Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


WOLVERINE

Citat: CBRR1 poslato 24 Decembar, 2012, 01:54
od kada su pojedinci poceli da kenjaju ljudi samo nestaju,vecina nas se u zadnje vreme preko kurca javlja na forum,jer ja da sam heo da mi kenjaju tata i mama a nisam  tj nisam ih pustio,onda ne bih ni neki balavci da mi kenjaju i da me prevaspitavaju...zadnje vreme je totalno sjeban forum...


Hahahaha.......  nemoj da vredjas..... jbg..... vidis da je joker lake ruke.....  skapirao titulu kao da je diploma masinskog.... tebi ako se nesvidja forum, ti odes.. znas kakao kazu.... tebi ako se nesvidja forum, ti napravis sam svoj forum..... znas kako kazu..... a moj ti je savet da dignes ruke i pustis sve niz vodu.... i moras da shvatis da je u ljudskoj naravi da svako tezi da bude vladar... e sad jebga ko nemoze na ulici i u zivotu on mora na tastaturi i ovako..... znas kako kaze Rev i Serbduck i tu su pravu.... ne treba hebati nego poprckivati......




Lazic

Zakljuèak se sam nameæe, ne nervirati se i lupati smajlije...:D :-*

pit


      Joker jos nikako da se oglasi a ni Uff aj sacekacu do popodne mozda nisu videli temu pa ako se ne jave poslacu im na pp link sa temom.Ipak oni treba da presecu ovo a ne ja ipak su oni urednici u njihovimn rukama je i noz i kolac.

pit

tevan
Iskusni pozer


Van mre¾e
Motor:
Vozio Husqvarnu SM610ie

Lokacija: Beograd
Poruke: 635
Kvalitet: +80 (12%)
Zahvalnice: 3

 
   
Odg: Potrosnja kod novih BMW dizela
Odgovor #139 - 24 Decembar, 2012, 00:02 Ocena: 0
     
Citat: revolution  23 Decembar, 2012, 10:37
A napases mi se....
Most kao  most, kuca ko kuca, i auto ko auto....nista novo nema vec 60 godina....Zemljace, skola je jako bitna, ali ako neko odvali da turbaca trosi manje po predjenom kilometru, gledano u eksploataciji...je glupost.
Prvo turbaca je skuplaj za odrzavanje od atmosferskog motora, drugo dizel je skuplji za odrzavanje od benzinskog.....10 godina trba da prodej u eksplataciji da bi se nov dizel motor isplatio...
Ali nauka nas uci  (ekonomja) da su krediti dobra stvar....a ja mislim da nisu....ti uzmi kredit, a ja necu. Na kraju cemo videti ko ce bolje proci.
Ali posto vi ni ne citate sta je pisem, jer mislite da ste pametni samo  zato sto studirate, ostacete glupi.
Jedini masinski inzinjeri koje priznajem su oni koji rade u pogonima trkackih ekipa...oni sa masnim rukama, koji pored teorije imaju i praksu...do tada, do momenta dok ne umastite ruke, ja se pisam na vasu diplomu....u ovoj drzavi sve strucnjaci, a drzava ide u kurac...dok je vodio neumi bravar, bolje je islo.
krenulo je nizbrdo kad su poceli da je vode bankari, ekomonisti, pravnici i ostali strucnjaci sa dva dana radnog staza.
Ja sam vec jednom ulazio u slicnu debilnu raspravu....ja sam skolu zavrsio...visu...ali sa njom nisam mogao da radim preko....imao sam i privatnu gradjevinsku firmu...i sa tim iskustvom sam mogao da obrisem dupe...ali sa zanatom, koji sam zavrsio samo zato sto volim, prosao sam gde god sam bio.
Pa mlada gospodo, kad budete zavrsili fakultet i budete radili u nekoj firmi, setite se da cete oterati automobil ili auto kod nekog priucenog majstora, i da ce vas on odrati za glupavi posao, koji vi, avaj, ne znate da odradite.
over and out!!!!
p.s.
Ovo je za bullshit temu a ne za BMWisanje


Mnogo si pametan. Moj cale, inace, ima auto servis u kom radim sa njim kad god mogu od faxa, to cu naslediti i nastaviti da radim, samo cu neke stvari raditi i kapirati bolje. I nije masinski inzenjer (ne inzinjer) samo onaj koji radi sa motornim vozilima, mada to vrv znas. Brodove si konstruisao sa 6 godina... Ok, vidim da te postuju ljudi po forumu, i ja bih zbog godina i zato sto se ne poznajemo, ali posle ovih poruka za pisanje po necijem (mom) radu i ovome da se napasem, mogu samo da kazem, uz duzno postovanje zbog godina, da iskuliras ili da ides sam na tu pasu. Ali mi je i nejasno zasto te postuju jer sve zive kao spustas i napusavas.
Prijavi uredniku 
Brz odg
               Urednici ? ? ? Jel ovo forum koji sluzi za napasivanje i napusavanje neistomisljenika ili za razmenu misljenja.....REAGUJTE BRE VEC JEDNOM.ILI KAZITE AJ SVE SE VRACA PO STAROM PA CE SVI DA SE NAPUSEJEMO I RANIMO JEDNI DRUGE GOVNIMA.
                 BANANA BRE ....

Kengur

Aj ja da se prvi javim... Sto se tice Revolucije samo da prelistam teme, pa cemo videti u admin delu sta dalje...

A sto se tice ostalog... Opet ponavljam, lako je se posrati na nesto sto je uradjeno, lako je zajebavati i poprckivati...
Opet se vracamo na ono staro, lakse je srati nego nesto uraditi...

Postoji bar 5 moto foruma, znaci postoji izbor...
Ko misli da je lako voditi ovako nesto i da je lako napraviti dobro mesto za zajebanciju moze sam da pokusa i da podigne novi forum... Dosta njih je i probalo... Trajalo mesec dva i nestalo... Sta ostale sprecava?

I opet ponavljam:
Ko hoce da se ukljuci u rad foruma i da donosi odluke, samo treba da se javi nista vise...

Otvorite temu, izglasacemo moderatore, pokusajte nesto da uradite pa dajte sud dal se neko izivljava od nas, ili pokusava da napravi neki balans sto je skoro pa nemoguce... Evo ja obecavam, dacemo vam skoro kompletnu ''vlast'' i moc donosenja odluka, probajte narednih 6 meseci recimo, pa cemo videti dalje... Nije problem...



pit


Ja samo trazim ravnopravnost  sto se tice banovanja.....Andreja je banovan jer mi je rekao ''napases mi se kite'' i iako se posle izvinio popio je bananu a Revolucija konstano napusava i vredja sve koji mu nisu po volji....e pa u cemu je tajna njegovog posebnog tretmana to vi meni objasnite.
           

Kengur


pit

Citat: Kengur poslato 24 Decembar, 2012, 10:24
Dao nam svima po 100e ;)

Ne verujem bas ...ali je nekima ustedeo neku kintu za servis i neku popravku sigurno i dobio precutnu saglasnost da moze da kenja po forumu i da napusava kog hoce.

Kengur

Pa ne znam, mozda zato sto napusi na fin nacin umesto ''Jebem ti sestru u picku dok je u kolevci'' i slicno, pa se nekako provuce... Mozda zato sto doprinosi nesto forumu u korisnim temama, umesto samo da se ''istovari'' gde stigne...
A mozda ce i popiti ban za uvredu, samo da prelistamo temu i da se dogovorimo...

WOLVERINE

#2091
Citat: Kengur poslato 24 Decembar, 2012, 10:14
Aj ja da se prvi javim... Sto se tice Revolucije samo da prelistam teme, pa cemo videti u admin delu sta dalje...

