Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Citat: WOLVERINE poslato 24 Decembar, 2012, 09:01
Citat: CBRR1 poslato 24 Decembar, 2012, 01:54
od kada su pojedinci poceli da kenjaju ljudi samo nestaju,vecina nas se u zadnje vreme preko kurca javlja na forum,jer ja da sam heo da mi kenjaju tata i mama a nisam  tj nisam ih pustio,onda ne bih ni neki balavci da mi kenjaju i da me prevaspitavaju...zadnje vreme je totalno sjeban forum...


Hahahaha.......  nemoj da vredjas..... jbg..... vidis da je joker lake ruke.....  skapirao titulu kao da je diploma masinskog.... tebi ako se nesvidja forum, ti odes.. znas kakao kazu.... tebi ako se nesvidja forum, ti napravis sam svoj forum..... znas kako kazu..... a moj ti je savet da dignes ruke i pustis sve niz vodu.... i moras da shvatis da je u ljudskoj naravi da svako tezi da bude vladar... e sad jebga ko nemoze na ulici i u zivotu on mora na tastaturi i ovako..... znas kako kaze Rev i Serbduck i tu su pravu.... ne treba hebati nego poprckivati......


Lepo si ga citirao da mogu da odgovorim i jednom i drugom... Ja nikoga nisam ucio ponasanju na forumu, niti sam bilo koga vaspitavao... Ako je to bilo u razgovoru, to je bilo iz najbolje namere gde sam celoj prici prisao kao covek a ne kao "vladar" ili neki mudonja koji pokusava da ovde podigne svoj ego i samopouzdanje jer ga nema dovoljno u svom zivotu.. WOLVERINE, ja i ti nismo progovorili ni jednu rec ni licno ni preko foruma, tako da bih te zamolio da tvoje licno misljenje o meni i mom zivotu zadrzis za sebe, ili ako hoces, mozemo da sednemo i da popijemo pivo zajedno, da bar stvoris neku sliku o meni, o tome kakav sam ja... Vecina ovde jeste, verujem da niko ko me upoznao nije stekao utisak da ja hocu vlast ili bilo sta drugo slicno tome... Oni koji su mi dali ovu "titulu" znaju razlog zasto radim ovo sto radim. Vecina razloga je ovo sto vi pominjete i na sta vi pravite problem, jer sam i ja sam pizdeo na neke stvari... Da, moju "titulu" sam shvatio kranje ozbiljno, inace je ne bih ni prihvatio... Jel treba da se izvinem nekome zbog toga? Jel potrebno neko dodatno objasnjenje da ako vec radis nesto da treba da se potrudis da ga radis kako treba? Za mene je to vrlina i volim sto sam takav... Ali sam isto tako pravedan da to radim onako kako treba i dovoljno na zemlji da znam gde mi je mesto u svakom trenutku... To je ono sto ste vi zaboravili... Kazete da ovo pocinje da lici na BJB, smesno... Ovde se samo trazi par osnovnih stvari i da budete ljudi... Ko to ne zna, ja necu da ga ucim, niti cu ja da banujem ili sta vec mslite da ja radim, sam ce otici. Ovo MotoManijaci su pojedinci izgleda shvatili na pogresan nacin...
Neke stvari unutar nas, admina i mene kao moderatora, nisu bas dogovorene na pravi nacin, sto je dovelo do par nesuglasica, ali ce se i to resiti, sve je to normalno gde je ovolika organizacija... Ali to vas ne zanima, bitno je da je vama bitno da nam trazite dlaku u jajetu, da vase licne frustracije resavate ovde jer nemate gde drugo, ili ne znate, ne znam sta je... I ako se slucajno desilo da nismo odreagovali na vase, po principu "vi okom a mi skokom" , vi ste odmah pali u razocarenje... Zasto? Vi ste toliko vezani za ovaj forum pa vas srce boli kada vidite da stvari ne funkcionisu onako kako mislite da treba? E pa smekeri, eto vam jedan razlog zasto sam ja ovde gde sam... Ja sam za razliku od vas uzeo obavezu na grbacu, ne malu, "titulu" kako je vi nazivate, da bih ono sto imamo odrzavao i poboljsao... Znao sam ja da ce biti ovakvih stvari, doduse ne od nekih i u ovoj meri, da sam zeljam moci i kako me vec nazivate, ali jedna stvar je bitna i pravi razliku izmedju mene i vas, ja sam nesto i uradio za ovaj forum, za razliku od vas... Lepo je rekao Kengur, uvalili su mi kitu sa ovim izbacivac sa foruma, da ja moram da gledam i da budem dzelat (ili kako ti to CBRR1 nazivas, vaspitavam po forumu), gde ce uvek biti neko uvredjen ili nezadovoljan. To "dzelat" je nista drugo vec samo onaj u koga ce se uperiti prst kada nastane problem a ono sto verovatno ne znate je da svaka odluka sto se tice banovanja je doneta dogovorom...
I na kraju jedan zakljucaj, svako ko misli da moze da radi ovo, da ima volje, vremena, ili je zeljan moci, sto se mene tice moze slobodno... Mene su upozorili, i mogu slobodno da kazem da sam se zajebao u proceni jer sam mislio da nece biti toliko strasno, jer sam isao onom GLUPOM politikom "Jbt, znam sebe, nisam indijanac, nisam neko ko voli da silji kurac po drugim, uvek pravedan i trudim se da budem covek, zasto to neko ne bi shvatao i postupio onako kako treba?" ... Ali mozda sam i ja ipak samo glup, to neka ide meni na obraz... Zapitajte se sta ide na vas...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

WOLVERINE

@Gaspar....

Da ali takve stvari se ne koriste u ferfajtu... Nisam ni jednog momenta u zaru borbe naveo da me iko vredja ili sam se zalio na to... jer ovako ispada da ja lazem a sad se ispostavilo da suprotna strana laze...posto sam pitao jer to dozvoljeno..... nasta sem dobio odgovor...pa svi smo se slozili.... a pre toga stize poruka koja je cinicna...sta je vec si se zalio drugima...hahah pa mi smo se prvo dogovorili... vidi miskim da je dosta...da ne izadje o5 prkjav ves.... SAMO IMAM UTISAK DA AKO SE OVO MENI DESILO...DESICE SE I DRUGIMA....



CBRR1

Molim dobre ljude da okace nekog veliiiikkkooooogggg soma,za sve upecane admine sa foruma,cast izuzecima szzgo i nada....idemooooooo
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


UFF

Koliko vidim ovde neki ne da se zale svim adminima vec i privatne poruke javno kace na forum
Pravila sam ja pisao i sa namerom sam napisao ovo:

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)

Kad neki clan krene da preteruje ili ima nameru u tome lepo mu se posalje pp od admina cime mu se skrene paznja na to nekorektno ponasanje
Normala osoba treba da kaze ok nisam znao da to nekom smeta i odustane od daljih gluposti (kao nije znao da nije ok da kacis slike zene ili vozila ili br licne karte nekog forumasa npr)  [dunce]

Vidim da su ostali admini krenuli da se pravdaju ovde i da pominju neku demokratiju i pravdu  [facepalm] eto u srbiji je demokratija pa su nam na vlasti lopovi i qrve

Da se ja pitam clanove bi cenio po tome koliko su na forumu svojim postovima doprineli i po tome koliko cesto dolaze na voznje i druzenja tj koliko u celoj prici uscestvuju pa ako samo kenjas po forumu i nikom ne doprinosis niti se druzis sa nama i vozis lepo te upozorimo a ako nastavis time si ocigledno pokazao da ti se jebe i za nas i za forum pa evo tebi banana nekih metar dana malo da odmoris i razmislis o ponasanju jer ionako nam ni za qrac ne sluzis.
Vrlo jednostavno zar ne?
Jer forum nije njegov, nije ga on ni napravio pa sto da mu uopste damo priliku da ga urusava kad je vec ocigledno da mu je to namera???

Ako ostali hoce neka pisu detaljna pravila pa nek se ganjaju sa budalama kad ovi nadju rupu i iskoriste je da nekog napuse a da sve bude po pravilima.. pa ko je toliko dokon da posle svakog takvog slucaja pise novo pravilo?

E zato sam ja i napisao onu recenicu koja nem fakticki daje apsolutnu vlast nad forumom sto i jeste tako (koliko god to ruzno zvucalo) jer mi nismo bjb koji zivi od reklama pa da budemo u fazonu ovaj NAS forum postoji radi VAS i zahvaljujuci VAMA i svaki clan ovde je jednak bez obzira na rasu, pol ili religiju... e pa nije tako tj ne bi trebalo da bude tako ako se ja pitam

Ne mi nemamo kintu od toga i ovaj forum postoji radi ljudi koji su dobronamerni i hoce da razmenjuju iskustva, pomazu jedni drugima, druze se, voze i piju zajedno a drugi koji nisu dobronamerni?
Teraj ih bre u qrac, virtuelnu metlu i po dupetu, aj mrs! mami i tati ili zeni kuci da kenjas a ne ovde nama

Lazic

#2105
jesi ti èuo za hepo kockice...:P :-*



Citat: CBRR1 poslato 24 Decembar, 2012, 13:57
molim soma....

[rofl]

CBRR1

uffe dobio si plus od neke slihtare aja ti puko minus,a sto ,ma cistoooo iz zajebancije...hoces plus...? [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1


CBRR1

Sve bre jebac do jebaca a kad se slatko upecaju onda placu... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
ne m ogu vise da pecam na patike tezge traktore i baka stanu Bog da joj dusu prosti...

balcan girl

e busolovac kakav si covek pa zar da na ne obavestis da kusnemo zito za pokoj duse baba stane c.c.c.c.strasno, mislim sta reci
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

aleks89rd


CBRR1


WOLVERINE



  Eto... sad ce Lazic da se uvredi.... strasno...







pit

Citat: Ga¹par poslato 24 Decembar, 2012, 10:59
Evo po¹to se svi javljate, da se javimi ja.
U poslednja dva meseca usao sam u dva ogromna projekta i na forumu sam visio samo kada bas imam vremena. Sinoc sam se vratio sa Zlatibora i jednostavno nisam mogao da proèitam sve postove. Ko zaslu¾uje ban, dobiæe ga, bez sekiracije.

@wolverine: Ista pravila za sve su poèela da se primenjuju, samo moramo malo da se uhodamo, samo polako bice sve ok. Za ovaj screenshot je ispao i medju nama problem, ali greska jbg.

@pit: Umesto da pi¹e¹ ove drama queen postove, ti kad god primeti¹ da je ne¹to za ban, klikni na "Prijavi" u tom postu. Tako meni sti¾e na mail i taèno znam gde se ta uvreda desila. Veruj mi, svaki od tih mailova proèitam i odreagujem ako ima osnova. Kazem ti to iz najbolje namere, jer evo recimo sada ja i dalje ne znam u kojim su temama i na kojim stranama te uvrede o kojima prièa¹.
I najozbiljniji sam, ne poku¹avam da te zezam ili ne¹to slièno, stvarno imam neproèitano stotinak stranica foruma i nema ¹anse da nadjem te postove pre veèeras. A veèeras mi je badnje veèe tako da bih verovatno odreagovao sutra. A to je veæ kasno...


Ovo se odnosi i na sve ostale èlanove. Dakle, kad god mislite da je ne¹to za ban, vi prijavite. Tako ce forum profunkcionisati. Bar se nadam...
Citat: Kengur poslato 24 Decembar, 2012, 11:00
Jebes minus, tim se ne opterecujem...

Stvar je sledeca.

Ti i UFF ste neki svoj problem prebacili ovde, koji ne znam i nije ni bitno... Oboje ste preterali sto se mene tice... Poceli ste oko glupe teme za bmw a, malo po malo, izgubili ste kompas obojica, ti ga malo vise bocnuo, on izgoreo bzv... Ispalo skroz bzv, dopisivali smo se i sve sam ti rekao sto mislim pa da se ne ponavljam...

Sto se tice foruma, tesko da cemo ga srediti sami, tu treba svi da se ukljuce. Od nas zelenih, do svih clanova... U suprotnom mozemo do sutra da iznosimo svoje stavove sa ubedjenjem da smo svi u pravu i tako u nedogled...
Neke stvari moraju da se promene, ali ne moze preko noci... Previse odluka za nas par u nekim momentima i ne mozemo odmah da reagujemo... Jednostavno kao milion puta receno, svi imamo svoje obaveze...
Ne ide bas sve u istom trenutku. Gasa na faxu, Joker na poslu, UFF tu, sszgo se javi uglavnom posle dan dva u zavisnosti koliko ima vremena... Pa ne moze odmah sve istog trenutka a trudimo se da svi donosimo odluke...

Necu da branim nikog, ali upoznaj pre ljude pre nego sto ih osudis... Jokeru je uvaljen malo vruc krompir, vise iz zajebancije, ali ispade drugacije... To sam mu juce i rekao posle basketa sto smo igrali...

S druge strane, da se vratim na pita.... Tj da ga pitam nesto.

Jel stvarno verujes u to da si ti manje kenjao po furumu od Revolucije? Ajde iskreno, ne poznajemo se, znamo se ovako preko tastature, par razmenjenih pp, i toga sto su mi rekli ljudi koji su te upoznali...

        Aa j da ti odgovorim kad si me vec lepo pitao da li sam manje kenjao od Revolucije po forumu.Realno kenjao sam....ne kazem da nisam ....sad ko je vise ...pa onaj ko ima tri puta vise postova verovatno je vise i kenjao.
      ALI ( velikim slovima) ja sam i placao za svoju kenjazu...ruku na srce u pocetku smo svi bili priviligeovani ....ali kad je pao dogovor da prestanemo tj da pokusamo da se lepo ponasamo gosn Revolucije je ostao nekim cudom privilegovan da moze da nas i dalje casti verbalnom dijerejom( da budem kulturan malo).E pa ponovo vas pitam cime je to gosn Revlucija zasluzio da bude izuzuet iz pravila.Ocekujem samo istinu i nista vise.

Joker

Pokazi ti nama gde je bilo ko bio privilegovan posle uvodjenja novih pravila o vredjanju? Ne samo Revolucija, bilo ko...
Znaci, pricamo o vredjanju, ne o sali izmedju ljudi koji se poznaju ili prepirkama...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

WOLVERINE

#2116

WOLVERINE


  Evo poruka od mene za moje prijatelje...........  SLOBODNO MOZETE DA KACITE SLIKE NA KOJIMA SE NALAZE


                                                                   1. MOJ AUTO ..... registrovani ili ne registrovani ... ne boj te se nisu sirocici....
                                                                   2. MOJ MOTOR ..... registrovani ili ne registrovani ... ne boj te se nisu sirocici....
                                                                   3. MENE LICNO ......  nisam bazdaren za registraciju... nisam siroce jos uvek...
                                                                   4. ITD .......

  Steta sto nevidim sve postove da bih jos sto sta prozborio......................  ovo ignor dugmence je zakon........






pit

Citat: Joker poslato 24 Decembar, 2012, 20:57
Pokazi ti nama gde je bilo ko bio privilegovan posle uvodjenja novih pravila o vredjanju? Ne samo Revolucija, bilo ko...
Znaci, pricamo o vredjanju, ne o sali izmedju ljudi koji se poznaju ili prepirkama...

               Da nije vredjao ne bi bio banovan sad jel tako ......a i do tog banovanja nebi doslo da vam ja nisam ukazao na to a ukazao sam jer mi se smucila vasa toleranacija prema njemu....zato ako ne znas odgovor na pitanje zasto mu je gledano kroz prste kazi ne znam i kraj a nemoj mi postavljas pitanja i da me teras da ga citiram jer bi mi trebalo 10 stranica .

pit



                      Ali ako bas insistiras evo ti jednog citata gde me proziva a na ignore sam mu a ujedno pokusava da omalovazi Saleta iz Nisa koji je legenda na ovim prostorima a i sire ....covek koji bi mogao da mu predaje o  mehanici,trkama( UCESTVOVAO NA TRKAMA) i svemu ostalom sto se tice motora.Njemu smeta sto je covek postavio oglas i kad ne moze da mu parira znanjem aj malo da ga omalovazava.
revolution
Moto Doktor
Moto Manijak


Na mre¾i
Motor:
matora

Poruke: 7404
Kvalitet: +2975 (40%)
Zahvalnice: 275

   
   
Odg: Ram R1 registrovan 900e
Odgovor #38 - 22 Decembar, 2012, 12:16 Ocena: +1
   
Citat: krsta63  22 Decembar, 2012, 12:09
Naravno da se sala ocekuje i pozeljna je na forumu. Ako si primetio u sklopu foruma je i rubrika prodajem. Krajnje je glupo da u formi sale i zajebancije neke picketine miniraju tudje oglase.


Ajde pogledaj statisku Saleta iz nisa (nemoj PITa jer ionako kenja po forumu gde stigne)

52 pisanija od toga prodajem 38 a ostatak poneki komentar o trkama.....

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=7933;sa=statPanel

kad ovo bude kupujemprodajem ili halo oglasi , i to ce biti o.k.....a ovako mora negde da se spamuje