Glavni meni

Vr¹ac 25, 26 i 27.05.2012. RoadRacing

Započeo Gašpar, 14 Maj, 2012, 12:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Ja ne mogu u subotu da dodjem...   [veryangry]

Johhny Racing team ce morati da pozdravi promoterke u moje ime i da mi sacuva bar nesto za nedelju...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ivana

                Vidimo se :))

Gašpar

Kule ceo dan danas neumorno vrti krugove u Vrscu.

Poceo je oko 12 i zavrsio oko 6-7. Opasno se naostrio.

gorki

Video sam ga jos u petak,seta gradom i hramlje.
THINK BIKE !

Panta Zemunac

Citat: AndreyRR poslato 14 Maj, 2012, 19:47
to ti kazem toliko truda oko motora za smesne staze

Iskreno...kakav je i program za gledaoce...ma nikakav...par bajatih pljeca i limenki!
daleko smo mi od ozbiljnih organizacija...ne ula¾e se tajkunima u moto-sport!
©to se tice vozaca i uloga u njihove bajkove, tu skidam kapu...osim njih par,
ostali su na nuli, ako ne i u minusu!

Gašpar

Pa nisu pljeke i limenke program za gledaoce. Program za gledaoce je ono ¹to se de¹ava na stazi ;)

rboban

Ljumovic mladji se povredio u bugarskoj, tako da NAJverovatnije ga nece biti u Vrscu... :(
Ride It Like You Stole It

rboban

A sto se tice kakve su nam staze... to smo vec apsolvirali..... kakve su nam takve su nam..... kome NE odgovara nek ide da gleda GP, ili igra igrice... :)
Ride It Like You Stole It

Gašpar


rboban

Imao je pad, pa se nabio i ugruvao.... preporuceno mu je da pauzira sto ce verovatno i uraditi..... inace je OK, video sam ga danas!!!! Nije vozio NIJEDAN trening, ni warm up vec direktno usao u trku sa zadnje pozicije.... skinuo njih cetiri-pet i krenuo odlicnim ritmom, imao vreme za oko petog-sestog mesta i na jednoj krvini sa klizavom podlogom proklizao sa oba tocka i kad su dobili grip KATAPULT........ PATAK kaze da je usao preusko i jbg....
Ride It Like You Stole It

phantom85

Gaspare jel se zna neki redosled kvalifikacija i trka po klasama?

Plazma Keks

predju koju krivinicu i onda pun gas pa ko ima vecu max brzinu, jako uzbudljiva trka

Gašpar

Citat: phantom85 poslato 22 Maj, 2012, 11:55
Gaspare jel se zna neki redosled kvalifikacija i trka po klasama?

Ma standardno, kao u Bataji.

@Bambi: kazem opet, dođite da pogledate pa onda komentarisite ;)

Plazma Keks

ne moram, tako ce i biti. zato mi se i ne gubi vreme

Gašpar

Ne bih se slozio sa tobom, a potvrdice ti to jos masa ljudi.

Joker

Plazma, nema potrebe da ti dam minus na tvoj idiotski post, dacu ti jedan prijateljski savet. Ako se vec ne razumes, i ako te vec ne zanima, mani se glupih komentara koji nemaju nikakvog smisla... 
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

mleveni ne seri :)

Dodji i vidi da li je samo gas...  Svaka klasa je zanimljiva i uvek ima borbe za pozicije...

Gašpar

Jeste da gospodin nece voziti trku, ali cisto da vidis Bambi sta se vozi kod nas na stazama  ;)



Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks

Citat: Gaspar poslato 22 Maj, 2012, 20:52
Jeste da gospodin nece voziti trku, ali cisto da vidis Bambi sta se vozi kod nas na stazama  ;)
pa?  [neampojma] [neampojma]
i ja kad bih imao pare, vozio bih tako nesto, a ne I®-a. platio bih svadbu preko 1000000000000000e...