Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


zmiya


Plazma Keks

Citat: UFF poslato 12 April, 2012, 12:47
plazma ima da nam se uda vidim ja :D
eh... imao sam jednu kombinaciju sa nekom sa dedinja, bila je zagrejana, ali ja nisam bas tada bio mnogo svestan nekih stvari... zalicu zbog toga. a otkacio sam je jer mi je cale dok sam prolazio sa njim kroz taj kraj poceo srati o tome sto ne nadjes jednu odave, ja se osetio ko neka sponzorusa i otisao...

AndreyRR


UFF

smesna mi ova deca kad sa 18-20 god nadju ribu i razmisljaju o zenidbi-udaji jer ona/on ima kintu
pa znas bre koliko su male sanse da te ne sutne iz ko zna kog razloga i ko zna kog lika koliko god ti fin i pazljiv u toj vezi bio?

zmiya


AndreyRR


Hohštapler

Citat: UFF poslato 12 April, 2012, 18:07koliko god ti fin i pazljiv u toj vezi bio?

Ako si fin, 100% æe te ¹utne zbog neke barabe! ©TO si GORI to si BOLJI!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 12 April, 2012, 18:07
smesna mi ova deca kad sa 18-20 god nadju ribu i razmisljaju o zenidbi-udaji jer ona/on ima kintu
pa znas bre koliko su male sanse da te ne sutne iz ko zna kog razloga i ko zna kog lika koliko god ti fin i pazljiv u toj vezi bio?
od finoce nema nista uffe. tad jesam imao oko 19, ali sam mogao da oparim kako kaze andrey, a sada sa 23 bih se ladno ozenio ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Na koji nacin predhodne dve strane poboljsavaju forum? Ajde padala pa uffujte na nekim drugim temama....nego, zasto medj smajlijima nema onog sto povraca....recimo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR


despic

imam predlog za poboljsanje foruma...
da ozenimo plazmu i da mu zena kupi motor
klasican divljak

AndreyRR


Plazma Keks

a vi biste bili kao dobri i odvojili bi mi tako nesto. blah

ЯЭВОЛУТИОН

Pa i uff da ubode nesto...znas da voli udate....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

voli udate? mislis, sve sto ima 2 noge i cupi?

AndreyRR