Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Baci pokvarene kolaèe... ne mo¾e to da stoji 100 godina da se ne pokvari.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

apu


Hohštapler

Jel mogu ja ispod nick-a umesto "Hostapler" da dobijem  "Ho¹tapler"... po na¹ki... ne volEm amerikansku abecedu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 14:00
A DA OTVORIMO JEDNU TEMU SAMO ZA MILOMIRA I CBRR-A?

da imaju gde da se  [ljubav] i da ocistimo off iz ostalih

mislio sam da ce tema za bullshit biti dovoljna ali ocigledno nije

konstruktivan predlog kako se boriti sa spamom na forumu (predpostavljam da je joker i trazio sastanak vezano za taj problem)

Otvorimo temu za spam

uvedemo npr pravilo da ako se vise od po 5 poruka u jednoj temi pojave od dva ista clana onda cela ta konverzacija u temu za spamere

znaci za slucajeve kad clan 1 napise  :-* pa mu onda clan 2 ogovori sa  [ljubav] i tako svako po 5 poruka, ukupno kad predje 10 kom (a moze i manje ako se slozimo) a NIKO se u medjuvremenu nije ubacio u konverzaciju mozemo da zakljucimo da su ili gey ili se svadjaju ali da je to DEFINITIVNO spam & off i da ne treba da se nalazi u toj temi!

a spameri ne smeju da se ljute (jer ko se ljuti..) jer je to pravilo foruma + postove im niko obrisao nije, samo su premesteni u pravu temu (uz odgovarajucu ocenu ako su tvrdoglavi pa nastave i dalje)

slazete li se ili da otvorimo glasanje?
ima neko bolji predlog?

zmiya

Sla¾em se ali neka se glasa da bi bilo transparentno ¹to vole da ka¾u politièari..

UFF

ja volim dobru zajebanciju i sve sto vole mladi
zato je forum i otvoren
ali u poslednje vreme samo  [govance][offtopic]  i siguran sam da nisam jedini koji zeli da se to kontrolise ali bez restriktivnih mera
ne mora cak ni da se smanji kolicina ali da ne zarazi bas ceo forum, dovoljna je neka sekcija kao kontaminirana zona pa udrite tu do sutra da onaj ko ne zeli ne mora da cita u ozbiljnijim temama

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

zmiya

Ja sam vi¹e da se otvori podforum samo za to,a ne da bude u op¹tim temama..I da ti sa tog foruma ne sti¾e obave¹tenje o novim porukama,pa ko hoæe neka ide da roni po govnima..

3006

Citat: zmiya poslato 07 Septembar, 2012, 14:56
Ja sam vi¹e da se otvori podforum samo za to,a ne da bude u op¹tim temama..I da ti sa tog foruma ne sti¾e obave¹tenje o novim porukama,pa ko hoæe neka ide da roni po govnima..
To majstore

DaChaS

slazem se da barem teme koje nas zanimaju da citamo budu prociscene u smislu samo se prebacii spam diskusija u novu temu .....ili podforum

zVuk

Citat: zmiya poslato 07 Septembar, 2012, 14:56
Ja sam vi¹e da se otvori podforum samo za to,a ne da bude u op¹tim temama..I da ti sa tog foruma ne sti¾e obave¹tenje o novim porukama,pa ko hoæe neka ide da roni po govnima..
i da se taj podforum zove govna
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya


zmiya


Major

Najaktivniji deo foruma su opste teme, jer tu svakodnevno mozes nesto da procitas i da prokomentarises.
Ja sam za da se malo smire strasti, ali samo malo jer bolje je imati aktivan forum makar i sa dozom trolovanja, nego imati prazan i neaktivan forum koji ce ljudi sve manje i manje da posecuju.

Koliko sam shvatio poenta ovog foruma je druzenje i zezanje (znam da je u poslednje vreme bilo malo negativnog - cak i sa moje strane - i ovim putem obecavam da cu se truditi da na sve prozivke vise ne odgovaram i nadam se da ce i ostali malo da povuku rucnu) ako se stavi previse cenzure taj smisao ce se izgubiti.

Otkud znam. Budite pazljivi sa ovim.
[cheers]


Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Septembar, 2012, 17:20
Jel mogu ja ispod nick-a umesto "Hostapler" da dobijem  "Ho¹tapler"... po na¹ki... ne volEm amerikansku abecedu...

HoH¹tapler je pravilno, koliko znam.

Mislim, barem ako tebe opisuje:

"Hoh¹tapler:

lice neodoljivo sklono vr¹enju prevara, onaj koji otmenim dr¾anjem pravi utisak uglaðena i otmena èoveka i tako uspeva da se uvuèe u t.zv. "bolje dru¹tvo" i da vr¹i prevare, otmena varalica, otmeni probisvet. "

[rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

Linèujmo pedere!
Spojiæe nas sa gejsrbija forumom ako ovako nastavimo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Mik


hpg

 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D