Glavni meni

Vr¹ac 25, 26 i 27.05.2012. RoadRacing

Započeo Gašpar, 14 Maj, 2012, 12:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toma RR

Citat: prpa_zr poslato 29 Maj, 2012, 22:53
Citat: Toma RR poslato 29 Maj, 2012, 19:01
Bio sam na trci i ne bih se slozio sa vasim misljenje... Darko je usao usko i nije jos uvek ni poceo da izlazi iz krivine kada ga je Marijo udario,tj nije zatvorio Mariju putanju .... A cini mi se da je Marijo i na startu trke uleteo Darku u putanju ...
ali ja sam oti¹ao da navijam za Frajtu tako da i dalje tvrdim:" na pravdi Boga oborio je èoveka samo zato ¹to ga je uredno obi¹ao "
Iz istog razloga smo otisli :) No zivot ide dalje kako rece Kengur :)

volim_slatkise

#121
Citat: Mad Max poslato 27 Maj, 2012, 12:04
znaci nista od dobre trke, gde su popadali, janez, verovatno hi-side, rekao bih po povredi

kad je pocela kisa prvo je paun pao,pa posle janez,pa posle zex...i sva trojics na isto mesto... po mojoj proceni proklizali su na onaj bitumen sto su krpili stazu....sve na k2,malo pre one belr crte(ako znate stazu,znate o cemu pricam) :))....

Gašpar

Ovako izgleda kaciga kada se padne sa 200+ kmh i nakon klizanja od oko 300 metara  ;D




A ovako izgleda felna u koju je udario motor koji je isao 200+ kmh pre pada  ;D


Mad Max

sto se tice zelenog i zutog, ne vazi nista. sledeci put da izadju saobracajci i utvrde krivicu.
Brzi od smrti, Jaci od bola

perlx

I obojica dobiju tuzbe za nasilnicku voznju i ostecivanje asfalta.

Mad Max

gaspar-e gde je uspeo da se zabije  felgom od onolike ravnice, stigao nekog motor ili... a kako je lepo natovaren (badzen) sreca pa nije ausuh na drugoj strani, eeee al bi bilo igranke da je moj. pa majku mu nije plug pa da se samo tako baci, al dobro sigurno su ga nezno spustili
Brzi od smrti, Jaci od bola

Plazma Keks

Citat: Gaspar poslato 30 Maj, 2012, 10:45
Ovako izgleda kaciga kada se padne sa 200+ kmh i nakon klizanja od oko 300 metara  ;D




A ovako izgleda felna u koju je udario motor koji je isao 200+ kmh pre pada  ;D


znas li ti koliko je 300 metara?

Kengur

Znas li ti sta je kad te sa 250+ izbaci motor iz sedista :D

Veljko, felna strada tako sto je motor stajao sa strane, z  Zeljka izbacio motor sa mnogo velike brzine i motor nastavio sam i udario u Janezov...

Kaze mrsi koji je isao iza Zeljka da zeljko skoro nije ni pipnuo brzinu, a mrziju je pokazivao pun sat...

Plazma Keks

ne znam, ali znam da nije dovoljno velika da letis 300m

Kengur

A sta si ti, strucnjak za letenje prilikom udese?

Jel si ti bre normalan? Jel znas koliko se metara u sekundi prelazi na toj brzini?


Gašpar

Bas tako, Mrsi je u punoj sestoj nailazio na Zexa koji pada i kliza. Zexov motor klizi u drugu stranu i udara u Janezov motor koji je pao par krugova ranije i bio parkiran pored staze.

Plazma, vise puta si pokazao da si "strucnjak" pa te molim da ne komentarises gluposti.

Kengur

I nemoj da si bukvalista, nije mereno metrom koliko je covek leteo...

Plazma Keks

zato sam i zapoceo diskusiju ;D
ali vas dvojica definitivno ne znate koliko je 300 metara

Mad Max

pustite DR. MR. (i ostale skracenice) Plazmu da malo objasni, covek se razume.  dobro se zavrsilo, sta je sve moglo da bude necu da pomisljam
Brzi od smrti, Jaci od bola


srbac

Da je isao 1000 km na sat ne bi klizao 300 metara.  Tih 300 metara je verovatno metaforicki rekao ali sigurno da je klizao puno metara. Ne treba sa hvatati za svaku rec.
U svakom slucaju dobro je da se niko nije teze povredio.

Plazma Keks

naravno da ne bi, kazem da mi sam se zezao.. a njih dvojica odmah, plazma kenja, plazma se u sve razume...
3x fudbalska terena ili 6 olimpijskih bazena...

AndreyRR


Kengur

Pa naravno da je metaforicki... Jbt kad pomislim da sam ja ukupno pri udarcu od nekih 70kmh leteo i klizao sigurno oko 15 metara, mogu da zamislim koji je red bul osecaj leteti sa 250+....\


a da, plazma  [govance] kontras. Gori je od UFFa...


:P

Plazma Keks