Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Major poslato 15 Februar, 2013, 13:12
Citat: mali_zmaj poslato 15 Februar, 2013, 11:49
taèno sam upratio da neko nekome lupa minuse a da ja stvarno ne kontam zasto!? primjer èovjek stavi sliku svog ljubimca bilo motora bilo èupavog èetvorono¾nog...,èak ni¹ta ni ne komentari¹e i neko mu dune minus. pa jel moguæe da se ljudi mrze toliko da lupaju minuse eto bezveze,pa èak ni kad nisu prozvani ili ne¹to tako...,bezveze...
ali izgleda nisam upuæen u odnose nekih èlanova koji se i lièno znaju...     [neampojma]

Ja pratim vec nekoliko dana sumljiva lica, sumljivih morala.. spisak je sve manji i manji i verujem da cu pronaci krivca..



И шта ће бити кад откријеш да си то ти? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


Bori¹a

eto major dao sam ti 2 plusa da sklonis sumnju sa mene ;D ;D

Major


Kanarinac

Kako da obrisem zahvalnicu koju sam dao greskom? Tj znam kako ali mi kazecsa nemam dozvolu da obrisem. Kad preko telefona idem cesto mi se desi da slucajno pritisnem. Eto sad sam dao mareskinu zahvalnicu npr

DaChaS


Pop

Citat: Joker poslato 14 Februar, 2013, 15:32
Odakle ti to?
Citat: Ga¹par poslato 14 Februar, 2013, 15:45
Citat: Pop poslato 14 Februar, 2013, 15:29
Jel to lagano krecu reklame na forumu? :D

Gde? [neampojma]

Desavalo se kada u novom tab-u otvorim neku temu, pa u dnu stranice neka reklama stoji...

Provalio sam sta je, mail checker za gmail povremeno ubaci....

"Грме танки џефердари..."


mareskin

Citat: Kanarinac poslato 18 Februar, 2013, 11:56
Kako da obrisem zahvalnicu koju sam dao greskom? Tj znam kako ali mi kazecsa nemam dozvolu da obrisem. Kad preko telefona idem cesto mi se desi da slucajno pritisnem. Eto sad sam dao mareskinu zahvalnicu npr

Mogu li ja nekako da vratim zahvalnicu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Che

Moze, povracaj se vrsi u ambalazi od 0.33-0.5l ;D

Major

Hoce Kanarinac meni da se zahvali pa mu treba nazad ;D

mareskin

Citat: Che poslato 18 Februar, 2013, 14:17
Moze, povracaj se vrsi u ambalazi od 0.33-0.5l ;D

Imam prazne ambalaže koliko hoćeš u podrumu. Sve od valjevskog piva od pre 20 godina. Ostalo još posle pokojnog strica.
10 flašica i kvit smo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Ahahahahaha :)

Ma nisam se stiso, ali sam imao par situacija da se tako zajebem i posle hocu zahvalim nekome u istoj temi i ne mogu :)

mareskin


Mogu to admini da poni¹te, a ako oni ne mogu samo neka mi daju hosting password i srediæu ja direktno u bazi ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Ma samo neka daju mogucnost da sami ponistavamo kad se tako pogresno da. Nije zbog ovog konketno nego inace

Major

Ja mogu da ponistim.
Pritisnem samo onu crvenu zvezdicu pored imena.

Jefta

Vidim da je i dalje dozvoljeno da se napravi nova tema u podforumu Prodajem iako imaju 4 nova podforuma koja pokrivaju sve moguce sitnice koje bi ljudi mogli da prodaju. Bilo bi dobro da sr tu onemoguci Nova tema dugme kako bi nateralo ljude da postavljaju teme u odgovarajuce podforume.
Mozda inda se obrisu oglasi dtariji od godinu dana ili 6 meseci kako bi bilo preglednije na onoj prvoj strani. Dosta je oglasa prebaceno, ali je dosta i ostalo u samom.podforumu

Gašpar

Radi se na prebacivanju, kad se sve isprebacuje, zatvoriæe se topic  [cheers]

Jefta

Panjel ima potrebe da se prebacuju oglasi stariji od 6 meseci. Ja bi to sve brisao. pa da prodajes nesto i da za 6 meseci ne osvezis stranu, to govori koliko ti to zelis da prodas

Kanarinac

Citat: Major poslato 18 Februar, 2013, 17:50
Ja mogu da ponistim.
Pritisnem samo onu crvenu zvezdicu pored imena.


Probao sam ali mi izabcilo da nemam dozvolu. Nesto u tom fazonu

Major

To je Mareskin nesto sjebao.. ne da nazad svoju zahvalinicu pa to ti je ;D
Salu na stranu, jedino ako su nesto menjali u zadnje vreme s tim, meni je radilo.
Aj sad cu bas da probam.

EDIT: Sad sam ti se zahvalio u stranim guzovima ;D I ne moze da se obrise. Mora da su nesto naknadno cackali.