Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Admiin

Ne vidi se ni da je Krsta63 banovan zbog ''picketina'', a trebao bi.

pit

Citat: Admiin poslato 24 Decembar, 2012, 22:45
Ne vidi se ni da je Krsta63 banovan zbog ''picketina'', a trebao bi.

                Ti izgleda ne kapiras zasto je upotrebio taj izraz i kome  je bio namenjen.Elem na ovom forumu ima jedna grupa ljudi koja se bavi popravljanjem motora i prodajom rezervnih delova....i u tome nema nista  lose tj ne bi bilo lose kad oni ne bi non stop pljuvali po tudjim oglasima ujedno nudeci i pokusavajuci da prodaju te istre delove u tom oglasu koji nije njihov.
                 Meni je to dno dna....a vi administratori i urednici ne da to ne zabranjujete nego i sami ucestvujete u tome.Ja to nisam video ni na jednom forumu bilo koje tematike.
               Moj predlog vama je da ili ukinte rubriku o prodaji da ne pomizavate ljude koji oce nesto da prodaju ili da iz korena menjate tu politiku.Po mom misljenju dosta ljudi je napustilo forum zbog toga a neki su i obeshrabreni napusavanjem u stratu odustali od foruma.
                Znam sad ces da kazes ''da smo samo trazili ovako slobodan forum''  i to je tacno ali ja ozbiljno mislim bez ironije da nesto iz korena treba da se menja.....da ne bi otisli skroz u ...znas vec sta.

Admiin

Citat: pit poslato 24 Decembar, 2012, 22:37


                      Ali ako bas insistiras evo ti jednog citata gde me proziva a na ignore sam mu a ujedno pokusava da omalovazi Saleta iz Nisa koji je legenda na ovim prostorima a i sire ....covek koji bi mogao da mu predaje o  mehanici,trkama( UCESTVOVAO NA TRKAMA) i svemu ostalom sto se tice motora.Njemu smeta sto je covek postavio oglas i kad ne moze da mu parira znanjem aj malo da ga omalovazava.


Mozda moze da mu predaje u stvarnom zivotu, a mozda i ne. Na ovom forumu Sale je samo jedan pocetnik dok se ne pokaze drugacije!!!

pit

Citat: Admiin poslato 24 Decembar, 2012, 23:25
Citat: pit poslato 24 Decembar, 2012, 22:37


                      Ali ako bas insistiras evo ti jednog citata gde me proziva a na ignore sam mu a ujedno pokusava da omalovazi Saleta iz Nisa koji je legenda na ovim prostorima a i sire ....covek koji bi mogao da mu predaje o  mehanici,trkama( UCESTVOVAO NA TRKAMA) i svemu ostalom sto se tice motora.Njemu smeta sto je covek postavio oglas i kad ne moze da mu parira znanjem aj malo da ga omalovazava.


Mozda moze da mu predaje u stvarnom zivotu, a mozda i ne. Na ovom forumu Sale je samo jedan pocetnik dok se ne pokaze drugacije!!!

               Kome bre da se dokazuje i u cemu ...mozda treba i inicijaciju da prodje...ja ne znam sta si se ti zavozio da si ....uostalom ne bih se dalje raspravljao sa masinom ....prema tome zaobdji me JER JE OCIGLEDNO DA SI PRISTRASan.
              P.S. Sale je nov na ovom forumu ali ti si ocigledno pocetnik sa motorima.
             P.S .I naravno uvedi pravilo da pocetnici imaju manja prava od ostalih koji mogu da se izdrkavaju nad njim kako im se prohte ....samo navedi do kada je pocetnik a od kog posta postakje ozbiljan motoristra ...ahahahah sta sve necu da procitam i to od admina.

Nadalina

pite, obracas se pogresnom.
Nije ti to Admin Robot.

[cheers]
Dzukela u podznaku

con3


Joker

 [rofl] [rofl] [rofl] Nado  :-* :-* :-*

Pite, ne znam gde je tebe Revolution izvredjao u ovome sto ti zoves citiranjem... Ne hvataj se za slamke, nemoj to da radis, vidis da pljujes sam sebi u usta... Stvarno ne razumem sta hoces da postignes sa ovim... Ti si uvek bio neki kontras, od samog pocetka, i to je bilo ok, jbg takav si. Ali brate u poslednje vreme ti nista drugo ne radis osim sto ides po temama i pljujes po ljudima. Ako imas neki problem, daj ako mozemo da pomognemo, tu smo... Ne mogu da ti izlecim frustracije i nezadovoljstvo koje verovatno osecas ali mogu da saslusam.. Ipak to ide sa "titulom"...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit

Citat: Joker poslato 25 Decembar, 2012, 00:30
[rofl] [rofl] [rofl] Nado  :-* :-* :-*

Pite, ne znam gde je tebe Revolution izvredjao u ovome sto ti zoves citiranjem... Ne hvataj se za slamke, nemoj to da radis, vidis da pljujes sam sebi u usta... Stvarno ne razumem sta hoces da postignes sa ovim... Ti si uvek bio neki kontras, od samog pocetka, i to je bilo ok, jbg takav si. Ali brate u poslednje vreme ti nista drugo ne radis osim sto ides po temama i pljujes po ljudima. Ako imas neki problem, daj ako mozemo da pomognemo, tu smo... Ne mogu da ti izlecim frustracije i nezadovoljstvo koje verovatno osecas ali mogu da saslusam.. Ipak to ide sa "titulom"...

