Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pop

Jedan predlog, za servise, prodavnice i tako to na tu temu, da ide neka podela po gradovima, ili da se nazivi prosire i stavi grad gde se taj servi, prodavnica i slicno nalaze...
Cisto da bi se olaksala pretraga....

"Грме танки џефердари..."


Gašpar


misa-pei

Imam i ja jedan predlog...
Da se ogranièi broj slika po postu, na dve, tri, jer se desi da u jedan posto neko utrpa desetine slika, pa u sledeæi.... Znaèi da se stranica mnogo sporo uèitava jer èeka da se popuni sa odreðenim brojem postova.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

Slike koje su kacene na nas server su ogranicene na maximalno 5x500kb po postu. E sad, slike sa drugih servera ne mozemo da ogranicimo.

misa-pei

Da, ali me nisi razumeo... Ogranièiti broj slika po postu, ne samo velièinu iste. ;)
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

Pa ogranicen je broj

Aj pokusaj da okacis na forum vise od 5 kom

E sad nisu ograniceni LINKOVI i to neverujem da moze da se ogranici
problem je sto ljudi uvek postavljaju direktne linkove umesto thumbnail pa ko hoce da ih vidi kako treba nek klikne na nju

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Gašpar

U prodavnicama sam postavio podforume Beograd i Novi Sad. Svako ko hoce da otvori vise tema o prodavnicama u svom gradu, neka me vice na pp, pa cemo da otvaramo novi podforum.
Novosadjani, pisite i o ostalim prodavnicama u NS-u

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 02 Avgust, 2011, 19:18
Novosadjani, pisite i o ostalim prodavnicama u NS-u
Ima, mozda 2 i to neke jadne i bedne.  Mozes da uzmes neke sitnice, a za sve ostalo Sekula. A i te sitnice su paprene. Sramota...

ЯЭВОЛУТИОН

Posto u poslednje vreme vidim dosta novih clanova, naravno i onih koji su tu samo iz svoje koristi, ima li sanse da se uslovi da ne mogu da postavljaju oglas dok ne naprave bar desetak postova, a da nisu rip, i ja, takodje, plus jedan i sl.
Da ne otvaramo previse obaveznih tema...ne postizavam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

pa vidi, clanovi ne moraju da pisu u temama uopste

ako hoce samo da postave oglas, i to je ok...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


3006


Gašpar


3006

Traje, ono za kacigom na poklon trajalo skoro 15 min, 4 slike.
A sa logovanjem, izbaci mi èekanje na motomanijaci.com i tako stoji dok ne popizdim pa batalim.
Inaèe, sa posla pi¹em, brzina je dobra.

3006


Gašpar

Juce je bio preopterecen server iz nekog razloga. Danas je sve ok  ;)

Pop

Cesto se (meni bar) desi da oko podneva, ili malo pre, server odbija saradnju... to tako traje 10-ak minuta, nekad i malo duze i onda se vrati u normalu...

"Грме танки џефердари..."


Gašpar

Vec sam pisao na tu temu, ovaj server nam je besplatan i hvala SSZGO na tome  [klanjam_se]

Da se to ne bi desavalo, mozemo da predjemo na drugi server, ali jedini paket koji nam odgovara je ovaj Bussines+
http://adriahost.rs/paketi/
i on kosta 14.749,92 dinara na godisnjem nivou, a stvarno ne zelim da ulazem tolike pare na nesto od cega nemam apsolutno nikakve koristi.

Postoje dva resenja -
Reklame, ali onda gubi smisao cela prica o tome da smo nezavisni, potpuno nekomercijalni forum.
Donacije clanova, ali na zalost, u zemlji Srbiji su svi jaki na recima dok se ne dodje do dela, tad svi nestaju.

Takodje i ako se sad sakupi ta cifra, sta cemo sledece godine kad istekne hosting. Da li ce tada neko dati parice ili ce cela prica morati da stane  [neampojma]

Pop

Ma ok je ovo.... 15 minuta dnevno nije neki problem!

"Грме танки џефердари..."