Glavni meni

CBR Forum mi zagolica mastu...

Započeo dr32, 17 Maj, 2012, 23:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

AndreyRR


UFF


AndreyRR

sto ga nisi lepo skinuo na srafove obelezio trakom i uradio na stolu kao gospodin covek

UFF

To kad nadjem elektrode pa kad ga budem nastavljao i vario

KIZA73

Ovako je lakse. Ima prilaz sa svih strana. Da je na stolu morao bi da mu ga pridrzis  ;D
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

easy


easy


Andjelo

Citat: UFF poslato 06 Jul, 2012, 16:20
[hello]
iseci ga ravno nadji parce PP ja cu ti poslati elektrode i lepo ga izvari zatim izgituj pa uzmi bamper i preferbaj ja sam radio pre 3 godine na jednoj F4 i mnogo dobro stoji ali zatim montiraj drugi lepsi nosac tablice i zmigavca  a bravicu izmesti pored ili ispod ima mesta  a mozes i negde u prednjem delu repa ali moras duzu sajlu da stavis  ne znam da li se vidi sa ovog snimka inace slike nemam Honda CBR 600 F4 by Munja System exhaust.avi

UFF

Pa to je i plan cim nabavim parce takve PP plastike i elekrodu
Za sad je ovako.. ne bas prelepo ali je bar kako easy kaze manji oluk :D

UFF

E da
danas sam promenio ulje i filter bez skidanja bocne stranice..
za ulje je ok ali kao sto sam predpostavio kad sam skinuo filter napunila mi se ralica uljem  >:(
jbg mrzelo me da se opet drkam sa svim srafovima na oklopu (menjao sam ulje pre manje od mesec dana)

UFF

Citat: isterivac poslato 06 Jul, 2012, 02:16
I mogao bi da slikas sam filter kako izgleda da znamo sta da trazimo :D

UFF

Jedno od potencijalnih resenja za montazu navigacije na heblove tj trougao ako nemate korman na motoru

[attachment deleted by admin]

UFF

kacenje moze da se izvede kao i za tegice

ili sa koso zasecenom sipkom sa navojem ili sa gumom - i jedno i drugo se siri i "hvata" prilikom stezanja


http://www.motorcycletoystore.com/sport/images/uploads/lpbar%20ends.jpg

UFF

i uradjeno  [yahoo]



[attachment deleted by admin]

UFF

Ako nekom pored ovih slika i dalje nesto nije jasno ili je potrebna pomoc nek pita  [cheers]

UFF

obavezna dodatna oprema na svakom motoru