Glavni meni

4. MotoGP - LeMan 2012

Započeo Gašpar, 17 Maj, 2012, 12:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: Kengur poslato 20 Maj, 2012, 10:56
Vidim ja da cu menjati poredak u kladionici... :)

Mislim da necu moci da odolim da ne stavim docu medj prva 3....

  Badave se trudis za dzabe...

3006

Scorpion ubo 1 i 2 u Moto3. Kreæe prodaja u Maxmomentu  :D

Kengur

hahahhahhaha jebi pickicuuuuuuuu hahahahahhah

Sta rekoste za DOKTORA???!!! :)

Kanarinac

 [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] Jaooooo jebao je kengura :D (ne ovog gore :D )

Au napokon! :D

Gašpar

OVO CEKAM DVE GODINE!!!

GDE SLAVIMO VECERAS??

Kanarinac


Kengur

E sad ste videli svi koja je razlika izmedju SAMPIONA i vozaca...
Znate kad bi Stoner mogao posle ovakvih katastrofalnih rezultata da se vrati na ovaj nacin? Nikad!

Gašpar

Jao bre, ne znate koliko sam srecan :D

Ja sam ozbiljno za slavlja :)

Kanarinac

Brate ja sam gledao u jednom dahu trku. Kad sam video da je poceo da se probija u prva tri, znao sam da ce da bije.  Samo da nastavi ovako

mi¹ko_kolo


Kengur

Ima jos dosta da se radi na tom traktoru da bi mogao ovako po suvom... Ali vidi se napredak, a sto je najbitnije dobice veliko samopouzdanje posle svih sranja...

davidoff

Kakve trke...sve tri...oznojili mi se dlanovi... ;D
We won't forget you Marco....


AndreyRR

odlicna trka,steta sto su dovi i cal popadali

Kengur

Bas steta, ali sami sebi uskacu u stomak... Da su malo vise saradjivali mogli su da im pobrkaju racune lagano...

WOLVERINE

  Dobra trka..... nema sta.....   vidi se da cupavi nije zaboravio da vozi, ali to je sve od njega u ovoj sezoni....  ne verujem da ce uspeti da napravi od Ducatija Yamahu....   Lorenco je trenutno u Stonera najveci konkurent za ovu godinu...  

 Steta sto se ona dva babuna iz tech-3 nisu dogovorili sta da rade ali ovo ce im biti za nauk....

ЯЭВОЛУТИОН

Moto GP su odvezli Dovi i Cal, steta sto su pali, ali bar nisu kalkulisale nego timski drugari a na noz....to su trke.....Rossi je macnuo Stoleta na kisi iz drugog pokusaja....Lorenzo jedini konstantvo vozio svoje krugove po kisi....a sa De Padijea nemam komentar....ko je njega pustio da vozi...on pada ipo suvom a kamoli po kisi.
Rossi je pokazao da on jos moze, ali za suvo mu treba motor. Definitivno je problem u ramu i vesanju, jer kad je vlazan asvalt sporije se vozi, pa onda to manje utice na brzinu u krivini.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dzigi Boy

Doktor je pokazao da je Doktor....a najsmesnije mi je bilo kada su se prskali sampanjcem a mis Stoner uzeo Rdedbull hahahahahahahhahaa........................ajde kuci medju kengure kada nemas jaja da se trkas sa Rossijem.........tacno sam rekao da ce Rossi da ga sjebe u zadnjem krugu jer on zna da vozi na smrt ili pobedu a Stoner NE...zato i jeste missssss

Gašpar


cone

gde moze da se pogleda repriza trke ? :/

s.i.m.a

Stvarno steta sto ce ovo verovatno biti jedini podijum za rosija u ovoj sezoni.. al lepo bilo gledati ga kako se bori za postolje