Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Uncle Bob

Citat: Admiin poslato 25 Decembar, 2012, 12:27
Citat: pit poslato 25 Decembar, 2012, 00:59

                  Nema sta duhovita opaska u pravom trenutku ....moguce je da sam ja u zabludi ali ko je onda taj Admiin.....i ne koriste li se svi ostali urednici tim nikom kao i Mtomanijak da ne nabrajam jos  ;)
JA SAM NAAAJVECI ADMIN OD SVIH ADMINA I AKO NE BUDE MIR NA FORUMU MORACU DA BANUJEM SVE !!!!!!!   XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

[djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
E pa admine zacvile¹e mi jajca ba¹
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

WOLVERINE


pit

Citat: Nadalina poslato 26 Decembar, 2012, 01:53
Zapravo, pite, ovo moze da se protumaci k`o da si transkribovao engleski tekst! ;D
Pa ti vidi..... [rofl]

 Hehehe Nadalina dzavole [djavo] ..kaznicu te ja kad te navatam samo da znas. [prebicute] ;) ;)

Lazic


Mik

A da se ipak uvecaju dimenzije za onaj prostor za odgovor na temu?
(Ovako nije prakticno.)

Gašpar

Klikne¹ odgovori i izaðe ti ogromno prozorèe. Prosto ne znam ¹ta bi radio sa veæim  [cheers]

monsterbnt

A gaso bre kakav si.....pomozi coveku ako mu je mali
Smrt SVIMA!!!!

CBRR1

Citat: Ga¹par poslato 27 Decembar, 2012, 12:10
Klikne¹ odgovori i izaðe ti ogromno prozorèe. Prosto ne znam ¹ta bi radio sa veæim  [cheers]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

The One

Citat: Laziæ poslato 26 Decembar, 2012, 15:22
Da, ima da je tera¹ da pojede kilo bureka...:D
pa to nije kazna!
kakav burek [balavi]

inaèe odgovorio ti Ga¹a kako da bude veæi  [rofl] [rofl] [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic



Gašpar


Lazic

#2192
Èime si ti zamajava¹... :o Kuæa gori, a Ga¹a smi¹lja smajlije...[facepalm]



Hurricane

i ja sam za licitaciju!
Ostalo je gomila stvari u oglasima zaboravljeno a moglo je da ode za neke pare nekome, kome æe svakako vi¹e znaèiti nego da stoji..

A licitacija je dobra i za meðusobnu interakciju..

Licitacija!

DaChaS

a ko brani tebi da licitiras u vec postojecim temama ....neko stavi nesto za 1000 ...ti kazi dajem 100 i to je to

SSZGO

sszgo je potrosio malo vremena i unapredio video prikaz za sajtove vimeo, facebook, i youtube, vece prozorce i novina je sto vimeo do sada nije ni radio, a daje najkvalitetnije video fajlove...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hurricane

..alo Srbine, nemoj da se ljutis..
po tebi bi to znaèilo da on to mora meni da proda za 100 kinti ako niko ne da vi¹e? To tako ne ide...

DaChaS

Ne to bi znacilo da ima kupca koji nudi 100 a njegovo je da li mu odgovara da proda ili ne .......a kako si ti zamislio da to radi ?