Glavni meni

Ne mogu vi¹e da trpim, napu¹tam forum

Započeo velja, 17 Maj, 2012, 12:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Moram da idem da pi¹am. Sad æu da se vratim.

Boban_m

A android telefon ili tablet? Izdajico...

zVuk

zbog takvih stvari napustas forum.......sramota.....



ja sam zgrozen vasim ponasanjem....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Gašpar

Ja sam sad i¹ao da umutim kafu, ali nisam oti¹ao sa foruma. Ostao sam ulogovan  ;D

velja

Vratio sam se. Ja moram da se izlogujem Baguje mi be¹ika ako mi je ukljuèen firefox.

Kengur


velja


Lazic


velja

ZiæLa, evo je dimi se druga. 6 meseèni projekat na kom su me izjahali maks otiso u istoriju. Nema vi¹e rada po 12, 14 sati dnevno. Sad samo boban i ja, klr i tenera, zemljani put i benzin. Pa kad proletim kroz baru, koza onako krene da be¾i, samo ¹to ne padne, al opet dohvati suvo pa se ispravi. Ne mogu da saèekam. Pa uz bedem pa niz bedem, a onaj ¹to je drugi jede govna i pra¹inu od onog prvog. Uh taman æe da se slegne pra¹ina u pe¹èari od ove ki¹e.

Ja da se pitam niko ne bi radio, svi bi se zajebavali. Ko je uspostavio ovo dru¹tvo i ovu sociologiju gadno se zajebo. Neki ljudi su pogodniji za zajebanciju od drugih.

UFF

plagijatoru jedan

cek zmija dok vidi

velja

Zmijo izvini. Nisam video. Ja sam player.

Lazic


srbac

E pa Veljo prijavio sam te uredniku pa neka te neka a ti samo polako pa dedi na uvce !

Major


gorki

THINK BIKE !

AndreyRR


jerej


velja

Ne pi¹am sedeæi ni za kakve pare.

Taraba

A kad te mrzi da nišaniš jer si se probudio polu-pijan u 5 ujutru, pa se jedva iskontrolišeš da ne zapišaš orman ili stočić u dnevnoj sobi i nekako se odteturaš do WC-a.
A tamo... 3 klozetske šolje igraju šibicarenje ispred tebe... same :o Misliš se u sebi, ako omašim - sjebo sam se.
Polako dupetom ciljaš rupu, dok se rukama pridžavaš za ivice hladnog porculana. Ceo proces traje i traje i traje... kao spajanje spejs šatla i svemirske stanice. Gotovo da čuješ prigušeni zvuk radia koji ti tiho govori "Još 30cm..... 20cm... 10cm... 5cm... spajanje. Huston, the Eagle has landed"
Osećaš se do jaja... trijumfalno se opuštaš i puštaš mlaz da krene da svira slatku porculansku muziku. Dok dobuje piša u ritmu tam-tama kroz noooooć....

A?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

AndreyRR