Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Phoenix

Ako se jednom krene u prichu sa banovanjem neminovnost je dolazak na nivo BJB  [doh]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

ЯЭВОЛУТИОН

A aj tamo vise ne postujem...samobanovao sam se...pa da vidimo ko je na gubitku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006

Ljudi, jel' palo nekome na pamet da malo promeni ovu sivu pozadinu? Èisto da se vidi kako bi bilo...

Gašpar


3006

Batali, ima seksa i bez toga...
Ma, sivo je do 00
[cheers]

jager


SSZGO

ix a taman sam hteo da izmenjam citav dizajn...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jager


UFF

Citat: HoochieMan poslato 07 Januar, 2011, 03:29
Primetio sam da, kao i na BJB, ne postoji opcija ga¹enja profila na forumu. Ukoliko korisniku nije oduzeta sloboda da bude vlasnik svog profila, opcija mora postojati.

izgleda da je ipak bila ispravna odluka sto smo se odlucili za status bivseg clana nego za brisanje profila

[welcome]  nazad medju  [flashing]

zmiya

poslednjih dana jako sporo mi se otvaraju stranice na forumu,probao sam i sa drugog kompa,ista stvar..mo¾da mi se Lepi Miæa nakaèio na nalog...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 21 Jun, 2011, 10:34
poslednjih dana jako sporo mi se otvaraju stranice na forumu,probao sam i sa drugog kompa,ista stvar..mo¾da mi se Lepi Miæa nakaèio na nalog...
mi svi znamo da ti i Lepi Mica delite ip adresu, kucnu adresu, sobu i jos ponesto...nemoj bre da offujes
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Jel se desavalo jos nekome danas da ne moze da se nakaci na forum? izbaci mi kao da stranica ne postoji

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

pit


     I meni danas dva puta ,a i raniej se desavalo po par sati ili vise.

Gašpar

Poslao sam vam kruzni mail danas popodne, mislio sam da je svima stigao. Imali smo problema sa serverom danas. Verovatno je u pitanju redovno odrzavanje.
Imamo problem sa serverom, okaceni smo na neki server u americi na kom smo "slepi putnici".
Kako bismo se prebacili na neki kvalitetan server, treba i da se plati, to je oko 130 evra godisnje.
Budimo realni, cena nije velika, ali nema ko da plati. Banere ne prodajemo, ne prodajemo ni podforume, a i niko od nas cetvorice admina nema nikakvu korist od ovoga, da bi izdvajali neki novac za server. Tako da ono, dok radi dobro - radi. Kada imamo neke prekide, jbg, budite strpljivi, proradice  ;)

Kanarinac

 :-[ :-[ :-[

Stigao je mail, ali sam ga ja tek malopre video :))))) [cheers]

zmiya

da se uplati na raèun ili kad bude okupljanje da se skupi i da se plati,sitna lova je u pitanju..
svako da popije po jedno pivo manje i da se lova preusmeri u budzet..

ficoman

Postoje i jeftinija resenja, za forum ljubitelja fica na serveru svedske firme koja ima predstavnistvo kod nas godisnji hosting sa domenom je 6000 dinara. Serveri su u Svedskoj i pomenute usluge se koriste vec 5 godina i nikakvih problema do sad nismo imali. Ukoliko zelite ime firme mogu vam je dati.

UFF

koliko se pise na njemu i koja je posecenost tom forumu za fice?

Gašpar

Posecenost? Broj tema? Broj clanova?
Sve su to zavisni parametri.
Imam i ja svoj server koji ne moze da izdrzi ovo opterecenje  ;)

Jager je dao konkretnu ponudu, tako da, videcemo  ;)