Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Pa zar nije dovoljno "dobar post/lost post"? Kakve ce koristi doneti recimo korisnik vitez_koja ima 33333 zahvalnice?

Bori¹a

Citat: vitez_koja poslato 06 Septembar, 2011, 15:54
... смањило број оффа по темама.



Pa ti si se usprotivio protiv Lazica, mene i ekipe? Da ne spamujemo vise? :D

UFF

sszgo se opet igra sa forumom

ovaj root tj directory tree je dobra stvar ali kakvi su bre ovi plavi odvratni dugmici? :)

Lazic


Taraba

Ke¹iran ti je forum verovatno u browseru ili ti KBC ke¹ira na proxy-u.

Kod mene pola plavo, pola ¾uto.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Sta bre vi koristite....?
Sta plavo, zuto?



Dajte malo nama.. :)

zmiya

uze mi reè,daj bilo koje boje,ja nemam nikakve..

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Mortisha

I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

hpg

Citat: MajorSoul poslato 06 Septembar, 2011, 22:42
Pa zar nije dovoljno "dobar post/lost post"? Kakve ce koristi doneti recimo korisnik vitez_koja ima 33333 zahvalnice?

A kakve koristi ima ocena? Ne prikazuje realno stanje ièega... Pogotovo sto je vrlo demokratski osmi[ljeno da ti utro¹i¹ svoj glas na ne¹to, da bi ti neka ovca iz Donje Mo¹tanice koja ima isto to pravo glasa udarila kontru i poni¹tila glas :) Sistem ocene zavisi od gomile subjektivnih procena, tako da se nikako ne mo¾e statistièki objektivno gledati. Npr. ja par dana od registrovanja sam imao kvalitet 150% (2posta/3+).
Thanks je opcija koja znaèi, ok, hvala ti na postu/trudu/manijaèenju itd. Tu ispod potpisa, ili iznad, napi¹e listu korisnika koji su zahvalili za taj post.

Ja bih ostavio ovako kako jeste, ljudi nisu skloni promenama, ma koliko one dobre bile. Vidite da ovo kako je sada funkcioni¹e sasvim zadovoljavajuæe, ali ne treba se time voditi ili koristiti kao merilo. Na kraju, tako ne¹to bi i trebalo da vam bude pretposlednja stavka na dnevnom redu. :)

(Ali ako neko veæ menja Ustav, mogli bi dodati i zvezdice za ocenu tema, kao ¹to je ranije bilo na youtube klipovima, 1-5 zvezdica, pa prosek...?)

P.S. Dopada mi se ¹to su udvostruèene skora¹nje poruke pri dnu naslovne. Vrlo lepo.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Lazic

Citat: Taraba poslato 06 Septembar, 2011, 23:33
Ke¹iran ti je forum verovatno u browseru ili ti KBC ke¹ira na proxy-u.

Kod mene pola plavo, pola ¾uto.

sta bre plavo, zuto, wtf, jok bre, sad sam resetovao komp, ne moze da ima nov sadrzaj kesiran...

UFF


vitez_koja

Citat: hpg poslato 07 Septembar, 2011, 00:07
Citat: MajorSoul poslato 06 Septembar, 2011, 22:42
Pa zar nije dovoljno "dobar post/lost post"? Kakve ce koristi doneti recimo korisnik vitez_koja ima 33333 zahvalnice?

A kakve koristi ima ocena? Ne prikazuje realno stanje ièega... Pogotovo sto je vrlo demokratski osmi[ljeno da ti utro¹i¹ svoj glas na ne¹to, da bi ti neka ovca iz Donje Mo¹tanice koja ima isto to pravo glasa udarila kontru i poni¹tila glas :) Sistem ocene zavisi od gomile subjektivnih procena, tako da se nikako ne mo¾e statistièki objektivno gledati. Npr. ja par dana od registrovanja sam imao kvalitet 150% (2posta/3+).
Thanks je opcija koja znaèi, ok, hvala ti na postu/trudu/manijaèenju itd. Tu ispod potpisa, ili iznad, napi¹e listu korisnika koji su zahvalili za taj post.


Ево човек ти  одговорио.

Члан "vitez_koja" се захвалјује члану "hpg"       ;D ;D ;D

Major

Mislim da je uzaludno i nista vise. Par foruma je vec koristilo to "hvala" i vrlo brzo se resilo istog..
Ja sam vise za ove plave/zute/crvene dugmice :D

zmiya

a kad si sa kvalitetom u minusu,u procentima si u plusu..


Poruke: 2563
Kvalitet: -192 (8%)


Lazic


SSZGO

Citat: zmiya poslato 07 Septembar, 2011, 10:13
a kad si sa kvalitetom u minusu,u procentima si u plusu..


Poruke: 2563
Kvalitet: -192 (8%)



minusi su u odnosu na ukupan broj poruka 8%
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a

Citat: vitez_koja poslato 07 Septembar, 2011, 03:21

Члан "vitez_koja" се захвалјује члану "hpg"       ;D ;D ;D

Opet bi lupali zahvalnice kada neko odvali nesto, kao na pluseve. Na forumu Sveta Kompjutera ima isto to, znam kako je.

SSZGO

dodate su zahvalnice


u spisku dugmica postoji "HVALA"
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor