Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Alex

Ima u gornjem i donjem desnom uglu dugme Stampaj. Klikni i sacekaj da ucita, prikazace od pocetka teme sve poruke na 1 stranici, lakse se cita. Bez smajlija, slika, boja, skoro plain text. Ja to pronalazim korisnim u nekim poduzim temama kad me zanima tekst, a ne gomila zafrkancija, slika i cega vec.

Che

Da stampam ceo forum? Pa znas koliko ce da mi treba papira?!?  [doh]  [ludak]

Alex

#1842
Jel si kliknuo dugme? Jel krenula stampa? Ne.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Che

Citat: Alex poslato 09 Avgust, 2012, 00:42
Jel si kliknuo dugme? Jel krenula stampa?

Kako da krene kad sam ti rekao da nemam stampac?!?

Alex

U tome je i caka, ne krece.
1. Ukljucis se u neku temu od 100 stranica, od toga 50 su slike i komentari samo sa smajlijima.
2. Kliknes na dugme STAMPAJ koje ces naci u donjem desnom uglu.
3. Otvori se nov prozor sa svih 100 stranica, stampa ne krece, samo prikazuje tekst bez slika, smajlija i boja, mnogo je lakse da se procita bez kliktanja na sledecu stranu svakih 2 minuta.

Kengur


hpg

Citat: Alex poslato 09 Avgust, 2012, 00:50
U tome je i caka, ne krece.
1. Ukljucis se u neku temu od 100 stranica, od toga 50 su slike i komentari samo sa smajlijima.
2. Kliknes na dugme STAMPAJ koje ces naci u donjem desnom uglu.
3. Otvori se nov prozor sa svih 100 stranica, stampa ne krece, samo prikazuje tekst bez slika, smajlija i boja, mnogo je lakse da se procita bez kliktanja na sledecu stranu svakih 2 minuta.

Ccc... poslusao sam te i zapucao mi racunar, kaze "Printer not found, please plug in your printer to continue". Morao sam da restartujem, i opet isto.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Kengur

Meni se zaklopio lap i prebio mi prs'... Onda sam morao da ga bacim kroz prozor da se oktoci...

Gašpar


UFF

aaaaaa znaaam
to je kao onaj print privju  tj priprema za stampu?
kao fotosop i korel drav jel to?

Major


DaChaS

Cek sta da radim sad kad sam istampao 93 strane ove teme

AndreyRR


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Kad budem skupio parice obavezno cu da kupim tu novu WIN7 tastaturu.
Vidim ja da svi brze kucate od mene, ali mi nikako nije bilo jasno zbog cega.

AndreyRR

znao sam da ne treba ovo sranje od tastature da uzimam kod kineza za 587,45 dinara

Major

E i ja sam uzeo kod kineza. Jel onaj Ying prvi sa desna sto prodaje digitrone, zvoncice i mobilne?

AndreyRR

mislim da jeste,ima one kineske brcice i smrdi na supu od fasiranih jaja

Major