Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Pitanje za admine... Ima veze sa forumom ali ne sa softvrskim delom vec deo nazvan Kucni red...

Posto tamo ne mogu da se postavljaju postovi, moje pitanja postavicu ovde...

Sva pravila koja su navedena u kucnom redu, predpostavljam da moraju da se postuju. Administratori su ujedno kontrolori i oni koji dodeljuju kazne ukoliko se ta pravila ne postuju. Ispravite me ako gresim...
Pitanja su sledeca: Da li ta pravila moraju UVEK da se postuju ili moze da dodje do njihovih odstupanja? Ako moze, koji su to slucajevi i da li se dele na pojedince, da li se dele na ozbiljnost teme ili je jednostavno od slucaja do slucaja?

Ovo je pitanje za admine i nema potrebe da se iznose misljenja ostalih. Nije da me ne zanimaju vec ocekujem direktan odgovor od njih bez tudjeg mesanja. Hvala svima.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Pretpostavljam na šta misliš, tako da bi UFF trebao da ti odgovori ;)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Joker

Citat: Ga¹par poslato 26 Jul, 2012, 14:51
Pretpostavljam na ¹ta misli¹, tako da bi UFF trebao da ti odgovori ;)

Ne, zanima me misljenje svih admina, ako nije problem.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Pa trebalo bi da se postuju uvek
Naravno ako je zajebancija u pitanju i napisano u duhovitom tonu izmedju ljudi koji se znaju glupo je da se neko ljuti ili banuje ali bi trebalo imati meru
Znaci ne na pojedince i trebalo bi na ozbiljnost teme ali moze da se desi i da prodje kako jeste ako niko od nas ne procita taj post na primer ako mislis na uvredu
Eto mojeg misljenja

Joker

Ok, naravno da nisam mislio na zajebanciju medju ljudima koji se znaju... Takvo zezanje se podrazumeva.

Hvala. Ostali kada budete u prilici...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

Citat: Joker poslato 26 Jul, 2012, 15:06
Ok, naravno da nisam mislio na zajebanciju medju ljudima koji se znaju... Takvo zezanje se podrazumeva.

Hvala. Ostali kada budete u prilici...
koji deo ti nije jasan....

Gašpar

Ako misli¹ na uvrede i to, jedino ako krene ¾ustro, ako neko nekome majku i slièno, onda da, ban. Ako po meni ne zvuèi kao op¹te vreðanje, nikom ni¹ta.

©to se tièe juèera¹njeg uffovog preme¹tanja postova, apsolutni sam protivnik toga.

Joker

Ne dajem primere, niti je to poenta.. Samo jednostavna opsta pitanja...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

CBRR1

Citat: Ga¹par poslato 26 Jul, 2012, 15:12
Ako misli¹ na uvrede i to, jedino ako krene ¾ustro, ako neko nekome majku i slièno, onda da, ban. Ako po meni ne zvuèi kao op¹te vreðanje, nikom ni¹ta.

©to se tièe juèera¹njeg uffovog preme¹tanja postova, apsolutni sam protivnik toga.
ja bi celu temu o BMWu prebacio u bullshit ali jbga... ;D

Milomir27

Citat: cbrr1 poslato 26 Jul, 2012, 15:07
Citat: Joker poslato 26 Jul, 2012, 15:06
Ok, naravno da nisam mislio na zajebanciju medju ljudima koji se znaju... Takvo zezanje se podrazumeva.

Hvala. Ostali kada budete u prilici...
koji deo ti nije jasan....
sta se ti javljas ljakse kada nisi Admin

CBRR1

Citat: Joker poslato 26 Jul, 2012, 15:12
Ne dajem primere, niti je to poenta.. Samo jednostavna opsta pitanja...
ne cak sto vise slazem se sa tvojim postavljenim pitanjima i sugestijama...i meni nije bilo jasno dok nisam popio ban zbog recenice osrafiti glavu...a pre toga sam par puta nekoga opsovao a i to je za ban zar ne,uvreda..?

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 26 Jul, 2012, 15:16
Citat: cbrr1 poslato 26 Jul, 2012, 15:07
Citat: Joker poslato 26 Jul, 2012, 15:06
Ok, naravno da nisam mislio na zajebanciju medju ljudima koji se znaju... Takvo zezanje se podrazumeva.

Hvala. Ostali kada budete u prilici...
koji deo ti nije jasan....
sta se ti javljas ljakse kada nisi Admin
trenutno se tako osecam...

Joker

cbrr1,  da me zanima misljenje clanova postavio bih anketu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Milomir27

Citat: Joker poslato 26 Jul, 2012, 15:17
cbrr1,  da me zanima misljenje clanova postavio bih anketu...
ma ljakse oprosti mu :)

CBRR1

Citat: Joker poslato 26 Jul, 2012, 15:17
cbrr1,  da me zanima misljenje clanova postavio bih anketu...
ok,opusteno,mojne se nerviras...anketa ahahahahaa

CBRR1

Citat: Milomir27 poslato 26 Jul, 2012, 15:18
Citat: Joker poslato 26 Jul, 2012, 15:17
cbrr1,  da me zanima misljenje clanova postavio bih anketu...
ma ljakse oprosti mu :)
pitao bi Admine zasto milomir27 nije dobio ban zbog ove uvrede..?ako ga ne banujete,pokrenucu anketu za pobunu protiv vas samih da li se ostali slazu oko toga...tako da vi vidite,trenutno me ne zanimaju misljenja clanova,ozbiljan sam jer hocu da se ja sam proseravam sa adminima...

Milomir27


CBRR1


UFF

Citat: Ga¹par poslato 26 Jul, 2012, 15:12
©to se tièe juèera¹njeg uffovog preme¹tanja postova, apsolutni sam protivnik toga.

vidi ga ovaj
cuti bre tu neradnice jedan
kenjas mi ni za sta a ja cistio temu od off-a :D
uzmi metlu u ruke bolje i ocisti ovu temu od neiozbiljih postova umesto da dizes frku oko neceg za sta se niko ne buni (garant si se smorio kad si shvatio da joker nije mislio na isto sto i ti  [rofl])