Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

serbduck

 
  Ne bih nesto posebno da se mesam, ali cemu bilo kakva izmena?

  Ako se zajebem - ispravicu  u sledecem postu.

  Ako sam napisao nesto zbog cega se kajem - pa i to mogu napisati u sledecem postu.

  Svakako treba da razmisljam sta cu napisati i kako ce to citaoci tumaciti.

  Dakle, kao sto neko rece - ispeci pa reci.

  Posle jebanja nema kajanja.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck



  Izvinte zbog jebanja. Omaklo mi se...

           [neampojma]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gašpar

Iskreno, mislim da bi sat vremena bilo sasvim dovoljno da se ispravi.
Ni sam ne primetim nekad kad pogresim.
Ivane, mislim da bi mogao da ispravis na sat ili 2, kada budes imao vremena.

K_A_W_A

Dobro, ali smatram da bar dva sata moze da bude dovoljno da se isprave sve greske, slovne greske i sve ostalo sto se zaboravilo. Cesto mi se desava da nesto kuckam sa mobilnog ili nesto kuckam u trku i na brzinu. Tu moze da se podkradu neke greske. E posto je receno da je ovo forum svih nas, ne bi mozda bilo lose da se stavi na glasanje. I to glasasanje nek traje samo 2-3 dana. Pa ako vecina odluci da ne treba da se vreme menja, OK, a ako vecina odluci da se produzi vreme, onda nek se produzi. U stvari, ja bi u vezi svih bitnijih pitanja na forumu, stavio na glasanje, pa kako vecina kaze. Mislim da je to najrealnije i skroz demokratski.

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 21 Decembar, 2010, 19:32
Dobro, ali smatram da bar dva sata moze da bude dovoljno da se isprave sve greske, slovne greske i sve ostalo sto se zaboravilo. Cesto mi se desava da nesto kuckam sa mobilnog ili nesto kuckam u trku i na brzinu. Tu moze da se podkradu neke greske. E posto je receno da je ovo forum svih nas, ne bi mozda bilo lose da se stavi na glasanje. I to glasasanje nek traje samo 2-3 dana. Pa ako vecina odluci da ne treba da se vreme menja, OK, a ako vecina odluci da se produzi vreme, onda nek se produzi. U stvari, ja bi u vezi svih bitnijih pitanja na forumu, stavio na glasanje, pa kako vecina kaze. Mislim da je to najrealnije i skroz demokratski.

Ovaj predlog mi se svidja. Da se recimo otvori poseban podforum samo za glasanja u vezi foruma.
Svako ko ima neku ideju, postavi je na glasanje i glasanje traje 3 dana. Ako ga vecina prihvati, predlog se usvaja.

K_A_W_A

Ma glasanje je najrealnije za sva pitanja. Niko nikog ne moze da optuzi, jer se usvaja predlog vecine.

DebeliZmaj

a vecina je uvek u pravu ? jel je vecina sta ? samo prosek ...
ma daj bre ... ko josh veruje u demokratiju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K_A_W_A

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Decembar, 2010, 20:06
a vecina je uvek u pravu ? jel je vecina sta ? samo prosek ...
ma daj bre ... ko josh veruje u demokratiju

Ne mora da je vecina uvek u pravu, ali je to najrealnije, da ne bi bilo posle "ovo-ono"

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

MotoManijak

haha

Glasanje?

pa da glasaju indijanci koji imaju 0 postova?

i oni da odlucuju o sudbini foruma??   [ludak] [ludak] [ludak]

DebeliZmaj

ako tako gledash ili ovi sto ni blizu 1000 poruka ...
sta oni ... pa josh ni kuckanje nisu savladali ..
a dooolai ziiima duuuga i hlllladna :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Bez obzira ¹to na to ne gledamo sa distance...pitanje je da li bi mi ¾eleli glasanje da smo kojim sluèajem osnovali forum!?!
Bez obzira na dobrodo¹licu svih, ne mora da znaæi i da su svi sa èasnim namerama! Neka o njemu odluèuju osnivaèi.

