Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

gavrolini neko ce da te opali
dugo im se na tvoj tet  [ljubav]

Kengur


Gašpar

Crne misli imas Uff-e...

Gavro, imas li tetovazu u elektronskoj formi?

SSZGO

ubacena i jedna gremlinova slika

3 motora na planini


novi smajliji:

[thumb_down]

[thumb_up]

:'(

:-[

[rolleyes]

[rofl]

[zev]

[andjeo]

[blahblah]

[dancing]

[majmun]

[nono]

[neslusam]

[peppa]

[zvizdi]
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Poslao sam ti na mail jednu, pa vidi dal moze da se kaci ili jok

Gavrolini


Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 29 Oktobar, 2010, 00:55
Citat: Gaspar poslato 28 Oktobar, 2010, 18:37
Crne misli imas Uff-e...

Gavro, imas li tetovazu u elektronskoj formi?
prevedi
Mislio sam bas sliku, ne sa tela...

Gavrolini

Citat: Gaspar poslato 29 Oktobar, 2010, 00:59
Citat: Gavrolini poslato 29 Oktobar, 2010, 00:55
Citat: Gaspar poslato 28 Oktobar, 2010, 18:37
Crne misli imas Uff-e...

Gavro, imas li tetovazu u elektronskoj formi?
prevedi
Mislio sam bas sliku, ne sa tela...
nemam. Slike za tetovaze me trazim na netu a moj mastor sve sto meni uradi posle baca u kantu da ne bi radio jos nekom...ali potrazicu negde da li ima.

Gavrolini

evo sta sam slicno nasao ali kao moja nema...jos ce mi majstor sutra javiti da li on ima negde u racunaru.

[attachment deleted by admin]

Gile_ExtremeBoy

Bio danas do sume ali Teneri je oslabio akumulator i nije htela da upali pa me mrzelo da ga punim.. jbga iskoristih priliku provozati se mojom paklenom masinom od 100 ccm.. Malaguti Phantom..  8)

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

SSZGO

ubacen je brzi odgovor

kao i sitne izmene oko izgleda na vecini stranica (raspored dugmica i sl)


poruke poslate u upoznavanje se ne racunaju u ukupnom broju poruka
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Gremlin

E bas mi je lepa moja slicica sa Dolomita na naslovnoj... :P :P :P

Suoer je brzi odgovor, vidi se da se sszgo trudi da sve napravi sto bolje i funkcionalnije, forum je svaki dan sve lepsi.

Sve u svemu, super.

[cheers]

K_A_W_A

#174
Zeleo sam da pitam urednike, dali bi mogli malo da uticu na nove clanove u temi "predstavljanje"? Jer vecina njih sto dodje ima sledeci text, kao npr.: "A tu ste, nema potrebe da se predstavljam, znamo se sa drugog foruma."  E, pa moje pitanje je kog drugog foruma i dali je moguce da se svi predstave bar sa nekim kratkim textom: Ime, odakle je, koji motor vozi i cime se bavi. Mislim da to nije tesko, a moze dosta da pomogne. Cisto zbog nas ostalih koji ne znamo za te druge forume.  Ako se mislilo na bib forum, ja tamo nisam preko dve godine. Mislim da je red da se svi predstave, bar zbog nas koji ne pratimo "druge" forume. Ja ni ovde skoro nikog ne znam, ali sam zato ovde da se upoznajemo, druzimo i razmenjujemo misljenja. Ako nesto gresim nek me neko ispravi.

Hvala.

Stevan


Gašpar

U pravu si Kawa, postavljam pravila predstavljanja za 2 minuta ;)

gmum44

Ajde i ja da pitam urednike!Zar nema nekih drugih slika motora ili bilo cega drugog osim VASIH  KTM-ova ,R-ova,i ostalih?(r1-46)lepi su nema govora ali...
Mislim da je bzv da postavljate slike vasih motora osim ako nije OVO VAS FORUM  KAO BJB,njihov pablo i ostali.
Ovo je moje zapazanje,komentar i pitanje!HVALA
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Gašpar

Gmume, postavljena je tema, svako mo¾e da po¹alje sliku svog motora koja æe se gore vrteti. Jedini uslov je da bude bar polu profi i velièine minimum 1500x300.
Mislim da je bezveze da se gore vrte neki nepoznati motori pored toliko na¹ih, zar ne?
Zato, ajmo na akciju.. Nije problem ni da se gore vrti 50 slika, samo ljudi, ¹aljite slike ;)

dzimika

naravno, ne smatra se slika koju skinete sa neta negde da se moze postaviti, jer mogu nas tuziti za krsenje autorskog prava, sto znaci samo svoje slike u min navedenooj rezoluciji