Glavni meni

3t Racing Balosava

Započeo TOECUTTER71, 18 Maj, 2012, 01:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

aha ok.....
Evo njih....
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: Slaninar poslato 18 Maj, 2012, 17:27
Citat: pit poslato 18 Maj, 2012, 15:57
       Da li je Avartex ili kurotex ja ne znam ali Modekinu jaknu koju sam kupio kod njih prosle godine za 220 evra sam vozio po kisi NS -NIS 3 sata i nije propustila ni kap ...cak se ni prvi sloj nije pokvasio.

Kakva je po toplijem vremenu? Koliko se kuva u njoj?

            Nema kuvanja ....zato sto ima 3 sloja...pa kad ostanes samo u jakni bez umetaka mozes da vozis leti....mada je sama jakna od dosta jakog materijala .

Dutchman

ja vozim 3cu sezonu a kupio sam polovnu vozenu 2 sezone  i prezadovoljan sam , i kao planiram da odem da kupim istu jer ova mi je broj manja i na dva mesta se izvuko materijal iz shtepa ali to veze ima shto je broj manja a bilo je i trenutaka kad je bila i dva broja manja :D bem ti dijetalnu hranu :D inache to je sheild kratka sa spoljnim protektorima na ramenima i sa svim protektorima ukljuchujuci i ledja ... i vozio sam je na -3 a i na +30 ... realno na +25 je ok i za gradsku voznju ... preko toga na semaforima se lepe rukavi za telo pa kako se penje temperatura tako je sve toplije i toplije , na otvorenom putu , ima dovoljno luftera da se vozish i na +40 ... zamerke hmm pa nemam ih za 155 koliko je nova mislim da nema nisam video bolje za sad plus su lepe jakne .

TOECUTTER71

Ja sam na kraju uzeo iz Lousa , "tanku jaknu" za 65€ ima mesta za protektore, a jerbo kreæem put graza u subotu, kupiæu protektore, tamo LIÈNO...a onda za sledeæu godinu neka ozbiljnija Ko¾na jakna(bilo bi lepo i pantalone) ali otem-potem

Lazza

Samo bih da dignem ovu temu i da se zahvalim ovim momcima na odlicnoj saradnji.
Pazario motor za korektnu cenu, dogovor ispostovan maximalno... uz to sam dobio popust za neku opremu koju sam uzeo, gratis prevoz motora i gratis majicu :)

Imaju odlicnu ponudu moto opreme, odlican servis i daju garanciju cak i na polovne motore.

I may be dumb, but I'm not stupid.

bigbad86

Aha! Stigle im majce, ja kupio prvi motor kod njih, davne 2006, moram da ih cimam na sledecem servisu da mi daju novu :P

makinjo

Eto ja nisam imao lepo iskustvo sa njima .
Narucio sam korman i cekao sam ga vise od mesec dana iako mi je receno da ce biti najkasnije za nedelju :(
Nazovi za tri dana pa nazovi za pet . Pa nije nam stiglo kasni isporuka pa bice za dva dana . I tako u nedogled :(

bigbad86

E slusaj to je reklo vise njih. Vrv ne znaju sta ce od posla. Ja sam se osvrnuo na to da imaju dobre motore za prodaju, daju garanciju, imaju servis, i dobri su majstori. A da se ceka na neke stvari, jbg.

makinjo

Nije problem cekanje koliko zavlacenje :). Cak sam u jednom telefonskom razgovoru napomenuo da nema potrebe da mi ulepsava pricu i da mi kaze realno kada ce poslati deo koji sam porucio :)
Jasno je meni da imaju previse posla i da je to jedan korman od 50 evra ali tako se gube musterije:)

Lazza

ma ljudi ne znaju gde biju od posla, ja bio jedno vece pred zatvaranje... red i u servisu i u prodavnici kao da je dzabe
I may be dumb, but I'm not stupid.

OKi

Citat: Lazza poslato 25 Mart, 2016, 12:20
...ma ljudi ne znaju gde biju od posla...
Mislim da nije opravdanje! Onda je lo¹a organizcija  [pop] :violina:

Lazza

Citat: OKi poslato 25 Mart, 2016, 12:25
Citat: Lazza poslato 25 Mart, 2016, 12:20
...ma ljudi ne znaju gde biju od posla...
Mislim da nije opravdanje! Onda je lo¹a organizcija  [pop] :violina:

Ma nisam ni mislio da ih pravdam, samo iznosim ono sto sam video.
Sto se mene tice ispali su korektni, kupio sam u svom zivotu 4 motora od kojih je na jednom naprsao blok i to je prethodni vlasnik znao a nije prozborio pa se uz to pravio lud, na drugom me vencao majstor i sjebao ga nacisto tako da je osvezenje videti ljude koji su spremni da izadju u susret i daju GARANCIJU na polovnu stvar... Sto se tice izbora opreme, mi koji nismo iz Bg siguran sam da imaju najveci izbor tako da cu se sigurno druziti jos sa njima.
I may be dumb, but I'm not stupid.

doktor

Todorovici su korektni u saradnji, ali problem sa narucivanjem stvari nije od juce. Vec godinama se provlaci nedostatak osobe koja bi se na adekvatan nacin bavila prodajom/narucivanjem opreme. Jednostavno Gagi ne moze da postigne da radi i u servisu i sa opremom, a ne moze ni da nadje pouzdanu osobu koja bi to radila...daleko od najblizeg naselja, neredovan prevoz...
Bikers work is never done!