Kanarinac

Ovo sa clanovima koji imaju 0 postova je lako resivo, Podforum im postane vidljiv kad skupe 50 ili 100 poruka npr

Lazic

Dosta je dva sata za edit, dobar nam je forum, nista vise ne cackajte, da ne pokvarite, aj sad svi na spavanje... E, da, trubim unaokolo, treba nam/meni smajli pogrebnika koji zadovoljno trlja ruke pre dvoboja, koji bi se zvao Topalovic, imao blizu oci i kukast nos, smatram da mi je neophodan za profesionalno obavljanje moje delatnosti, da zameni glupi smajli sa kokicama, i izgleda zajebano... [neampojma] [ludak] [neampojma] [ludak] [neampojma] [ludak] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Edit: A mozete i da me ignorisete... [rofl] [rofl] [rofl] `ku noc...

UFF

Citat: Panta Zemunac poslato 22 Decembar, 2010, 01:03
Bez obzira ¹to na to ne gledamo sa distance...pitanje je da li bi mi ¾eleli glasanje da smo kojim sluèajem osnovali forum!?!
Bez obzira na dobrodo¹licu svih, ne mora da znaæi i da su svi sa èasnim namerama! Neka o njemu odluèuju osnivaèi.

[clapp]

Gašpar

Citat: Lazic poslato 22 Decembar, 2010, 03:21
Dosta je dva sata za edit, dobar nam je forum, nista vise ne cackajte, da ne pokvarite, aj sad svi na spavanje... E, da, trubim unaokolo, treba nam/meni smajli pogrebnika koji zadovoljno trlja ruke pre dvoboja, koji bi se zvao Topalovic, imao blizu oci i kukast nos, smatram da mi je neophodan za profesionalno obavljanje moje delatnosti, da zameni glupi smajli sa kokicama, i izgleda zajebano... [neampojma] [ludak] [neampojma] [ludak] [neampojma] [ludak] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Edit: A mozete i da me ignorisete... [rofl] [rofl] [rofl] `ku noc...

Lazicu, ovo je jedino sto podseca na pogrebnika


Dr. Pop

neka se glasa dvotreæinskom veæinom a ne pola pola, mislim da je to mnogo bolje...
MK Arhangel

DebeliZmaj

2/3, da je reg namanje mesec dana pred glasanje i da ima bar 10 poruka ?
:")
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Ma ja bih sve vas u skup¹tinu...pa se tamo nadglasavajte do mile volje.. :P [rofl]
Evo jo¹ jedan primer kako bi bilo neumesno davati sebi za pravo da se donose bitne odluke za forum.
Ne verujem da bi veèina imala protiv da i ja glasam a ja ba¹ i nisam za klasiènu ''nasilnièku vo¾nju'' i ako se nalazim na MM forumu!! Zipa, nemam ni¹ta protiv onih koji drugaèije misle, koji se drugaèije pona¹aju jer, svi smo ovde punoletni i sami nosimo svoj krst. Imam li ja uop¹te paravo nekoga kritikovati kada sam i sam vi¹e puta ''divljao' bajkom po asfaltu? Stil moje vo¾nje nije takav ali mi se de¹ava da sednem na Apriliu i zapucam, brzom brzinom, koliko mogu i smem, auto putem do ostru¾nièke petlje, pa i do same Ostru¾nice! I sada ja trebam da sebi dam za pravo da nekoga kritikujem...sme¹no!! Da mi se, prvi smeje Darko, s'kojim sam se trkao do Meljaka (jes da je sa TDM/om oduvao mene i moju Afriku)!! [veryangry]
Tako bi sa glasanjem sebi davali za pravo da izigravamo bogove a koliko smo se, zaista lièno potrudili da za¾ivi ovaj i ovakav forum, koji je zasigurno dobar, èim smo na njemu!?! [doh]
Da nam se ne olupa o glavu, diranje neèega ¹to je dobro!! E sada, idealno za sve ne mo¾e, pa kom opanci Tom i Ðeri!! [rofl]

DebeliZmaj

podeli malo sa drugovima :) ja sam tako down danas..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell