Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Major poslato 19 Februar, 2013, 08:18
To je Mareskin nesto sjebao.. ne da nazad svoju zahvalinicu pa to ti je ;D
Salu na stranu, jedino ako su nesto menjali u zadnje vreme s tim, meni je radilo.
Aj sad cu bas da probam.

EDIT: Sad sam ti se zahvalio u stranim guzovima ;D I ne moze da se obrise. Mora da su nesto naknadno cackali.


Kad poku¹avam da prodam svoj softver èesto ka¾em da JA kad ne¹to zajebem u programu umem i da popravim :P
Izgleda da ovii na¹i admini nemaju moje kvalitete :D


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Ma oni bre ne znaju ni da pokvare to ljudski! Sem Kengura :D

Joker

Te Gasa namerno pokvario i nece da popravi.. Kaze da je bolje tako...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur


zVuk

zasto ste zalepili smesne i zanimljive slike na vr' strane..??....kad je ta tema i onako uvek u vrhu strane....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zVuk

...ako je tako....onda u redu....nema veze......ne smeta.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kengur

Citat: Joker poslato 20 Februar, 2013, 11:49
E to je Kengur nesto zajebao... :D

[nono] [nono] [nono]

Jel ti hoces da opet dovedem burazera na basket kad nam se oporavi runi i da vas toliko poseremo da povadite oci jedni drugima aaa? ?? :P

Nisam cackao nista oko slika... Ali vidim niko se ne buni niti pita.... :)

Joker

Neko je kliknuo na pogresno dugme a to si verovatno ti... :)

A sto se tice tvog burazera, moze ali igra sa nama...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

Onda dobijate sigurno jer ja mogu da igram protiv njega maximalno 15 min... Posle toga izbija tuca ili idem kuci. :)

Video si i prosli put, igrali smo zajedno pa je malo falilo da mu se najebem majke par puta...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur


mareskin

Citat: Kengur poslato 20 Februar, 2013, 12:10
Onda dobijate sigurno jer ja mogu da igram protiv njega maximalno 15 min... Posle toga izbija tuca ili idem kuci. :)

Video si i prosli put, igrali smo zajedno pa je malo falilo da mu se najebem majke par puta...

Ja odlièno igram basket. Gde me postavi¹ tu ostajem po svaku cenu!!! Nit se mrdam nit, daleko bilo, skaèem. Èvrsta odbrana :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kengur

Ima Joker jednog takvog u ekipi :D Samo sto taj bije kao besan, tako da je poprilicno koristan, jer ti posle 20min dosadi da mu trazis faul... :)

mareskin

Citat: Kengur poslato 20 Februar, 2013, 12:25
Ima Joker jednog takvog u ekipi :D Samo sto taj bije kao besan, tako da je poprilicno koristan, jer ti posle 20min dosadi da mu trazis faul... :)

Istu tehniku koristim i kad igram fudbal. Nikad nisam znao da driblam ni da trèim, ali kad se ukopam... ragbi :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,6733.msg382610.html#new

             Mislim da je ovaj forumu u zadnjih mesec dana postao mesto gde se moglo doci i procitati nesto bez vulgarnosti i svadjanja....nadao sam se da je to vreme proslo.
             Mislim da Revolucija ovim svojim postom pokusava da vrati to vreme vulgarnosti,svadjanja ,prepucavanja koje je svima bilo mucno pa i meni.
             Kolko se secam urednici su pre mesec dana obecali da ce svaki pokusaj bilo kakvog napusavanja i vredjanja sankcionisati u korenu...evo im prilke da to urade....posto ja doticnog nisam izazvao nicim da se tako ponasa.....ocigledan razlog je da mu je dosadno i da bi se svadjao sa nekim....
             E sad ja mogu da ga kuliram neko vreme cisto da se  zna ko je prvi poceo da vredja i zasto a ako urednici ne reaguju ....opet krece sve iz pocetka.

dusankobgd

Nesto se razmiljam, posto vec ima mapa na profilu clana gde se nalazi, dal je moguce odraditi jednu mapu sa pozicijama svih manijaka radi lakseg pregleda, mozda ima neki manijak kod mene u kraju a ja pojma nemam. I tako to. Ajd uzdravlje. =)

Jefta

gomila ljudi je stavila bezveze lokacije ili nije stavila uopste :-)

Jefta

Sada sam tek video da ne mogu da ignorisem Gaspara ili Kengura???

Kengur