Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 188 189 190 [191] 192
Štampaj
Autor Tema: izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema  (Pročitano 232163 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.
Kvalitet: +360 (18%)
Zahvalnice: 24

Odgovor #3800 - 26 Oktobar, 2019, 12:04 Ocena: 0
Ignoriši

Ajmo hakeri znalci ako moze gasite ta govna da ne iskacu upropastise nam forum . ninja
Kanarinac
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1 big bang
Kvalitet: +1754 (22%)
Zahvalnice: 116

Odgovor #3801 - 26 Oktobar, 2019, 18:53 Ocena: 0
Ignoriši

Pa nema sta da gase, ako sam skapirao uff je ubacio reklame na forum (neka me ispravi ako gresim). Samo  izgleda nije definisano mesto gde ce da iskacu.
jevta
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
V strom 650 u dolasku
la dolce vita

Kvalitet: +612 (19%)
Zahvalnice: 75

Odgovor #3802 - 26 Oktobar, 2019, 20:19 Ocena: 0
Ignoriši

blok za pretraživač i nema reklama u čemu je problem
FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio Repsol Free 50 Honda CBR 600 F-1 Street Fighter  Suzuki GSXR 750 1994.  Yamaha YZF 1000 ThundrRace 1997.

Odgovor #3803 - 26 Oktobar, 2019, 23:42 Ocena: 0
Ignoriši

Pa ima i nas kompjuterski nepismenih ja znam npr da blokiram ako otresem fon o zid ne znam pismeno da blokiram  nemam pojma rofl
Taraba
Naopak mlađi
Iskusni bajker

Na mreži Na mreži
 Motor:
625 SXC
 Facebook: Poseti
WWJCD

Kvalitet: +3191 (45%)
Zahvalnice: 196

Odgovor #3804 - 27 Oktobar, 2019, 09:48 Ocena: +2
Ignoriši

Onda gledaj reklame Cheesy
Mora od necega da se plati hosting

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?
sremac
Pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +250 (33%)
Zahvalnice: 18

Odgovor #3805 - 27 Oktobar, 2019, 16:09 Ocena: 0
Ignoriši

adbloker i opera, problema nema, ni na fonu ni na P.C. kad sednem kod brata za komp, počnu da mi iskaču reklame za madjarski spa centar  rofl Grin Grin ludak panic

budala na leru, mudonja u kontra smeru
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8098 (18%)
Zahvalnice: 359

Odgovor #3806 - 28 Oktobar, 2019, 00:04 Ocena: 0
Ignoriši

koja je fora sa ovim reklamama koje izlaze preko celog ekrana?

ili je neko izmenio sajt da ukljuci najdebilniji vid reklama, ili je sam sajt otet od strane nekog bota koji koristi rupe u softwareu za forum i plantuje svoj kod...
I ja se pitam nemam pojma

SSZGO
Surovi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1, BMW HP4
Kvalitet: +1770 (25%)
Zahvalnice: 103

Odgovor #3807 - 28 Oktobar, 2019, 07:49 Ocena: 0
Ignoriši

za google chrome, ekstenzija adblock, ubacite ovaj sajt u listu i reklama vise nema

https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti - Nepoznati autor
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11756 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #3808 - 28 Oktobar, 2019, 09:24 Ocena: +3

eee da ste pravi manijaci vi bi kliktali svako po bar par puta na reklamu ako vec ne donirate za hosting umesto da se zalite na iste  rofl
ili sam mozda trebao da otvorim prvo temu: "potrebna pomoc" a u njoj da vas zamolim da klikcete na sve reklame i zovete sve prijatelje i porodicu da urade isto kako bi posteno pobedili na takmicenju? Cheesy
jedan nas motomanijak lala je postavio to da testiramo, ja misllim da nece da zarade ni za pivo a ne za hosting ali nista ne kosta da probamo
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #3809 - 28 Oktobar, 2019, 10:52 Ocena: 0
Ignoriši

rofl rofl rofl

Za to vreme adblock blokirao 4722 reklame...  Grin

SSZGO
Surovi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1, BMW HP4
Kvalitet: +1770 (25%)
Zahvalnice: 103

Odgovor #3810 - 28 Oktobar, 2019, 11:06 Ocena: 0
Ignoriši

nece zaraditi nista jer niko ne klikce na ta sranja, samo nerviraju ljude. ako vec hoce nesto da stavljaju to mora da bude tacno definisan baner uvek iste velicine i na istom mestu, recimo preko google ads...

