Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


zemunboy


Lazic


perlx


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

a zasto je joker morao da bude izbacivac sa foruma sad ne mogu da pisem ono sto hocu izbacice me :P a ne bi da se zameram coveku bas mi je gotivan pa moram da ugrizem za jezik i budem fina :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

A kada je tebi bio problem da nekom objasnis gde mu je mesto a da ne vredjas coveka? :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

pit


            Ja bih hteo da postavinm pitanje kako je moguce da se Revoluciji dozvoljava da konstantno napusava sve po forumu a da niko ne reaguje.Danas je iznapusavap najmanje 4--cu (tema o BMW-u i u jos par njih) plus je indirektno rekao Bucku da je konj posto je kupio nov auto....Uffu da jede govana ...na sta se ovaj simpaticno nasmejao i reko mu da to nije lepo.U cemu je tajna tolerancije koju urednistvo gaji prema doticnom liku.Isti je trazio da se ja ukilonim sa foruma ...cak je i temu otvporio za to.Zatim je demonstrativno napustio forum ne zeleci da deli virtuelni prostor sa mnom....zbog cega ste me banovali na mesec dana....a da u tom momentu nisam nikog uvredio....da bi se doticni vratio na forum.
            Eto ocu objasnjenje kako je to moguce....mada ja znam odgovor na to ali cu za sad da ga zadrzim dok ne cujem objasnjenje od Jokera i Uffa i ako moze bez teskoh reci i sarkazma i uvreda jer ako ste primetili otkako sam se vratio sa ''odmora ''nikog nisam uvredio ali sam sve registrovao.

WOLVERINE

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2012, 21:22

            Ja bih hteo da postavinm pitanje kako je moguce da se Revoluciji dozvoljava da konstantno napusava sve po forumu a da niko ne reaguje.Danas je iznapusavap najmanje 4--cu (tema o BMW-u i u jos par njih) plus je indirektno rekao Bucku da je konj posto je kupio nov auto....Uffu da jede govana ...na sta se ovaj simpaticno nasmejao i reko mu da to nije lepo.U cemu je tajna tolerancije koju urednistvo gaji prema doticnom liku.Isti je trazio da se ja ukilonim sa foruma ...cak je i temu otvporio za to.Zatim je demonstrativno napustio forum ne zeleci da deli virtuelni prostor sa mnom....zbog cega ste me banovali na mesec dana....a da u tom momentu nisam nikog uvredio....da bi se doticni vratio na forum.
            Eto ocu objasnjenje kako je to moguce....mada ja znam odgovor na to ali cu za sad da ga zadrzim dok ne cujem objasnjenje od Jokera i Uffa i ako moze bez teskoh reci i sarkazma i uvreda jer ako ste primetili otkako sam se vratio sa ''odmora ''nikog nisam uvredio ali sam sve registrovao.


  Dobices iskren odgovor ali juce......



pit



       
Citat: WOLVERINE poslato 23 Decembar, 2012, 21:44
Citat: pit poslato 23 Decembar, 2012, 21:22

            Ja bih hteo da postavinm pitanje kako je moguce da se Revoluciji dozvoljava da konstantno napusava sve po forumu a da niko ne reaguje.Danas je iznapusavap najmanje 4--cu (tema o BMW-u i u jos par njih) plus je indirektno rekao Bucku da je konj posto je kupio nov auto....Uffu da jede govana ...na sta se ovaj simpaticno nasmejao i reko mu da to nije lepo.U cemu je tajna tolerancije koju urednistvo gaji prema doticnom liku.Isti je trazio da se ja ukilonim sa foruma ...cak je i temu otvporio za to.Zatim je demonstrativno napustio forum ne zeleci da deli virtuelni prostor sa mnom....zbog cega ste me banovali na mesec dana....a da u tom momentu nisam nikog uvredio....da bi se doticni vratio na forum.
            Eto ocu objasnjenje kako je to moguce....mada ja znam odgovor na to ali cu za sad da ga zadrzim dok ne cujem objasnjenje od Jokera i Uffa i ako moze bez teskoh reci i sarkazma i uvreda jer ako ste primetili otkako sam se vratio sa ''odmora ''nikog nisam uvredio ali sam sve registrovao.


  Dobices iskren odgovor ali juce......




        Pa ako smo se dogovorili da cemo lepo da se ponasamo to pravilo ima da vazi za sve ili urednici pricaju u vetar.

aæimo

E jebe¹ ga kad vi¹e ni sa tobom pit-e ne mogu da se popièkam preko foruma.  :P
Zbog èega ove mere, jel se to nekom nije digao pa je nervozan?  [bejzbolka]

Lazic


CBRR1

od kada su pojedinci poceli da kenjaju ljudi samo nestaju,vecina nas se u zadnje vreme preko kurca javlja na forum,jer ja da sam heo da mi kenjaju tata i mama a nisam  tj nisam ih pustio,onda ne bih ni neki balavci da mi kenjaju i da me prevaspitavaju...zadnje vreme je totalno sjeban forum...

Lazic

xe, xe, èekaj da opet zaveje, biæe bloodbath...:D

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 24 Decembar, 2012, 01:57
xe, xe, èekaj da opet zaveje, biæe bloodbath...:D
sad cu i ja ko ti samo smajlije...


:D :D :D :D :D :D :D :D :D
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Lazic



Lazic


CBRR1


Lazic