               '' Ja pljujem sam sebi u usta'' jer ti Jokeru na indirektan nacin oces das ispadnes mangup pa da me onako kuilturno potprckvas ili mi se samo ucinilo....u svakom slucaju reko sam sta sam imao u podforumu koji je za to i ako ti ne prepoznajes tu problem ja ti tu ne mogu pomoci.Ali cini mi se da ti licno imas nesto protiv mene posto malo malo iskoristis prilku da dizes neku hajku protiv mene te bih te zamolio da se ubuduce uzdrzis toga i da ne kvalifikujes mojui licnost i delo.
                    Otkako sam se vratio sa ''sluzbenog ''puta ja sam se promenio u smilsu da nikome nisam direktno uputio nikakvu licnu uvredu i tako treba i ostali da se ponasaju....a ako ti u Revolutionom ophodjenju sa ostalim clanovima ne nalazis nista strasno onda ti i nisi trebao da se prihvatas funkcije ban admina...

pit

Citat: Nadalina poslato 25 Decembar, 2012, 00:18
pite, obracas se pogresnom.
Nije ti to Admin Robot.

[cheers]

Hvala na sugestiju ali admin robot ne vozi motor ...tako da ja znam vrlo dobro kome sam se obratio. [cheers]

Nadalina

Citat: pit poslato 24 Decembar, 2012, 23:53
uostalom ne bih se dalje raspravljao sa masinom ....
              samo navedi do kada je pocetnik a od kog posta postakje ozbiljan motoristra ...ahahahah sta sve necu da procitam i to od admina.

Mozda znas kome si se obratio, al` isto tako i ja znam sta si napisao, pa reko` da ne dodje do zabune. [cheers]

p.s.
Eto, mozemo i pit i ja uljudno da razgovaramo! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

pit

Citat: Nadalina poslato 25 Decembar, 2012, 00:54
Citat: pit poslato 24 Decembar, 2012, 23:53
uostalom ne bih se dalje raspravljao sa masinom ....
             samo navedi do kada je pocetnik a od kog posta postakje ozbiljan motoristra ...ahahahah sta sve necu da procitam i to od admina.

Mozda znas kome si se obratio, al` isto tako i ja znam sta si napisao, pa reko` da ne dodje do zabune. [cheers]

p.s.
Eto, mozemo i pit i ja uljudno da razgovaramo! ;D ;D ;D


                 Nema sta duhovita opaska u pravom trenutku ....moguce je da sam ja u zabludi ali ko je onda taj Admiin.....i ne koriste li se svi ostali urednici tim nikom kao i Mtomanijak da ne nabrajam jos  ;)

Joker

Cekaj Pit-e, jel si ti to mene pitao ili si konstatovao da li ja tebe poprckujem? Izvini zbunjuje me ovo jer/jel...  [neampojma] Ako pitas, onda je odgovor Ne, naravno da te ne poprckujem...
Ne znam zasto si stekao taj utisak da te ja nesto miniram i dizem hajku protiv tebe, jeR zaista nije tako. Ne poznajem te, tako da ne mogu nista da pricam lose o tebi, i bas sam danas pricao sa Gasom da sledeci put kada budem isao u Nis poslom da on ide sa mnom i da dodjemo do tebe da castis jedno 'ladno...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit


Che


balcan girl

bozeee kakvi ste gori ste od onih pijacarkiiii uhhhhhhhhhhhhhhhhhh smorili ste za sve pareeee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

pit

Citat: Che poslato 25 Decembar, 2012, 01:04
Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 00:59
....moguce je da sam ja u zabludi ali ko je onda taj Admiin.....

Balkanski spijun - Mozda ste dobili pogresan broj.mp4


     Samo si ti falio da das konstruktivan doprinos resavanju problema....idi begaj

vadjenje zuba nazivo
              Al evo ti jedan konstruktivan

Che

Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 01:07
Samo si ti falio da das konstruktivan doprinos resavanju problema....idi begaj

ja koliko vidim ovde samo ti imas problem, i to onaj zajebani - sam sa sobom.
no, nista novo na svakom forumu ista pita

[hello]

Nadalina

Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 00:59
Nema sta duhovita opaska u pravom trenutku ....moguce je da sam ja u zabludi ali ko je onda taj Admiin.....

Kol`ko ja znam, Admiin je stvaran lik.
A, duhovitost - umem ja kad `ocu. ;)

A, Joker, idem i ja u Nis sa tobom - znas i sam, i Tempo, i kafana i sve, ako je pocetkom februara! :D
Dzukela u podznaku

pit

Citat: Nadalina poslato 25 Decembar, 2012, 01:11
Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 00:59
Nema sta duhovita opaska u pravom trenutku ....moguce je da sam ja u zabludi ali ko je onda taj Admiin.....

Kol`ko ja znam, Admiin je stvaran lik.
A, duhovitost - umem ja kad `ocu. ;)




A, Joker, idem i ja u Nis sa tobom - znas i sam, i Tempo, i kafana i sve, ako je pocetkom februara! :D


           


          Naravno svi ste dobro dosli svi sem ovog pametnjakovica Che-a ...njemu sam vise puta rekao da mi se ne obraca al covek eto uporasn i nedokazan..
         

Che

Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 01:16
          Naravno svi ste dobro dosli svi sem ovog pametnjakovica Che-a ...njemu sam vise puta rekao da mi se ne obraca al covek eto uporasn i nedokazan..

Hvala q pa Cheu ne treba nista od tebe a ponajmanje tvoje pivo.
Mozes goste da sluzis i doruckom kao sto si radio na predhodnim forumima dok te nisu oterali.  [srednjiprst]