Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2012, 20:59
Ima dugme ¹tampaj na dnu strane ako ima¹ instaliran ¹tampaè... Eureka... [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]

Koji ti je kurac Laki? Ja ne vidim nikakvo dugme... [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]

Eno ga Laki se opet urokao... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Major

On sve naopako vidi. Njemu dugme nije gore kao sto prica Pera lozac, nego naravno dole ;D

dusankobgd

Barabe meni stalno stoji oznaka Poruke (1) kao da imam neku poruku a ja u sanducenu nemam nista. Do cega je to?

Kengur


dusankobgd


Gašpar


dusankobgd


perlx


dusankobgd


Gašpar


Major

Ajde sad svi da posaljemo poruku clanu dusankobgd da proverimo da li mu rade poruke i da li mu se brise notifikacija kad ih sve procita ;D

dusankobgd


Major


Mik

- MALI "PROZORCIC" ZA UNOS TEKSTA KAD SE ODGOVARA NA PORUKE
- NEJASNO JE KAKO SE CITIRA NECIJI POST PRI ODGOVARANJU - nebulozno, trazi se ponesto intelekta, jesam uspeo ali mi preselo sve sto sam popio - a seo za racunar da "bacim mozak na otavu".

Taraba

To mu doðe ko test inteligencije... tako su zamislili zli admini.
Ko se ne snaðe da odgovori na poruku, ne mora ni da pi¹e - ¹anse su da æe da lupi neku glupost.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

zar nije nekad za potpis bilo 300 ili 350 karaktera a sad samo 100?

DaChaS


Major

Citat: Mik poslato 05 Septembar, 2012, 23:58
- MALI "PROZORCIC" ZA UNOS TEKSTA KAD SE ODGOVARA NA PORUKE
- NEJASNO JE KAKO SE CITIRA NECIJI POST PRI ODGOVARANJU - nebulozno, trazi se ponesto intelekta, jesam uspeo ali mi preselo sve sto sam popio - a seo za racunar da "bacim mozak na otavu".


Jako je tesko.. Meni treba bar sat vremena da odgovorim dok citiram nekog..

apu

e a u èemu je fora da mi par dana veæ pokazuje kako nema novih poruka a vidim da ima :D mislim, vidim poruke koje nisam èitao a forum me pravi budalom :D

jel' i meni fali kompresije? :D

Major

Desi se nekad da zbaguje. Mozes da obrises cookie nekad pomogne ;)