Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a


jager

Hmmmm.... dadoh plus UFF-u kada sam proèitao predlog o "spremanju"... No, posle proèitah ¹ta ostali ka¾u i svaki argument ima svog smisla.
Kada se sve stavi na vagu i da se ja pitam (a ne pitam se ;D ) uradio bih upravo ovako:

Citat: SSZGO poslato 31 Avgust, 2011, 02:39
brisacemo clanove koji su se registrovali, imaju 0 postova, i nisu aktivni vise od 12 meseci...

A opet, kada pogleda¹, jel' zauzimaju neki bitan prostor na disku? Pa ba¹ i ne ;D Jedino mo¾da zauzimaju nekome ko bi tek da se registruje neki zanimljiv nik..

3006

Mislim da oglase ne treba dirati, ionako nisu najjaèa strana foruma. Mo¾e neko da okaèi ne¹to zanimljivo. ©to se ovih bomba¹a tièe, kad krene kecanje presedne mu ¹to se pojavio uop¹te, a ako i tada ponovi istu stvar (¹to se videlo) onda je èovek fijuk, nema ubeðivanja sa takvima. Na kraju, registrovaæe drugi mail i otvoriæe novi nalog. Èemu cela zajebancija? A ovo brisanje naloga, ok ako zauzimaju potrbno mesto. Ako ne...

zmiya

aktivan je onaj ko se loguje,ne mora da pi¹e ni¹ta,mo¾e samo da èita.. a mislim da je kratak rok da se neko bri¹e posle mesec dana neaktivnosti,mo¾da je èovek oti¹ao da uèestvuje u Survivoru ili vozi kamion do Vladivostoka..

Gašpar

12 meseci je ok

A praksa je da se jednom u 2-3 meseca svim clanovima koji su neaktivni mesec dana posalje neka zanimljiva poruka koja ce ih privuci na forum.

Ne bi bilo lose da neko smisli takvu poruku, znaci bitno je samo da bude zanimljiva i da privuce coveka.

Prosla je glasila, nesto tipa, Hej, porodila nam se krava na forumu, mogao bi da dodjes da proslavis sa nama  :D

Taraba

Po¹aljemo im sve gif slièice ¹to MKT stavlja u potpis?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

prpa_zr

Citat: Taraba poslato 31 Avgust, 2011, 13:00
Po¹aljemo im sve gif slièice ¹to MKT stavlja u potpis?

ja bih drugu mkt-u otvorio poseban podforum "vizuelni ugoðaj" i stavio ga za do¾ivotnog moderatora :D

odmah ispod uff-ovog "kako NE (raditi).."
[rofl] [rofl]

Lazic

Citat: Gaspar poslato 31 Avgust, 2011, 12:39
Prosla je glasila, nesto tipa, Hej, porodila nam se krava na forumu, mogao bi da dodjes da proslavis sa nama  :D

Jos, kad bi i ti dosao na druzenje...

Gašpar

Citat: Lazic poslato 31 Avgust, 2011, 16:25
Citat: Gaspar poslato 31 Avgust, 2011, 12:39
Prosla je glasila, nesto tipa, Hej, porodila nam se krava na forumu, mogao bi da dodjes da proslavis sa nama  :D

Jos, kad bi i ti dosao na druzenje...

Ovaj put sam imao i volje i zelje ali visa sila. Mozda cak i sreca sto je propisao u Vrscu, a ne negde usput

ЯЭВОЛУТИОН

Ma brisi sve neaktivne i sve koji obavezno ne gledaju obavezne oglase....ili jeste ili nije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major


Lazza

Imam problem sa forumom, tacnije kada idem na Poruke od pro¹le posete u rezultatima pretrage mi ne izbaci nista!? (kuki monster) Dok kada sam ulogovan uredno na forumu ceo dan pa onda odem izbaci sve ok... koristim operu 10 i kusur
I may be dumb, but I'm not stupid.

jager

Pa nemoj da je koristi¹ ;D

©alu na stranu, jesi probao neki drugi browser? Ja koristim Chrome i nemam problema te vrste....

Major

Ja sam juce imao isti problem. Samo sam ugasio mozilu i kad sam se ponovo logovao sve je bilo ok.
Mozda bi ti pomoglo da obrises cookies.

vitez_koja

Мрзи ме да читам све, па не знам да ли је већ било ово што ми је пало на памет.
На неким форумима сам видео да постоји захвалница за чланове, типа неко ти помогне а ти му се захвалиш.
Испод сваког поста пише ко се захвалио, ако је било тога.
То би било лепо видети и овде.
Мени неко нешто помогне и ја му дам плус, али би било лепо да тај исти види да сам рекао хвала.Да не морам да пишем хвала у новом посту.
Мислим да би то у неким ситуацијама смањило број оффа по темама.


Gašpar


vitez_koja

И испод овог квалитета, испод сличице, стоји број захвалница.

UFF


vitez_koja

Ово би било јако корисно, сигуран сам.

SSZGO

videcu ima jedan mod za to, ali je star par godina, valjda ce da radi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor