Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1


AndreyRR


Lazic

Pitanje za vlas':

Kako ovo jebote radi...??? Za par godina nauèih mnoge smajlije, ali da je udobnije, nije... [facepalm]

CitatSa Brzim odgovorom mo¾ete da koristite BBkod i smajlije kao ¹to biste to èinili i u normalnoj poruci ali mnogo udobnije.

Gašpar


Taraba

Pusti budalu... sedi na Black horse akumulatoru i gomili selotejp trake koju je maznuo iz moje firme i buni se ¹to mu neudobno [ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mali_zmaj

Citat: ljilja-pei poslato 26 Jul, 2012, 16:33
Citat: mali_zmaj poslato 26 Jul, 2012, 16:11
E lako je vama kad se svi znate,pa se zajebavate kako hoæete,nekad nemam pojma o èemu se i prepucavate,ko tele u ¹arena....,izvinte za offff.    ;)
Da se nadovezem o onome kad neko nekoga prc,prc na forumu!

Sedne¹ na motor i doðe¹ u subotu na Kosmaj ili nas pozove¹ u goste, pa se upoznamo i onda vi¹e nema¹ probleme :) :) :)
bih ja, ali me ne¹to  trenutno novèanik ¾ulja, i nedostatak slobodnog  vremena, mada svakako planiram kad tad do Bg-a,pa eto me!
jin-jang

mali_zmaj

A u goste vas ne zovem,veæ se najavite i dolazite! Kad god ste u prolazu tu sam! Pa æemo vas ugostiti nekako! Pokazati vam sve lijepe lokalne puteve za vo¾njicu! Izro¹tiljati kakvo pragnje!
jin-jang

AndreyRR

kao sto postoji dugme ignor za clanove jel moze da se uvede i za neke teme

Lazic


AndreyRR


Lazic


Kengur

e ne moze, ti bi sve na dugme. Mora malo i tastatura da se trosil... :)

AndreyRR


Alex

Ako imate problema sa citanjem na forumu, mozda moze da vam pomogne jedna mala caka. Kliknite na Stampaj i u novom prozoru ce se otvoriti sve stranice sa crno-belim tekstom, bez slika, smajlija i ostalih mogucih smetnji.

-Cak se i nevidljivo vidi.

Che

Citat: Alex poslato 08 Avgust, 2012, 19:21
Ako imate problema sa citanjem na forumu, mozda moze da vam pomogne jedna mala caka. Kliknite na Stampaj i u novom prozoru ce se otvoriti sve stranice sa crno-belim tekstom, bez slika, smajlija i ostalih mogucih smetnji.

-Cak se i nevidljivo vidi.

Pa ja nemam stampac

Alex


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Che


Alex

Imas u gornjem, desnom, pri vrhu stranice. Meni je ipak preglednije jer ne pokazuje slike... A zgodno je da ti otvori kompletne teme, ne moras da ides stranu po stranu.

UFF

ni me ni to nije jasno..
kakav print?

moze neko da mi pojasni zajebane su ove boje na forumu