Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Pazi
forum ce raditi veceras
zavrsimo lepo sa njim, ugasimo i odemo na spavanje
a sutra ustanemo i odemo na voznju do vlaskog polja i tamo rostiljamo i pijemo a ovi sto su ostali kuci nek se nerviraju sto forum ne radi :)

dok se mi vratimo sve ce vec biti ok :D

Lazic

Citat: Gaspar poslato 23 Oktobar, 2011, 23:51
Kod nas je IP dinamicka, ali necu te zbunjivati, ipak si ti jezicarka  ;D

Gaso, sram te bilo... [prebicute] [prebicute] [prebicute] [rofl] [rofl] [rofl]


balcan girl

zasto mi skoro sve slike broken a a a a aa a a aa a a a?????
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

zato to se vlasnici sele u novi stan., trenutno se zalis automatsko sekretusi posto telefon sele tek u ponedeonik. jasno !!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


Bori¹a

Ne rade slike a darkrider900rr mi se zalio kako ne moze da udje na forum

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam cuo da je UFF pokusao opet da banuje ceo forum, ali ga je SSZGO sprecio u time....kako je u istom momentu i clan Debeli Zmaj , pokusao da hakuje njegov profil, SSZGO je delimicno odbranio forum....Pri tome je Gaspar sa skupljenim novcem od narucenih SIC majci zapalio na Barbados...kad ce se vratiti niko ne zna...kako je do navedene situacije doslo usred rekonstrukcije foruma za sve je okrivljeno trece lice.....PAVEL.....kao sto Lazic naglasi jednom prilikom...LINCUJMO PAVELA
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

K_A_W_A

E jbg, popucalo polo slika. Samo su ostale one sto su linkovane sa Photo sajtova.  :'( a ne radi ni citat :(  a ne vidim ni slike avatara  [neampojma]

misa-pei

Isto, da dodam, ne rade ni +-, Hvala...

Ma, ni¹ta, bre, ne radi!!!!! ©ta je, bre, ovo? Gde su pare? Koliki je moj deo? 
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

svi ste u zabludi, meni sve radi kako treba, osim sto se ne vide slike i nece da mi da da uploadujem...

Gašpar

Samo polako, fizicki je sve prebaceno.

Sada predstoji da Ivan sve dovede u red, treba da se isprave neki linkovi, da se srede neke sitnice. Bice ljudi, samo polako. Bitno je da vise nismo paraziti na serveru. Sada smo svoji na svome  [cheers]

Lazic

cuti bre dilejo, kakvi paraziti...??? ccc... :D


edit:
al`je zato novi server brz, jebe kevu... [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers]

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Gašpar


Lazic


Zverka

svojevremeno..smo oprobavali da uvalimo "par " gluposti na CHAT jednog foruma poprilicno slicnog izgleda...PREKO tog "public" chata SMO MOGLI APSOLUTNO SVEMU DA PRIDJEMO...tj ...i najmanji znalac"programa" je zblanuo sajt tj forum na nedelju dana...
pa zato ...mozda bi trebali to nje sra da ugasite
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Gašpar

Citat: Zverka poslato 29 Oktobar, 2011, 22:44
CITIRANJE POSTOVA NE SLJAKA

Kako ne sljaka? Evo meni sljaka...

To je glupost za pristup svemu preko chata, veruj mi ;)