Glavni meni

Brotherhood Majice

Započeo BANE BROTHERHOOD, 15 Maj, 2012, 22:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Bilo ranije, al onda se pojave oni koji su naruèili pa na kraju odustanu od majice s njihovim imenom [ludak]

BANE BROTHERHOOD

Citat: Gaspar poslato 23 Maj, 2012, 01:22
Bilo ranije, al onda se pojave oni koji su naruèili pa na kraju odustanu od majice s njihovim imenom [ludak]
PA KO IM KRIV ONDA STO SU ODUSTALI JBGA [nono] ...   NISU OD RECI  [neampojma] ...KOD NAS JE PRAVILO...MY WORD IS MY BOND... ;) [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

pa niko im nije kriv, bole njih tuki
krivo je nama sto smo majicu platili a ne znamo sta cemo sa njom :D

Plazma Keks

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 23 Maj, 2012, 01:17
Citat: Plazma Keks poslato 23 Maj, 2012, 01:10
to se zove brzina, a ne onaj gasa... pokupi sve pare a nama  [srednjiprst]
Citat: Plazma Keks poslato 23 Maj, 2012, 01:10
to se zove brzina, a ne onaj gasa... pokupi sve pare a nama  [srednjiprst]
KOD NAS PARE  DAS KAD DOBIJES MAJCU  ;D ...JBGAAA A NE VERUJEM NI DA JE GASHA  UZEO UNAPRED [nono]  ...KOLIKO SE JA SECAM BILO JE  VALJDA KAD PORUCIS ONDA  KAD STIGNE  MAJCA ONDA PLATIS ..JBGA   AKO SE NE VARAM.. [neampojma]

bilo je plati pa se klati ;D
zar su bili u tolikoj besparici da nisu mogli da daju 1000 ili 1500din ?

AndreyRR

mali je burzuj,da su majce bez nikova nestale bi u vidu magle
a ovako ne znaju kako da ih uvale nekome  ;D ;D ;D

ranko

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 23 Maj, 2012, 01:27
Citat: Gaspar poslato 23 Maj, 2012, 01:22
Bilo ranije, al onda se pojave oni koji su naruèili pa na kraju odustanu od majice s njihovim imenom [ludak]
PA KO IM KRIV ONDA STO SU ODUSTALI JBGA [nono] ...   NISU OD RECI  [neampojma] ...KOD NAS JE PRAVILO...MY WORD IS MY BOND... ;) [djavo] [djavo]

E pa druga je tu matematika... Lako je da se zajebu Uff i Gasa... od njih mogu da popiju napusavanje i ban u vr' glave... S druge strane ko ovde poruci pa se pravi tosa automatski zna da mu sledi KORMAN a ako mu bude malo moze da dobije i benc sipku ali olimpijku...

ja necu nista nego se pravim pametan :)

ps. do jaja su maje :) mojne korman :)

Gašpar

Citat: Plazma Keks poslato 23 Maj, 2012, 08:26
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 23 Maj, 2012, 01:17
Citat: Plazma Keks poslato 23 Maj, 2012, 01:10
to se zove brzina, a ne onaj gasa... pokupi sve pare a nama  [srednjiprst]
Citat: Plazma Keks poslato 23 Maj, 2012, 01:10
to se zove brzina, a ne onaj gasa... pokupi sve pare a nama  [srednjiprst]
KOD NAS PARE  DAS KAD DOBIJES MAJCU  ;D ...JBGAAA A NE VERUJEM NI DA JE GASHA  UZEO UNAPRED [nono]  ...KOLIKO SE JA SECAM BILO JE  VALJDA KAD PORUCIS ONDA  KAD STIGNE  MAJCA ONDA PLATIS ..JBGA   AKO SE NE VARAM.. [neampojma]

bilo je plati pa se klati ;D
zar su bili u tolikoj besparici da nisu mogli da daju 1000 ili 1500din ?

Ma postoje ljudi koji se stave na spisak, i posle se jednostavno ne javljaju, a meni se u minus nesto i ne ide.
Evo recimo ramovi za tablice, svi zivi ih trazili, sad kad su uradjeni, stoji 30-40 komada za kola i isto toliko za motore jer niko nije zaintresovan. Samo glup primer.

borkos

Pozdrav!Porucio sam majicu pre dve nedelje,pa me zanima kad stize?Mozemo nekako da izvedemo da posaljes posle 5-og jer do tad necu biti u situaciji da preuzmem?  [cheers]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

BANE BROTHERHOOD

  NISTA NE BRINI BICE POSLATA  POSLE 5 OG ONDA  ;)

I IZVINI ALI SMO MALO BILI U HAOSU OKO PAKOVANJA ZA ERZBERG, TRENINZI I OSTALA SRANJA ,SPONZORI I TD ITD AKO ME RAZUMESH ...IZVINI JOSH JEDNOM   BICE POSLATA POSLE 5 OG ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

borkos

E brate posle petog,javim tacno kad stizem kuci!Pozdrav!
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

mkt

#50
Da malo dignemo oglas iz mrtvih  [djavo] pozdravimo sve  [hello]  i najavimo da se uskoro ocekuje izrada BROTHERHOOD majica  [djavo]
Bicete obavesteni ovde i na fejzbuk profilu   [srbin]   [djavo] https://www.facebook.com/BROTHERHOODGEAR  [djavo]
trenutno na lageru imamo Polo majice u velicinama M, L, XL  100% pamuk  [thumb_up]
evo par fotki na brzinu uslikanih polo majica   [flashing]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt


zemunboy

AUUUUUU KO VAM OVAJ GADNI MANEKEN???? :P :P :P :P

Bori¹a

tatuvirani drogerant

mkt

fin momak  skroz na mestu :)
al odao se drozi, pa sad valja majice na netu i po bulevaru za pdo jebga :( a i spominje neke lasere valda hoce da skida tatuvaze ko zna
..inace majice su do jaja :-P

monsterbnt

Citat: mkt poslato 13 Maj, 2013, 16:34
..inace majice su do jaja :-P

Sto tako dugacke?
Smrt SVIMA!!!!

perlx


zemunboy

Sve je dobro dok ne kupi motor kao Hasan...