Reci nešto pametno i svi će te pamtiti - Nepoznati autor
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1367 (16%)
Zahvalnice: 90

Odgovor #3811 - 28 Oktobar, 2019, 11:06 Ocena: +2
Ignoriši

eee da ste pravi manijaci vi bi kliktali svako po bar par puta na reklamu ako vec ne donirate za hosting umesto da se zalite na iste  rofl
ili sam mozda trebao da otvorim prvo temu: "potrebna pomoc" a u njoj da vas zamolim da klikcete na sve reklame i zovete sve prijatelje i porodicu da urade isto kako bi posteno pobedili na takmicenju? Cheesy
jedan nas motomanijak lala je postavio to da testiramo, ja misllim da nece da zarade ni za pivo a ne za hosting ali nista ne kosta da probamo

GENERALNO

Ja sam ovako eksperimentisao na svom sajtu:

https://io.bikegremlin.com/11603/adsense-eksperiment/

Odnos povećane zarade i iritacije većim brojem reklama je, po mom mišljenju, nedovoljno dobar da bi se te automatske reklame zadržale.
Tako da na kraju meseca planiram isključiti te reklame što se ubacuju na sred ekrana i preko celog ekrana na mobilnom.

U isto vreme radim još jedan eksperiment, po pitanju procenta reklama koje se prikazuju.
Razlika u zaradi kada se reklame pokazuju na svakoj strani i kada se pokazuje samo 50% najplaćenijih (i, za posetioca, najrelevantnijih) reklama je minimalna (ispod 20%).
Tako da ću se verovatno odlučiti za varijantu sa manje reklama.

MOTOMANIJACI

Moja ideja je bila sledeća:

a) Da barem dva čoveka imaju lozinke i pristup hostingu (ako se jednom nešto desi) kako bi se manijaci mogli održati.

b) Da plaćanje domena i hostinga bude opušteno pokriveno, bez da, pored (minimalnog) cimanja za džabe, neko mora davati iz svog džepa.

Za ovo pod b) sam, uz koNJsultaciju sa UFF-om, ubacio reklame i na manijake, da vidimo hoće li išta napraviti.

Statistika reklama za Motomanijake je dosta slična onoj na mojim sajtovima (uz puno manju zaradu, ali isti odnos broja i mesta reklama i zarade), tako da mi ima najviše smisla uraditi sve što uradim i za sajt.
Što bi, koga je mrzelo čitati sve napisano iznad, ukratko trebalo da znači manje reklama - i nešto manje zarade.

Ja dok sam zdrav i radim to što radim, kontam da će uvek biti neki server na koji će se dodati i Manijaci, po principu "ne traži 'leba", a Uff još uvek plaća domen svake godine.
Ideja je da forum bude nezavistan od toga i da može sam sebe izdržavati - a bez da bude pretrpan reklamama (za opširnije, videti gore pod "GENERALNO").

Koga zanima, danas je (od ponoći) forum napravio ceo jedan evro-cent, dok je juče nabio sasvim solidnih 60 centi.
Godišnja zarada od ispod 200 evra bi bila sasvim dovoljna da pokrije i dobar hosting i bekape i domen.
Znaćemo do nove godine je li to ostvarivo (sa manje smarajućim brojem reklama).
Više od toga mislim da je rangu naučne fantastike, pošto forum nije ni koncipiran, niti se iko cima oko toga da ga gura u "profitabilnom" smeru (sa svim prednostima i manama toga).

P.S. Po pitanju izbora reklama - Google gleda šta tražiš sa račaunara (ako imaš i Gmail, Fejs i ostala čuda, onda može da proceni bolje od tebe hoćeš li ove godine kupovati motor, ili se ženit' Smiley ).
Meni uglavnom izlaze ponude za hostinge, UPS-ove - jebiga.  Smiley

Naravno, "za dve, najviše tri godine", svakom po jahta!

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3812 - 28 Oktobar, 2019, 12:42 Ocena: 0
Ignoriši

nece zaraditi nista jer niko ne klikce na ta sranja, samo nerviraju ljude. ako vec hoce nesto da stavljaju to mora da bude tacno definisan baner uvek iste velicine i na istom mestu, recimo preko google ads...
Ja mislio da su virusi... Cheesy

@Slnnnca:
Može jedna mala jahta...

FANTOM
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3813 - 28 Oktobar, 2019, 14:23 Ocena: 0
Ignoriši

A ti si taj sto je kriv sto nam forum izgleda na cigansku cergu sa sve onim crncima sto nude satro original naocare i parfeme.  prebicu te
    Ove reklame trenutno samo nerviraju narod . A to da cete od njih zaraditi za regres i topli obrok tesko . Ionako mali broj ljudi posecuje forum samo im fali jos ono zelite li da kupite dve jelkice za kola .  uzdravlje
megaidiot
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1150GS
Kvalitet: +796 (34%)
Zahvalnice: 31

Odgovor #3814 - 28 Oktobar, 2019, 14:43 Ocena: 0
Ignoriši

fixni baner ne smeta, a donosi pare tj neku sicu i bez da se klikne, pogled se racuna ako je aktivan sadrzaj prikazan x sekundi. meni se cini kao ok varijanta.
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3815 - 28 Oktobar, 2019, 15:22 Ocena: +1
Ignoriši

fixni baner ne smeta, a donosi pare tj neku sicu i bez da se klikne, pogled se racuna ako je aktivan sadrzaj prikazan x sekundi. meni se cini kao ok varijanta.

Samo još da se javi dobrovoljac da isti implementira na forum.  Smiley

Nisam imao vremena da se udubljujem (i neću u narednih verovatno dva meseca min.), tako da najbolje što mogu je fiksni baner na početku i proizvoljno još po koji da se ubaci između postova (sam, automaCki).
Uz isključivanje svih ostalih i stavljanje tih fiksnih da ne budu baš uvek (samo ako veliki brat Google proceni da bi mogao zanimati dotičnog posJetioca i ako se pritom pristojno plaća).

EDIT: trebalo je da Gugl sam to svede na minimum (tako tvrde), ali na svom sajtu testiram već drugi mesec i ne vidim pomak na manje oglasa, tako da kontam posle puna dva meseca da je dovoljno testiranja i da ću morati "ručno" intervenisati.

Lazić
GayLord
Global Moderator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3816 - 28 Oktobar, 2019, 16:43 Ocena: 0
Ignoriši

A jahta? Grin

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #3817 - 28 Oktobar, 2019, 18:55 Ocena: +3
Ignoriši

A jahta? Grin

“Za dve, najviše tri godine.”
Smiley

megaidiot
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
R1150GS
Kvalitet: +796 (34%)
Zahvalnice: 31

Odgovor #3818 - 28 Oktobar, 2019, 19:06 Ocena: +2
Ignoriši

ja ne znam php, a ceo web i frontend mi jako ide na kurac inace bi pomogao. a sigurno neko zna posto danas nema vise vodoinstalatera, svi su web developeri.
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CB1000RA '09
Honda CRF250L '13

Kvalitet: +11756 (27%)
Zahvalnice: 1012

Odgovor #3819 - 29 Oktobar, 2019, 00:10 Ocena: +1

kod komsije koji zida kucu radi vodoinstalater koji je radio i kod mene i zali se: nema skole za ovo, umire mi zanat. mislim se sta se zalis koji kurac bre udaraj po usima Cheesy

eto FANTOM ce da uplati hosting za ovu godinu i gasimo sve reklame kako ne bi oterali i to malo ljudi sto posecuje forum

jer zivimo od njih Cheesy

manijaci su poceli kao zajebancija i drago mi je sto se "nisu" prodali i ostali isti, ako i odu takvi meni ce biti drago
Stranice: 1 ... 188 189 190 [191] 192
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema