Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Vlajko

Citat: b2man poslato 23 Decembar, 2010, 18:13
Au jbt, al sam napravio njesra. Sori. Ovo govori da sam u pravu. Hahaha

Skini mini operu.. mnogo brze radi.. a i mozes da ugasis images zbog kb i vece brzine..

Pogotovu ako nisi na 3G mrezi..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

SSZGO

#481
jos smajlija

ubaceni su novi smajliji


[facepalm] - facepalm

[ban] - ban

[ninja] - ninja

[welcome]  - welcome

[skuter] - skuter

[dunce] - dunce

[adminpower] - admin power

[dobarpost]  - dobar post

[geek] - geek

[ubergeek] - ubergeek


[bolnica] - bolnica

[samoubistvo] - samoubistvo

[gej] - gej

[thumb_up] - novi thumbs up

[srednjiprst] - srednji prst

[glavazid] - glavom u zid

[zzz] - zzz

[unistenje] - unistenje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

K_A_W_A

Jel ste to menjali citat? nesto mi je onako bilo bolje i uocljivije

K_A_W_A

ovako izgleda kao da kad bilo sta napisem da je to citat

K_A_W_A

Vidim da je sad sve ok i promenjeno je, tako da moj komentar nije vise bitan :D

HoochieMan

Primetio sam da, kao i na BJB, ne postoji opcija ga¹enja profila na forumu. Ukoliko korisniku nije oduzeta sloboda da bude vlasnik svog profila, opcija mora postojati.

DebeliZmaj

gasenje profila u smislu brisanja naloga
sa sobom vuche problem poruka koje ne pripadaju
nikome to jest gostu ... vremenom se nakupim jako
strashno puno tih poruka, veliki i ozbiljni forumi samo
nude opciju da na lichni zahtev korisnika da mu se
profil prebaci u deaktivnirane .... pa ako ikad pozeli
isti moze da mu se aktivira :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

HoochieMan


DebeliZmaj

pa ja sam siguran da bash zelish imash neki jak motiv
i da ako im to trazish da ce ti uprava izaci u susret ...
sto ne bi?i
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

To moze
vec radjeno par puta
Posaljes pp nekom od admina i mi ga ugasimo

Panta Zemunac

Nik mi je Zmaj i hoèu da me odmah izbri¹ete...za vjekov...neæu svama da se dru¾im...ne nosite kacige, jurcate prebrzo, faækate ¾enske za guzice u prolazu i ¹tipkate nemoæne bakute i kradete im novèanike da biste sipali gorivo i ponovo i¹li u ¹tetu...
Ne mogu sa vama, ja sam fin deèko i bri¹ite me pothitno!! Jeste li èuli ili da ponovim...odma i sada i u meðuvremenu...pa-pa, ciao, good bay, bad bay...itd.... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

SSZGO

Citat: UFF poslato 07 Januar, 2011, 03:47
To moze
vec radjeno par puta
Posaljes pp nekom od admina i mi ga ugasimo

nema gasenja usera vise
obrisano je par ljudi i to pravi problem
tako da, ako si se uclanio i pisao, to ostaje trajno ovde...
mozete i da dodate u pravila pri uclanjivanju...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gašpar

Moze ova zmajeva ideja. grupa deaktivirani, i tu ubacujemo svakog ko zeli da ga nema :D

Popsy

jel postoji moguænost da se na dnu strane podignu brojevi strana topika iznad Brzog odgovora, jel èesto krenem da odgovorim pa skapiram da ima jo¹ stranica....
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gremlin

Citat: Popsy poslato 07 Januar, 2011, 12:23
jel postoji moguænost da se na dnu strane podignu brojevi strana topika iznad Brzog odgovora, jel èesto krenem da odgovorim pa skapiram da ima jo¹ stranica....

Stavi naocare, lizes dasku...

[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


bajone

ja bi preporuèio da poènete da masovno bri¹ete postove koji nemaju veze sa vezom. na primer, rubrika motori iz liènog iskustva je potpuno zatrpana komentarima likova koji nikad nisu vozili odreðene motore ali zato moraju da kenjaju o sve po forumu pa onda i u toj temi. u popravke i kvarovi gde je sszgo otvorio temu vezano za struju ljudi se prepucavaju oko ne znam èega. itd. itd.

svaka tema je prenatrpana postovima par ljudi koji misle da je ovo neki lièni forum i koriste ga za neki chat ili ¹ta veæ.

kapiram ja drugarski duh ali ako ¾elite da ovo bude ozbiljan moto-forum, sankcioni¹ite to ¹to pre to bolje. ovako svaka tema na koju kliknem je totalni off topic èak i u rubrikama u kojima se nalaze takozvane off topic teme.

pozdrav!
Æuti i saraðuj..

SSZGO

ko ce da stigne to da radi...
treba vise urednika da se ubaci...
a mislim i da ovi sto su vec urednici nista ne rade sto se toga tice, pa im se treba skrenuti paznja...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Milo¹*

Bajone imamo veæ jedan ''ozbiljan'' moto forum...   To nam ne treba, treba nam jedna drugarska atmosfera gde se niko neæe drkati i prepucavati i gde æemo moæi da se zajebavamo bez uptight suckup kretena..
Veæina nas se koliko toliko zna in real life, pa ¹to se ne bismo zajebavali, to je i cilj foruma da se dru¾imo i sprdamo svakog dana :)   [thumb_up]
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

bajone

kada ka¾em ozbiljan moto forum ne mislim na to na ¹ta ti aludira¹ veæ prosto da kada otvorim temu motori iz liènog iskustva npr yamaha xy onda hoæu da vidim ¹ta ka¾u ljudi koji su zaista imali motor a ne èuo sam i te fore. itd. jednostavno se treba skrenuti pa¾nja. inaèe dru¾enje i sve to podr¾avam, prijateljsku atmosferu i zezanje. ali moto teme da ostanu moto teme jer za koj moj onda uop¹te postoje odreðene rubrike.. right..?
Æuti i saraðuj..

Milo¹*

Ljudi verovatno ne vide da se tu radi o podforumu iz liènog iskustva jer kao i ja samo kliknu na neproèitane poruke.. :)
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D