Glavni meni

3t Racing Balosava

Započeo TOECUTTER71, 18 Maj, 2012, 01:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TOECUTTER71

Ljudi , da li bi neko hteo poèetkom sledeæeg meseca da na primer sednemo u jedna kola podelimo gorivo i odemo do 3T racinga U balosavu(blizu kragujevca) sada sam gledao cene jakni  MOdeka-zaist su jako pristupaène Scorpion 130 evra imaju ko¾nu jaknu sa ful protektorima za 220 evra uop¹te ne izgleda lo¹e(ono da su boje ljubiæasta zelena i plava)Nego Crno Siva, Crno crvena(a boje su u diskretnim tankim prugicama tstvarno pristojno) Ja sam se nameraèi na jaknu, ¹alju oni i post expressom ali neæu da se zahebem pa da uzmem malu i sl. Hajde ako je neko zainteresovan trebaju mu jakna ili pantalone Modeka(dobro izgledaji, i imaju dobru za¹titu, neki tvrde da su i prilièno visoke kvalitete to je kao Nemaèka firma)Pa hajde mislim mo¾emo i motorima, ali onda æe mo da prangijamo 200 auto putem i potro¹iæu goriva taman za to ¹to bi kao u¹tedeo....Ajde ko je zainteresovan , neka ode prvo na njihov sajt, neka pogleda, ako se javi dva èoveka, dovoljno, da podelimo gorivo i D®, do Bolesave, pa da se malo ponovimo

MILJAN

MOJA PREPORUKA ZA 3T RACING KAD JE U PITANJU TRGOVINA I SERVIS MOTORA...JAKO KOREKTNI LJUDI...
Cave ab homine unius libri

Ripley

Kupio motor kod njih, a ¹to se tièe opreme i servisa, nemam reèi. Ono treba samo videti.

AndreyRR

kako li tek brbljas u kolima.

Major


banditkg

Isao sam pre par dana promenio kocione plocice,inace imaju svasta nesto i cene krajnje korektne.

TOECUTTER71

Ovda kao da uvek postoje gluvi telefoni, nisam pitao ko je bio i ko je shta kupio, nego da li bi neko da ide, da sednemo u jedna kola, da podelimo gorivo,znam da su povoljni, mene konkretno zanima kozna jakna od 210evra ili Scorpion sa protectorima...

AndreyRR


Major

Pa niko nece da ode tamo samo na osnovu sajta... ljudi koji komentarisu da su bili i ostavljaju pozitivan komentar ce samo privuci nekoga ko ce otici s tobom.

banditkg

Kad bude video sta ima kupice nesto deseto strucnjak

MILJAN

Citat: TOECUTTER71 poslato 18 Maj, 2012, 12:39
Ovda kao da uvek postoje gluvi telefoni, nisam pitao ko je bio i ko je shta kupio, nego da li bi neko da ide, da sednemo u jedna kola, da podelimo gorivo,znam da su povoljni, mene konkretno zanima kozna jakna od 210evra ili Scorpion sa protectorima...
Citat: MajorSoul poslato 18 Maj, 2012, 12:53
Pa niko nece da ode tamo samo na osnovu sajta... ljudi koji komentarisu da su bili i ostavljaju pozitivan komentar ce samo privuci nekoga ko ce otici s tobom.
Upravo tako, samo postavljaè teme nije skapirao..  [watching] ;D
Cave ab homine unius libri

GSXR1000

Dobar je Gagi.Radi covek sve sto se tice moto sporta.
Kvalitet i usluznost na visokom nivou...

Charuga

Sedi na autobus koji ide za Kraljevo...posle Kragujevca nek ti vozac stane ispred 3T ima stanica...to ti je najjevtinije....isto mozes i da se vratis.....
A sto se njih tice....tu servisiram motor i vise mi nepada napamet da menjam servisera :)

Slaninar

Mo¾da je glupo pitanje, ali za¹to ne otiæi motorom?

Vidim na sajtu dosta jakni i pantalona od "goroteksa". Na Modekinom sajtu ni pomena tkanine na G, samo neki "Avertex". Ne volim takve sajtove. Ne ne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: TOECUTTER71 poslato 18 Maj, 2012, 01:03
Pa hajde mislim mo¾emo i motorima, ali onda æe mo da prangijamo 200 auto putem i potro¹iæu goriva taman za to ¹to bi kao u¹tedeo....
Citat: Slaninar poslato 18 Maj, 2012, 14:08
Mo¾da je glupo pitanje, ali za¹to ne otiæi motorom?

pit

Citat: Slaninar poslato 18 Maj, 2012, 14:08
Mo¾da je glupo pitanje, ali za¹to ne otiæi motorom?

Vidim na sajtu dosta jakni i pantalona od "goroteksa". Na Modekinom sajtu ni pomena tkanine na G, samo neki "Avertex". Ne volim takve sajtove. Ne ne.

        Da li je Avartex ili kurotex ja ne znam ali Modekinu jaknu koju sam kupio kod njih prosle godine za 220 evra sam vozio po kisi NS -NIS 3 sata i nije propustila ni kap ...cak se ni prvi sloj nije pokvasio.

zmiya

Gore-tex je za¹tiæeno ime proizvodjaèa Gore,tako da ostali izmi¹ljaju svoj neki-tex..

Slaninar

Citat: pit poslato 18 Maj, 2012, 15:57
        Da li je Avartex ili kurotex ja ne znam ali Modekinu jaknu koju sam kupio kod njih prosle godine za 220 evra sam vozio po kisi NS -NIS 3 sata i nije propustila ni kap ...cak se ni prvi sloj nije pokvasio.

Kakva je po toplijem vremenu? Koliko se kuva u njoj?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MILJAN

#18
Kuva se u svakoj jakni tog tipa kada se stane...U vo¾nji jok.......Ima¹ one totalno letnje, koje su rupièaste po bokovima...A ove Enduro su toplije...Ja sam kod njih kupio Bearing jaknu i za 4 godine nemam ni jednu zamerku..
Stevan Abdulah100k, je tu kupio modeka kamufla¾ne pantalone i mislim da je zadovoljan..Pitajte ga---One su se i meni jako svidele ali veæ imam kamufla¾ne Heldove..A na izlasku uz KG ka Balosavi (3t racing) imate i Held zastupnika Lazareviæa..Sve je u toj liniji..Pa juri¹..
Jo¹ ne¹to: verovatno mogu da vam obezbedim popust ako kupujete vi¹e artikala i ako dolazite iz BG jer imate tro¹kove puta...Gagi je korektan tu veæ bio, kada je Brotherhood ekipa nagrnula( 50 motora)..
Cave ab homine unius libri

TOECUTTER71

Citat: MILJAN poslato 18 Maj, 2012, 13:35
Citat: TOECUTTER71 poslato 18 Maj, 2012, 12:39
Ovda kao da uvek postoje gluvi telefoni, nisam pitao ko je bio i ko je shta kupio, nego da li bi neko da ide, da sednemo u jedna kola, da podelimo gorivo,znam da su povoljni, mene konkretno zanima kozna jakna od 210evra ili Scorpion sa protectorima...
Citat: MajorSoul poslato 18 Maj, 2012, 12:53
Pa niko nece da ode tamo samo na osnovu sajta... ljudi koji komentarisu da su bili i ostavljaju pozitivan komentar ce samo privuci nekoga ko ce otici s tobom.
Upravo tako, samo postavljaè teme nije skapirao..  [watching] ;D
Ma skapirao sam , nego sam i na "Putovanjima" stavio "da li neko za ovaj vikend hoæe da ide do jezera ZAove"...dve stranice su se ispunile sa ljudima koji su bili , i njihovim utiscima [watching]...ok, ali  iz iskustva znam da ljudi koji putuju generalno, nisu toliko "optereæeni" da moraju znati savki detalj o tome gde putuju i kako je tamo  :o...op¹ta mesta O.K...Pitam da li neko hoæe za GRU®U, javlja ju se ljudi koji su bili...hebiga [bejzbolka]
Ali po¹to sam danas bio u BG-u u IXS-u tj.BSZ-u, sada taèno znam koji mi broj jakne treba...tako da mogu i da naruèim...èovek iz IXS, mi je rekao da te jakne sa spoljnim i unutra¹njim protektorima obavezno treba za broj veæe uzimati..oni nisu imali..ali mogu da naruèe, ali su za 20% skuplji, a o ko¾i to i po 80/100%