Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Nije losa ideja samo je fora ako neko ne stavi cenu, vi je prebacite u poklanjam, onda prodavac vidi i stavi cenu i sta onda?
Dobicemo brdo oglasa u rubrici poklanjam i samo cemo da zbunjujemo ljude ;)

castor

Ma dodajte samo upozorenje kao za odgovor koji se postuje a neko je odgovorio dok si pisao post. Stavi da krupnim bijelim slovima ispi¹e:

AKO NE STAVI© CIJENU ZA TO ©TO PRODAJE©, JEBAÆE TE CIJELI FORUM KAO MAJMUNA!
PLUS, OGLAS SE SELI U RUBRIKU POKLANJAM! :P

i problem rije¹en. Kome se ne sviða, neka ne postavlja oglas. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Major


castor

Pa jel' nije bolje tako? Ne mo¾e¹ da im objasni¹ lijepo, a ti onda plastièno... :D :D :D
It's the ride that matters, not the bike…

zVuk

i meni se svidja ideja da ide u poklanjam, samo onda u pravilima foruma negde naglasi da ako se ne postavi cena, oglas ide u poklanjam.....cisto da bi sebe ogradio.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

Citat: MajorSoul poslato 23 Maj, 2012, 13:08
Nije losa ideja samo je fora ako neko ne stavi cenu, vi je prebacite u poklanjam, onda prodavac vidi i stavi cenu i sta onda?
Dobicemo brdo oglasa u rubrici poklanjam i samo cemo da zbunjujemo ljude ;)


necemo
ako resi da pokloni ostaje tamo ako kaze cenu vraca se u prodajem ali ide i analni sex uz to :D

mada je djoletova ideja bolja  ;D

castor

U skladu sa Zakonom o za¹titi potro¹aèa - mora¹ da ga VIDNO obavijesti¹ o uslovima trgovine.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Citat: gdjole poslato 23 Maj, 2012, 13:22
U skladu sa Zakonom o za¹titi potro¹aèa - mora¹ da ga VIDNO obavijesti¹ o uslovima trgovine.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl]

Bolje da Djoletova poruka tako je laka i razumljiva ;D

Lazic

Citat: gdjole poslato 23 Maj, 2012, 13:09
Ma dodajte samo upozorenje kao za odgovor koji se postuje a neko je odgovorio dok si pisao post. Stavi da krupnim bijelim slovima ispi¹e:

AKO NE STAVI© CIJENU ZA TO ©TO PRODAJE©, JEBAÆE TE CIJELI FORUM KAO MAJMUNA!
PLUS, OGLAS SE SELI U RUBRIKU POKLANJAM! :P

i problem rije¹en. Kome se ne sviða, neka ne postavlja oglas. ;)

[rofl] [rofl] [rofl] :-* Jebem ti lebarnik, zamalo se upi¹ah od smeha, Ðole da te nema, trebalo bi te izmisliti...  [cheers] [hello]

zVuk

od jutros mi se desava da kad otvorim bilo koji podforum ili temu, ispise mi se ovo na ekranu......

Connection Problems

Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
Ko se ljuti, uleti mu kruti

goranvojska


zVuk

pa to moram iz nekoliko puta da otvaram stranicu.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zmiya

Mo¾e li da se promeni nekao ovo resetovanje Poruka od pro¹le posete,po¹to stalno nemam novih poruka ili ima do dva komada,a ustvari ih ima kolko oæe¹,pa moram da idem na poèetnu stranu i otvaram teme redom..

Gašpar

Evo èisto da vidite da po nekad treba biti odmeren u komunikaciji kako se druga strana ne bi uvredila.

Citat: sekula poslato 13 Jun, 2012, 10:58
Ako nije problem,onda bih zamolio da izbrisete oba naloga.Nemanja i ako je dete,ima 4 ili 5 godina  staza na forumima.Uvek je stajao iza svog imena,a ja sam bio taj koji je uvek pratio njegove postove i usmeravao kako da se ponasa.Ovakve zajebancije nismo zasluzili.Biciklo koje sam ja kupio detetu,da ga neko optuzi da je ukradeno,stvarno nije uredu.Ti dobro znas moj odnos sa svima,uvek korektan i ozbiljan.Ovakve zajebancije ne tolerisem.Dete da me ceka u toku noci da mi kaze sta se desilo dok sam bio na putu,sigurno nije prijatno.
Savete sta treba da radi dete,ne treba drugi da daju.Nemanja ovde nikad nije nikog vredjao,optuzivao ili ponasao se suprotno od pravila.Da, pretio je da ce razbiti glavu nekom ko ga zajebava.I zbog toga je trebao dobiti trajni ban.To isto vazi i za druge koji preteraju.

Ko je taj CBRR,stvarno me vise ne zanima.Uplasio me sa Cumetovim kumom .Kad vise nije imao sagovornika,vodio je monolog sam sa sobom.
Ovaj PP,ako je moguce,prebaci u neku od tema na forumu.Neka ljudi koji nisu spremni na ovakve sale,vide sta ih moze snaci.
Od Sekule toliko.Pozdrav za sve admine.

UFF

Ne postoji trajni ban
Ne postoji brisanje profila

Dokle cemo morati to da ponavljamo?
Pa nije bre ovo blowjob

AndreyRR

Izgleda da treba okaciti na pocetku otvaranja svake teme

zmiya

Citat: UFF poslato 13 Jun, 2012, 11:17
Ne postoji trajni ban
Ne postoji brisanje profila

Dokle cemo morati to da ponavljamo?
Pa nije bre ovo blowjob


Pu¹i bre kurac Uffe majmunèino,lopove i prevarante..

UFF


zmiya

Ma ¹ta ka¾e¹...Da si malo vi¹e na forumu,a ne koristi¹ ga samo da prodaje¹ stvari,ti bi znao da sam se ¹alio...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?