Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Kada se udje u galeriju i klikne se na sliku, nece da se uvelica...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

zmiya

Æuti,to je jo¹ i dobro,ja udjem negde,a ono nema slika uop¹te..

ЯЭВОЛУТИОН

Da li postoji varijanta da se broj oglasa po clanu foruma ogranici na tri.....ili pet....ili koliko god....kad otvorim forum pa mi iskoci 15 oglasa od 3 clana foruma, koji se generalno samo u tom smislu i kace na forum.....uglavnom
p.s.
ako nekome treba spisak onih koji se samo oglasavaju nek se javi na P.P.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ja sam mislio da ne ogranicavamo broj oglasa ali da ako ima vise od recimo 5 aktivnih oglasa SVI moraju u istu temu da idu pa nek je nazove prodajem razno
nisam ideju jos uvek sproveo u delo samo zato sto ne zelim da ispadne da uvodim represivne mere prema clanovima..

Gašpar

Pricali smo o tome, i za sada ne. Ispasce kao ono naplacivanje malih oglasa.
Jedino da se ta tri clana (znam o kome mislis) zamole da malo smire strasti, ili da napisu - Prodajem razne delove!

UFF

ja sam za resenje koje sam predlozio - deluje mi fer
ako prodajes samo bitne stvari sta ce ti vise od 5 oglasa?? (motor+kaciga+jakna+cizme+jebem li ga sta jos)
gasa nije za to

revolution aj povadi sav krs iz podruma i rokaj u oglase dok se gasa ne predomisli :D

ko zna mozda i prodas nesto ;)

Gašpar

Gasa nece da se predomisli  [nono]
Meni oglasi ne smetaju, ja listam samo ono ciji mi se naslov dopada  :D

UFF

ne mora gasa da se predomisli
dovoljni su kengur i sszgo  ;)

Taraba

Ode¹ na nove teme od poslednje posete i izaðe ti tri strane tema, a od toga 2 cele oglasa.
Ti prodaje¹ onaj silni kr¹ pa si imao pristojnosti da stavi¹ u jednu temu, a neko doðe i otvori 20 tema sa naslovima tipa: "Prodajem ¹raf M5x12", Ðunta sa sitnim i krupnim nutom, plastika za ¾migavac za Tomos A3 i slièno.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gašpar

Pa zato i kazem, zamoliti ljude da stave sve u jednu temu, nikako nista ne ogranicavati

Taraba

Kako da zamoli¹ nekoga ko se loguje, rokne 10 oglasa i ne dolazi nedelju dana. A tad i doðe i rokne Aktuelno u svih 10?

Uzme mod lepo i sastavi 10 oglasa u jedan... taman da èoveku olak¹a da ne mora 10 puta da pi¹e Aktuelno [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

3006

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2012, 16:42
ja sam mislio da ne ogranicavamo broj oglasa ali da ako ima vise od recimo 5 aktivnih oglasa SVI moraju u istu temu da idu pa nek je nazove prodajem razno
nisam ideju jos uvek sproveo u delo samo zato sto ne zelim da ispadne da uvodim represivne mere prema clanovima..
Dobar post.
Malo je ljudi zbog kojih bi valjalo imati ne¹to ovako.
To ka¾em jer mislim da ¹teta ne bi bila velika. Ja oglase redovno pratim, ali neke stvari su preterane. Molio ih - ne molio, zabole njih...

Gašpar

Brojac sada broji posete u poslednjih 24 sata, ne u sat vremena kao i do sada. Zato je malo poremecena statistika.

Gašpar

Video sam ono sto sam hteo i vratio sve na normalu. Ostim statistike, ali ona je poremecena, sta da joj radim  [glavazid]

ЯЭВОЛУТИОН

OK Gaspare imam kutiju srafova koje cu prodavati na komad i od ponedeljka kacim svaki sraf pojedinacno.....mislim da je 250 komada u kutiji....srafovi su BTW potpuno isti ...Imbus M8x40 cinkovani iz Wurtha....dok se ti ne predomislis ili se ne iznervira sszgo i kengur.....nesto mi Gasa mekan....imam ja pun kurac stvari koje mi vise po garazi...mislis da svaku treba da stavim u oglas......
p.s.
Jel moze da se izorganizuje da se odvoji oglasnik, i da pise samo u temi "ima 20 novih oglasa" smaraju bre....i ti Gaspar smaras...oglasi one lampe u forumima za ta vozila, ja ne mogu da se setim od cega imas sta, i za koji model je....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Dobro bre revolution, moze ali da slikas SVAKI sraf koji oglasis  ;D

SSZGO ume to da podesava, cek da se on oglasi

SSZGO

nema sanse da se to podesi tako, morala bi poveca izmena da se pravi...

mozda jedino moze da se zabrani otvaranje nove teme u forumu oglasi prodaja ako osoba ima vec 5 oglasa...


ali svakako najlakse je da se neko obavesti da ne otvara milion oglasa, stavite ovde listu ljudi pa im posaljemo mail i to je to...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mkt

manijaci nesto me zeza a nem pojma sta
s vremena na vreme nesto mi izgleda modzila podilkani  i forum pocne da lici na ovo :'(

pa ako ima neko ideju sta to moze da bude  [neampojma] ovako mi je vec 4 dana i odlepio sam  [veryangry]
na poslu je sve ok  [neampojma]
skinuo sam silne update-e al opet isto



Gašpar

Instaliraj Chrome  ;D

Cekaj, ja ne vidim nista neobicno [neampojma]

UFF