Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

Banujem redom i bele¾im kredom..
E da,ko nije znao od juèe je uveden ban od strane urednika po¹to su sad kontra¹i u veæini na vlasti..

Major

A sto nisi pozuteo ili pozeleneo ili kako vec ;D

UFF


Lazic


UFF


Major

Citat: UFF poslato 27 April, 2012, 15:30
a ja sam danas u ktm boji :D

Pa kad si napunio 200 godina pa si ponarandzastio od muke ;D

zmiya

Interesuje me kad,kako i za¹to se resetuju poruke od pro¹le posete?
Svakog èasa nemam nijednu neproèitanu poruku a idem direktno u teme,porukako kolko oæe¹..

UFF


Taraba

Kad pristupi¹ preko telefona i ode¹ na link Novi odgovori na moje poruke, a mo¾da i onaj drugi, resetuje sve poruke.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Mislim da nema veze odakle pristupas, meni se to desavalo par puta kad sam pristupao preko kompa.
Onda samo ugasim sajt i ponovo ga pokrenem i vrati se sve u normalu.

zmiya


Lazic


Plazma Keks

ko je taj pavel? znam da uff ima majicu lincujmo pavela i da se ranije pominjao taj pavel...

Lazic

jedno divno stvorenje iz Borèe, biv¹i taksista... :D

Panta Zemunac

Pomagajte bre, ako mene znate.... [veryangry]
pa ¹ta je sada ovo...otvorim temu a ono fotka, reda velicine pola ekrana!?! [slomljenzid]
?ta ste se sad razigrali...ma vracajte na staro! [klanjam_se]

Kome je palo na pamet da ubacuje fotke u deo namenjen tekstu? Jo¹, kolika fotka...listam celu str. zbog tri posta...pa sledeæa str... [thumb_down] [thumb_down] [thumb_down]

Juce neka zajebancija sa avatarima...ima ih kolko 'o¹...valjda po nekoj zasluzi (broju postova)....zbog toga post razvucen k'o kravina pizza!! [neslusam]

Nemoj da bidne FIK I GOTOVO  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] ...vræite toj bre na staro!!

Gašpar

Èekaj, èekaj aj sad polako opet. ©ta se de¹ava?  [dunce]

To ¹to su velike slike - onesu uploadovane tako velike (konkretno mojih poslednjih 10 jer me mrzelo da ih smanjujem), ali èim se stranica uèita i one dolaze u normalu.

To sa avatarima mi nije jasno, daj pojasni malo [neampojma]

AndreyRR

sredite chat,i dupliraju se strane od poslednje posete ne procitane
da li me razumete

Panta Zemunac

Evo ovako...
koju god temu otvorim u prostoru za pisanje poruke se pojavljuje fotka na¹eg foruma¹a koji sedi za kotliæem. Pretpostavljam da je ta fotka sa porukom poslata kao odgovor u temi ''kulinarstvo''....e sad, za¹to je vidim (istu tu fotku) kad god otvorim da  citam bilo koju drugu temu!?!

Juce su mi se u prostoru gde se nalazi avatar, pojavljivale slièice bajka (zelene kawe enduro, cini mi se) i to 3, 4,...jedna ispod druge...koliko sam primetio, veci broj slièica onome ko ima vi¹e postova.

Taraba

Probaj u drugom browseru. Ako ti ne izgleda isto odradi clear cookies, temporary internet data i slièno.
Ako ti je u svim browserima isto, ureko te Milan Tarot.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

misa-pei

Koliko se meni èini, Panto, tebi je zabagovala grafièka karta ili ne¹to u kompu. 'oæe to kad se pregreje. Iskljuèi ¹poret :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda