Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic


monsterbnt

Mali nas lozi samo tako.......mislim da ce morati mnooooogo piva da plati da se iskupi
Smrt SVIMA!!!!

perlx

Meni ovo mirise na mm okupljanje pod nazivom - "stampaj dugme".

Znaci probao sam na 6 racunara i i dalje ne vidim to dugme.

Major


Alex

#1905
Ako stvarno nemas dugme, kupicu ti pivo da ne budes tuzan. EDIT: 1 ukupno, ne po racunaru ili osobi.

Uncle Bob

E na tom dugmetu sto ti imas a mi nemamo tu su plusevi i minusi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Citat: Alex poslato 10 Avgust, 2012, 23:41
Ako stvarno nemas dugme, kupicu ti pivo da ne budes tuzan. EDIT: 1 ukupno, ne po racunaru ili osobi.

Jedno pivo nemoj ni da kupujes..

Gašpar


castor

Misliti i srati jedno te isto. Neka kupi, pa dok mi pijemo da objasni problematiku oko dugmeta... ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Major


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major


monsterbnt

Cim je shvatio koliko manijaci mogu piva da popiju odma je i njemu nestalo dugme.....
Smrt SVIMA!!!!

Major

ma znao sam da lozi, kao neko dugme ima pa gleda forum lakse od nas..

castor

Ajde pitanje za vlas'... Po¹to mi se ponekad zadesi da se ne prijavim po 20ak dana ili vi¹e, onda kada doðem idem da i¹èitam nove odgovore na moje poruke (subscription), pa kada sa time zavr¹im, onda idem dalje na poruke od posljednje posjete. Obzirom da tema u odgovorima na moje poruke ima pun qrac, obièno to mora da se prebije na dva ili tri dana, a tada veæ cookie puca i onda vi¹e nema ne znam ni ja koliko novih tema.

Obzirom da u pretrazi ne postoji opcija tipa prika¾i sve teme unutar nekog vremenskog perioda, veæ samo pretraga po kljuènim rijeèima, postoji li moguænost da se ovo ubaci? Dakle, da pretraga ima opciju da izbaci novootvorene teme u zadnjih XY dana?

Danke.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Ima dugme ¹tampaj na dnu strane ako ima¹ instaliran ¹tampaè... Eureka... [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

hpg

Citat: Laziæ poslato 20 Avgust, 2012, 20:59
Ima dugme ¹tampaj na dnu strane ako ima¹ instaliran ¹tampaè... Eureka... [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]

Sad kad si otkrio dugme i ima¹ ¹tampaè, to te kvalifikuje da postane¹ ¹tampar umesto ¹tampara, i proslavi¹ zaslu¾enu titulu ¹tampanjem 96 stranica ove teme (69 za èlanove sa popustom) svima koji se prijave, a nemaju dugme. Da se ispravi kosmièka nepravda nestalog dugmeta!

P.S. Da li ste znali da je gradnja platforme visoke 500 metara te¾al zadatak i na kopnu?
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D