Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR


dzimika


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 27 Januar, 2012, 10:57
ali chrome ih ima najmanje :P
Verovatno da je bag kod nekog drugog browsera, bila bi veca poruka...jel to manji bag....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

E j...ga,pola slika ne mogo otvoriti na forumu,ili im treba sat vremena da seotvore,u gornjem uglu slike stoji kao mala slikica koja je prekinuta!! Sta li je zna li se!?
jin-jang

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Zezas nas, jel da?

Izgubljena je posiljka sa slikama, i sad se molimo svevisnjem da se posiljka vrati na moju adresu ili da stigne do provajdera, tj da je postari pronadju.

mali_zmaj

Kad da se svijeæa zapali,dali je bolje ujutru sabajle ili naveèe pred spavanje! Pred ikonom ili sa kuruzom pod koljenima!       [pop]         ;D
jin-jang

UFF

objasnjenje za one koji su proteklih 30min pokusali da pristupe forumu sa telekomovog adsl-a:


nije forum bio offline proteklih pola sata vec telekomov link ka nemackoj
meni se firmin server tamo hostuje i mogao sam da se logujem preko telefona (3g-telenor) a nisam iz firme, nije ni ping prolazio
bem ti telekom

Gašpar

Bas tako, ja sam pozvoa Mint i dobio isto objasnjenje.

zemunboy

Meni je u firmi ADSL kod Eunet-a, i opet nije radio forum...

Gašpar

ADSL je uvek telekomov, ostali su samo preprodavci  ;)

zemunboy

Citat: Gaspar poslato 14 Februar, 2012, 14:53
ADSL je uvek telekomov, ostali su samo preprodavci  ;)
To znam, ali Uffko nije tako napisao :D

UFF

kako nisam?
napisao sam telekomov adsl a to sto ti ne znas da oni imaju monopol to je druga stvar :D

perlx

Citat: UFF poslato 14 Februar, 2012, 15:01
kako nisam?
napisao sam telekomov adsl a to sto ti ne znas da oni imaju monopol to je druga stvar :D
Nemoj tako, oni su lider na trzistu, sad sto su jedini to je samo (zgodna) slucajnost...

zemunboy

Citat: UFF poslato 14 Februar, 2012, 15:01
kako nisam?
napisao sam telekomov adsl a to sto ti ne znas da oni imaju monopol to je druga stvar :D
Jok ti ces da me naucis :P

zmiya

E nije kriv ni telekom,nego sam se ja naslonio na link antenu dok sam prièao telefonom.. :P

sasafilipovic



Ne razumem kako ovo ide, pa ako ima neko obja¹njenje.

perlx


aæimo

Hahahah, Sa¹a jesi lik.
Kako ga snimi samo da mi je znati?

Kengur


sasafilipovic