Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

evo, otvorim temu oglasa o augusta brutale i prvo mi se pojavi slicka sa kotliæem a odmah ispod fotke brutale (nekoliko) pa ispod njih teks oglasa! [slomljenzid]

Panta Zemunac

ajd da pakou¹am da resetujem...a i malo da ohladim lapæe-topæe!

Taraba

A da nisi ti kuvao ne¹to sa peèurkama danas?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

DaChaS

Panto to je nesto kod tebe..............kod mene  radi normalno ...sto se tice slika u potpisu imas uopciju da to iskkljucis ..tak osam barem ja uradio ..posto me je zivciralo

Panta Zemunac

Spasiba maj tavari¹æ....jes, malkice sam ga resetovao nekim pretnjama (rekao sam mu da se pona¹a) i sada je sve po starom!
I sliæke kod avatara su nestale, normalno osim samog avatara!
Dve godine staro ovo cudo a veæ poèelo da zeza...DELL hik!!

UFF

Imam jedan predlog pa da vidim sta mislite o tome:

Tice se rubrike prodajem
Lepo pise da je cena toga sto se prodaje kao i kontakt telefon obavezan podatak ali dosta njih je ne stavljaju pa cekaju da ih pitate koliko para, koje je godiste i slicno

Ubuduce SVAKI oglas koji se pojavi u rubrici prodajem ako nema navedenu cenu da ga premestim u podforum poklanjam  :D

Jer ako vec nije na pisao za koje pare prodaje mozda hoce da ucini dobro delo  8)


sta kazete?

Taraba

Ideja super, samo ¹ta te boli q da se cima¹ sa tim?
Bolje uvedi pravilo ko ne stavi cenu/telefon dobije maèku i .
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

pa ovako ce biti zabavnije

svi ce ga zvati da uzmu na poklon a kad ih odbije onda ce da dobije i macku i minus i bananu i ko zna sta jos :D

AndreyRR

bolje da stavis obavezne zvezdice bez kojih ne moze da okaci oglas

UFF

pa onda da nam spamuju forum sa glupostima dok ne skupe zvezdice?

nema veze
oglas sam po sebi nije problem

sto veca ponuda to bolje za nas - mozemo da kupimo nesto povoljno a i povecava posecenost

ja bi samo da ih naucim da postuju tih malo pravila sto imamo

mislim kako koji qrac planiras nesto da prodas ako nisi okacio cenu i br tel?

AndreyRR

nisi me razumeo,ili nisam lepo napisao mislio sam na obavezna polja
kao kada se registrujes

Lazic


Gašpar

Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 12:03
nisi me razumeo,ili nisam lepo napisao mislio sam na obavezna polja
kao kada se registrujes

E ovo je skroz ok, ali skoro neizvodljivo. A i opet ne vidim toliku dramu oko cene.

Kad me ne¹to interesuje, okrenem telefon i pitam koliko je, u kakvom je stanju, ...
Meni je bitnije da ima slika, nego da pi¹e cena.

UFF

a sta ako te interesuje 20 oglasa i nijedan nema cenu?
potrosis kevi kredit sa mob i pola dana telfonirajuci sa likovima koji stvari cene vise nego sto vrede umesto da ebes nesto ko covek  [rofl]

Gašpar

Kad me ne¹to interesuje, zovem nevezano da li ima cenu ili ne. U 60% sluèajeva ta cena koja stoji mo¾e opasno dole, ¹to i sam zna¹, tako da mi apsolutno ni¹ta ne znaèi da li je ima ili nema.

Glupo je praviti zabunu sa "poklanjam" podforumom.

AndreyRR

Citat: Gaspar poslato 23 Maj, 2012, 12:27
Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 12:03
nisi me razumeo,ili nisam lepo napisao mislio sam na obavezna polja
kao kada se registrujes

E ovo je skroz ok, ali skoro neizvodljivo. A i opet ne vidim toliku dramu oko cene.

Kad me ne¹to interesuje, okrenem telefon i pitam koliko je, u kakvom je stanju, ...
Meni je bitnije da ima slika, nego da pi¹e cena.

sto bre neizvodljivo

Gašpar

Pa morala bi da se napravi forma koja se popunjava u prvom postu kako bi naterao ljude da popune to polje.
Izvodljivo je jedino ako se oglasnik odvoji od foruma, tj da bude ba¹ oglasnik, ali verujem da niko od nas neæe da se zeza s tim.

zemunboy

Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 12:46
Citat: Gaspar poslato 23 Maj, 2012, 12:27
Citat: AndreyRR poslato 23 Maj, 2012, 12:03
nisi me razumeo,ili nisam lepo napisao mislio sam na obavezna polja
kao kada se registrujes

E ovo je skroz ok, ali skoro neizvodljivo. A i opet ne vidim toliku dramu oko cene.

Kad me ne¹to interesuje, okrenem telefon i pitam koliko je, u kakvom je stanju, ...
Meni je bitnije da ima slika, nego da pi¹e cena.

sto bre neizvodljivo
otisao Sgrasso, sad niko drugi ne zna...

UFF

aj da kazemo da moze
i da to izvedemo
i onda prodavac u polje za cenu upise "." ili nesto drugo
i sta onda?

banana pa da se pretvorimo u blowjobere?

ovako ga prebacimo u poklanjam pa ga svi naguze i ako se naljuti ide na odmor 24h pa kad se vrati sledeci put mozda ce znati da postavlja oglase kako treba

DaChaS

Svidja mi se ideja da ide u poklanjam .....ako me nesto nervira to je kad nema cene ili kad neko napise ponude na pp .....pa valjda znas koliko cenis to sto prodajes ..nego ko da se svi nadaju da ce neko da im ponudi milion  evra ..ovo je nevezano za nase oglase nego generalno za oglase po netu