A sto se tice ostalog... Opet ponavljam, lako je se posrati na nesto sto je uradjeno, lako je zajebavati i poprckivati...
Opet se vracamo na ono staro, lakse je srati nego nesto uraditi...

Postoji bar 5 moto foruma, znaci postoji izbor...
Ko misli da je lako voditi ovako nesto i da je lako napraviti dobro mesto za zajebanciju moze sam da pokusa i da podigne novi forum... Dosta njih je i probalo... Trajalo mesec dva i nestalo... Sta ostale sprecava?

I opet ponavljam:
Ko hoce da se ukljuci u rad foruma i da donosi odluke, samo treba da se javi nista vise...

Otvorite temu, izglasacemo moderatore, pokusajte nesto da uradite pa dajte sud dal se neko izivljava od nas, ili pokusava da napravi neki balans sto je skoro pa nemoguce... Evo ja obecavam, dacemo vam skoro kompletnu ''vlast'' i moc donosenja odluka, probajte narednih 6 meseci recimo, pa cemo videti dalje... Nije problem...





 Znaci evo ja sam ti dao prvi minis......  Ti jesi dobar decko... ustvari u celoj prici Ti i Gasa ste OK, SSZGO je ono kao riba nit smrdi nit mirise, a ovu drugu dvojicu ustvari trojicu ne zelim ni da komentarisem....... ali sto dajes ovako politicke odgovore koji nemaju nikakvu konotaciju...
Ne radi se o tome da li neko zeli da se nekom posere na rad... znamo mi da je to naj lakse.... bar je meni lako da se poserem nekome na nesto sto nevalja... e upravo se takve stvari ovde desavaju.... dvostruki arsini.......  Nemoj da mislis da se sad ja bunim sto meni smeta... ne naprotiv..... ako pravila vaze sve onda ima da vaze za sve... nema povlascenih..... meni saljete.. na pp ustvari kao admin robot a zapravo iza toga stoji uff.... opomenu kao nema kacenja tudjih slika ili cega vec... pa gde je to pravilo... ne vidim nigde da pise.... ja dvaputa postavljam to pitanje vi ga brisete.....    http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11711.0.html    





Pa sad smo mi ludi........  jbg brate...   ili ,  ili   .....   i ja sam admin na MASovom forumu vec 3 god... znam sta je kad krene sranje....  ali tamo pravila vaze za sve....  tamo admini ne ulaze u polemiku sa clanovima...kao ovde pojedinci, jeli njhov je forum a inace drukcije i nemu da se dokazu i pokazu pa su u svakoj temi ili corbi mirodjija.. pa kad ti clan odgovore e sad ces da vidis ja sam admin i banana.... vidi to su jajarski fazoni i to se ne radi..... dosli smo u situaciju da na forumu moze da se pise samo sto pojedincima odgovara....  Pa sto kaze CBRR1... jbg ja sam malo mator da bih imao tutora a uz sve to imam i problem sa autoritetom...
Nije nikakav problem otvoriti nov forum.... ali dokle... pa koliko vise foruma ima.... hoces da ti nabrojim... i koji radi... pa samo onaj sa kojeg smo svi izbaceni...BJB.... e tu je problem.... sto ovaj pocinje isto tako da funkcionise... da li ce raditi kao onaj..mislim da nece nikad jer nije ni jedan do sad.... polako se i ovde pojavljuje tamo neki dexter ili motoholik......  pa ako je tako.... onda je bolje da tamo izpotvaramo lazne naloge i zezamo.... dok ne provale..onda o5 banana...pa sve iz pocetka....
Ne branim ni sebe ni druge.... ne napadam nikoga.... samo iznosim zakljucak....licni...  za koji mislim da vas boli tuki....  ili bar pojedince... ali sta je tu je forum je vas.... pa vi sa njim radite sta hocete....



Gašpar

Evo pošto se svi javljate, da se javimi ja.
U poslednja dva meseca usao sam u dva ogromna projekta i na forumu sam visio samo kada bas imam vremena. Sinoc sam se vratio sa Zlatibora i jednostavno nisam mogao da pročitam sve postove. Ko zaslužuje ban, dobiće ga, bez sekiracije.

@wolverine: Ista pravila za sve su počela da se primenjuju, samo moramo malo da se uhodamo, samo polako bice sve ok. Za ovaj screenshot je ispao i medju nama problem, ali greska jbg.

@pit: Umesto da pišeš ove drama queen postove, ti kad god primetiš da je nešto za ban, klikni na "Prijavi" u tom postu. Tako meni stiže na mail i tačno znam gde se ta uvreda desila. Veruj mi, svaki od tih mailova pročitam i odreagujem ako ima osnova. Kazem ti to iz najbolje namere, jer evo recimo sada ja i dalje ne znam u kojim su temama i na kojim stranama te uvrede o kojima pričaš.
I najozbiljniji sam, ne pokušavam da te zezam ili nešto slično, stvarno imam nepročitano stotinak stranica foruma i nema šanse da nadjem te postove pre večeras. A večeras mi je badnje veče tako da bih verovatno odreagovao sutra. A to je već kasno...


Ovo se odnosi i na sve ostale članove. Dakle, kad god mislite da je nešto za ban, vi prijavite. Tako ce forum profunkcionisati. Bar se nadam...

Kengur

Jebes minus, tim se ne opterecujem...

Stvar je sledeca.

Ti i UFF ste neki svoj problem prebacili ovde, koji ne znam i nije ni bitno... Oboje ste preterali sto se mene tice... Poceli ste oko glupe teme za bmw a, malo po malo, izgubili ste kompas obojica, ti ga malo vise bocnuo, on izgoreo bzv... Ispalo skroz bzv, dopisivali smo se i sve sam ti rekao sto mislim pa da se ne ponavljam...

Sto se tice foruma, tesko da cemo ga srediti sami, tu treba svi da se ukljuce. Od nas zelenih, do svih clanova... U suprotnom mozemo do sutra da iznosimo svoje stavove sa ubedjenjem da smo svi u pravu i tako u nedogled...
Neke stvari moraju da se promene, ali ne moze preko noci... Previse odluka za nas par u nekim momentima i ne mozemo odmah da reagujemo... Jednostavno kao milion puta receno, svi imamo svoje obaveze...
Ne ide bas sve u istom trenutku. Gasa na faxu, Joker na poslu, UFF tu, sszgo se javi uglavnom posle dan dva u zavisnosti koliko ima vremena... Pa ne moze odmah sve istog trenutka a trudimo se da svi donosimo odluke...

Necu da branim nikog, ali upoznaj pre ljude pre nego sto ih osudis... Jokeru je uvaljen malo vruc krompir, vise iz zajebancije, ali ispade drugacije... To sam mu juce i rekao posle basketa sto smo igrali...

S druge strane, da se vratim na pita.... Tj da ga pitam nesto.

Jel stvarno verujes u to da si ti manje kenjao po furumu od Revolucije? Ajde iskreno, ne poznajemo se, znamo se ovako preko tastature, par razmenjenih pp, i toga sto su mi rekli ljudi koji su te upoznali...

WOLVERINE


Citat: Ga¹par poslato 24 Decembar, 2012, 10:59

Ista pravila za sve su poèela da se primenjuju, samo moramo malo da se uhodamo, samo polako bice sve ok. Za ovaj screenshot je ispao i medju nama problem, ali greska jbg.



@Gaspar.

Ne vidim ga ovde... http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,887.0.html       onda ce vaziti za sve.... bar je to neki logican protokol...



    @Kengur

Vidi da li ste nekom uvalili vruc krompir ili ne... to je njegova muka i svako svoju muku sisa... a sto se tice pomenute persone i mene... pa jbg bro.... ta persona zna zasto je sve pocelo ali jbg najlakse je praviti se lud....isto tako i ja mogu da kazem da nevidim ili ne postoji problem..  vidim da to prolazi....  ne osporavam Tvoje postove nikad ako si zapazijo... jer su uvek bili korektni.. kao i Gasini, ali trebaju i drugi da se ugledaju na Vas... svestan sam ja toga da je MENI ovde najvise progledano kroz prste apropo tome sto me je persona smatrala za prijatelja a ja nju nisam.....  ali ako hoces realno a ja dobro znam koga sam uvredio ovde na forumu..... jednom mohikanca kojeg ste jedva docekali da banujete, SSZGOa nakon cega sam isto bio banovan, ali smo ja i on to izgladili za pola sata, jer je misicavko normalan i vise od 100 puta personu pomenutu gore u textu.....

E sad treba da se zapitate ili zapitas.... zasto ja ne zelim konstruktivno da ucestvujem u daljem toku forum, a dobro znas da imam i sa cime i dobro znas sta i koliko znam sto se tice dvotockasa...   slazem se sto kazes da je najlakse kao Pit da se pokenjam u svakoj temi.... ( Pit,,,, bez uvrede).... jbg o5 se zapitaj zasto je tako....

Mislim da ces razumeti sta mislim.... za ostolo .... mozemo na pp.... da nedodjemo o5 u situaciju iznosenja prljavog vese, sto ce se verovatno i desiti kad persona pomenuta u textu gore procita....

  E da i hvala na toleranciji sto se ticee moje malenkosti.....





Kengur

Nisam ni rekao da si osporavao... Niti mislim da sam ja uvek u pravu i da su moji postovi na mestu...
Evo iskreno... UFF se najvise cima oko foruma. Gasa oko majica dukseva, nalepnica i jos svasta nesto pored uffa... SSZGO je od furuma napravio masinu realno...
Ja sam najmanje ucestvovao veruj mi. I to priznajem, ne sporim. Ja sam vise tu neki glas razuma, dam po neki predlog, i ''sudija'' oko nekih odluka, ali opet moja uloga je najmanja realno ako gledamo moju angazovanost.
Joker je ukljucen jer je pokazao zelju da pomogne, ali smo mi malo ispali nekorektni i od njega napravili ''negativca'' vise iz zajebancije, ali jbg tako ispalo...

Sto se tice tolerancije. Svi su je imali. Neki manje neki vise, kontam da je ljudcki da se tolerisu stvari dok su u granici normale. Jos je lakse napraviti toleranciju kad upoznas ljude licno, onda odprilike znas kad se neko zajebava a kad ne. Problem je sto to ne mogu svi clanovi da skontaju jer se ne poznaju svi medjusobno.

Mohikanac je banovan, lik je nedokazan. I dalje niko nema nista protiv njega, ali misli da ispada smeker kad se isere, ili pokusa da spusti nekog, a ustvari zakopa sebe...
Pozvan je od strane nas da dodje bilo gde na pice, da se upoznamo popricamo, kontam svi smo ljudi, svi imamo ego pa preteramo... Decko odbio. Njegova stvar, njegov problem...

Dovoljno je usrano vreme u kom svi zivimo, kontam da je najbolje resavati stvari uzivo, uz pice i pricu, trebacemo jedni drugima kad tad.
Bar ja idem logikom, ako negde ostavljam pare nek to bude neki moj drugar. Ali i pored toga su ljudi znali da se poseru na to pa sam isao na druga mesta.
Sto ne bih odvezao auto drugaru u servis, iako relano imam 3 jeftinija servisa, on ima troje male dece, kul je lik, a vrhunski majstor...
Sto mi sutra ne bi ofarbao motor brka, ili ti nbt?
Sto mi ne bi uff namestio komp, gasa podigao neki sajt?

E sad, svi smo cudni na svoj nacin, nekad resimo stvari, nekad zaseremo... Cinjenica da smo svi u kurcu... Neki manje, neki vise...

Jbt vise ni ne znam sta sam hteo da kazem. Ako ima neko nesto da pita, nek pita, ili nek pusti pp, nemam pojma...
aj uzdravlje.

Gašpar

Darko, kao ¹to napisah gore, zbog tog PPa je ispao ogroman problem. Ogroman propust, da ga tako nazovem "u ¾aru borbe".

Taj PP je doveo do toga da moramo da defini¹emo "interno pravilo" da se Admin Robot koristi ISKLJUÈIVO I SAMO ISKLJUÈIVO za zvaniène informacije, ¹to æe od sada pa na dalje uvek i biti tako. Jbg, mora da se desi ne¹to pogre¹no, da bi se definisalo pravilo kako bi se to ispravilo.

Pre mesec - dva sam prièao sa momcima iz "Inex Filma" (https://www.facebook.com/InexFilm?fref=ts) To su momci koji su napravili sliènu prièu kao MM samo u¾ivo. Po¹to je zgrada Inex Filma propadala, oni su re¹ili da obiju ogradu i usele unutra neki umetnièki paviljon. Bukvalno svako mo¾e da radi ¹ta hoæe, da otvori svoju galeriju, da napravi koncert, bukvalno cela zgrada je na raspolaganju svima i svima je sve dozvoljeno. Èak su se uselila i dva beskuænika, pa su samim tim bezbednost te galerije digli na vi¹i nivo ;D
E sad zbog èega ovo pi¹em. Momci su bili u fazonu kao i mi - Sve ¹to je normalno, mo¾e. A onda su shvatili da moje normalno, nije isto kao i tvoje normalno. Pa su tako do¹li u situaciju da je lik sru¹io zid, jer je njemu to bilo normalno. E tad su poèeli da pi¹u pravila.
Prvo pravilo - Zidovi se ne smeju ru¹iti. I sada svi to po¹tuju. Dakle pravila se sama formiraju vremenom, ali tek onda kada neko napravi gre¹ku.

Ti si ovde od samog poèetka pa i sam zna¹ da je prièa veoma slièna.

E sad, po¹to ti forum gleda¹ nekim sasvim drugim oèima, ja hoæu s tobom da sednem da popijem kafu i èujem sve tvoje predloge da se forum, kako ti ka¾e¹, vrati u normalu. I ne samo ja, verujem da ceo Admin tim hoæe isto da uradi. I ne samo ti, spreman sam da saslu¹am svaèiji predlog, pa da vidimo svi da li je to ok ili ne, odmah sa njim da vidimo sve prednosti i mane.
Takoðe, i oni koji nisu iz Beograda ili ne mogu/ne ¾ele da se viðaju lièno s nekim, mogu slobodno da mi pi¹u na [email protected] . Svaki predlog æu proèitati detaljno, pogledaæu ¹ta su prednosti i mane, prodiskutovati sa celim admin timom, ubaciti i predlagaèa u diskusiju pa da vidimo ¹ta nam je èiniti.


P.S. Pozdrav za Tarabiæa  :-*

Stevan

Citat: Kengur poslato 24 Decembar, 2012, 10:31
Pa ne znam, mozda zato sto napusi na fin nacin umesto ''Jebem ti sestru u picku dok je u kolevci'' i slicno, pa se nekako provuce... Mozda zato sto doprinosi nesto forumu u korisnim temama, umesto samo da se ''istovari'' gde stigne...
A mozda ce i popiti ban za uvredu, samo da prelistamo temu i da se dogovorimo...

Bro, mi se znamo, necu da se svadjam, samo da te pitam. Znaci ako napisem "popusi mi kurac" dobijem ban, a ako napisem "popusi mi polni organ/penis" to je ok ? :)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Joj bre... :)

Naravno da nije, samo sam hteo da napravim paralelu izmdju nekih ljudi nist avise...