Glavni meni

Vr¹ac 25, 26 i 27.05.2012. RoadRacing

Započeo Gašpar, 14 Maj, 2012, 12:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mito_Maniac

GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

prpa_zr

Citat: Nadalina poslato 27 Maj, 2012, 21:07

Bila, biiiila! :)
Videla I prpu_zr.
Tu smo resili da tebe ne ganjamo - kad ni u Bataji ne mozemo da te vidimo, a tek u tvom gradu sanse nema! :b

Ga¹par kasnije viðen u centru Vr¹ca.. nije fatamorgana :)

imao sam èast i da upoznam Marokanca..

uvek zadovoljstvo sresti Nadalinu  [yahoo]
[cheers]

p.s. zrenjaninska publika je do¹la najvi¹e zbog Frajte.. jedva smo doèekali poslednju trku da ga gledamo.. i onda nakon jednog lepog obilaska na ulasku u krivinu u zadnji toèak mu uleæe lik i padaju obojica.. a mi se taman obradovali :(

Radanovic

Citat: Mito_Maniac poslato 27 Maj, 2012, 21:20
Rezultati??

Ga¹par je stavio 600 ss i 1000 ss

125 : Vugrinec , Gajiæ , Lubura
600 h : Gavran , Miletiæ , Blagojeviæ
1000 h : Lovriæ , Raduloviæ , Pop

Nadalina

Citat: prpa_zr poslato 27 Maj, 2012, 21:51
uvek zadovoljstvo sresti Nadalinu  [yahoo]
[cheers]

Pogledaj levo. Svoje levo! Ne pravo, levo! ;D ;D ;D
Takodje, taaaaakodje!
[cheers]

p.s.
Ja danas ne ponesem kremu za suncanje, ocekujuci kisu, i izgoreh.... ;D
Dzukela u podznaku

prpa_zr

Citat: Nadalina poslato 28 Maj, 2012, 00:37


Pogledaj levo. Svoje levo! Ne pravo, levo! ;D ;D ;D
Takodje, taaaaakodje!
[cheers]


p.s.
Ja danas ne ponesem kremu za suncanje, ocekujuci kisu, i izgoreh.... ;D


Mi smo ostali u senci ¹atora.. tako da mi krema za sunèanje ovaj put nije trebala.. a poneo sam je :D

Gašpar


prpa_zr

na pravdi Boga, oborio èoveka jer ga je uredno pretekao  [glavazid]

gorki

Marijo je zuti ili zeleni?Bio sam na toj krivini pa me interesuje.
THINK BIKE !

Kengur

Zuti.

to je trka, ne balet, i takve stvari se desavaju...

Oboje su po malo ''krivi'' nek gasa objasni situaciju... Malo pre smo pili kafu pa mi je pricao...

Gašpar

Aman ljudi, ovo su trke. Frajta je isekao Marija, Marijo ga zveknuo i nikom nista, idemo dalje.

Oborio Rea Melandrija i Haslama u zadnjem krugu, pa mu niko rec nije rekao.

Edit: Kao sto Kengur kaze, evo detalja

Marijo je usao siroko, Frajta iskoristio i usao usko. Naravno frajta je izasao siroko i pokusao da zatvori Marija. Marijo nije ocekivao i pljas. Jeste Marijo udario u Frajtu, ali su obojica podjednako krivi jer mu je ovaj zatvorio put.

Otprilike kao na slici:

gorki

Ta krivina ima kontra pad i jako je zajebana,zeleni usao presiroko i pokusavajuci da se vrati u putanju isekao je Marija koji mu je bio sa leve strane.Ganjali su se od pocetka i njihova borba mi je bila zanimljiva od cele trke,zelenom jedan VELIKI MINUS od mene ;)
THINK BIKE !

Kengur

Ma nema tu ''minusa'', verovatno ga nije ni video, pokusao da zatvori mislice da je marijo malo dalje...
Desava se...

gorki

Slazem se sa tobom da nema retrovizor :D bio mu je na tocku sve vreme ;)
THINK BIKE !

Gašpar

Zaista mislis da on ima pojma da je ovaj iza njega?

Pricao sam sa Marijom posle trke, kaze da nije imao predstavu da je Frajta tu, jednostavno se pojavio.

I da se razumemo, ne branim Marija, samo realno sagledavam situaciju. Sigurno ga nije namerno oborio.

Kengur

Ma to je samo moja ''torija'' naravno da ste videli vi koji ste prisustvali... :)

Sto kaze Gaspar, nije ga namerno oborio sigurno...

gorki

Nisam ni mislio da ga je namerno oborio,svi zele da zavrse trku sa boljim plasmanom,jbg adrenalin,desilo se sa laksim posledicama ;)
THINK BIKE !

Brrka

Ulaskom u same moto trke treba biti spreman na svakakav rizik ukljucujuci i ovakve stvari.
Ko ne moze to da prihvati, ne treba da vozi.
Marijo jeste udario Todorova ali smatram da nije kriv jer ga je on isekao kao sto ni Todorov nije kriv sto je zeleo da zadrzi poziciju na kojoj je bio tog trenutka pa usao u Marijovu putanju.
Tp se stalno desava ali trke su to, kome se ne svidja neka "igra lopte" ;)

Toma RR

Bio sam na trci i ne bih se slozio sa vasim misljenje... Darko je usao usko i nije jos uvek ni poceo da izlazi iz krivine kada ga je Marijo udario,tj nije zatvorio Mariju putanju .... A cini mi se da je Marijo i na startu trke uleteo Darku u putanju ...

Brrka

Sve zavisi odakle si gledao ali garantujem da gresis. Na kraju krajeva nije ni bitno, zivot ide dalje :)

prpa_zr

Citat: Toma RR poslato 29 Maj, 2012, 19:01
Bio sam na trci i ne bih se slozio sa vasim misljenje... Darko je usao usko i nije jos uvek ni poceo da izlazi iz krivine kada ga je Marijo udario,tj nije zatvorio Mariju putanju .... A cini mi se da je Marijo i na startu trke uleteo Darku u putanju ...

nije u¹ao usko.. u¹ao je taman kako treba.. i nije ga zatvorio na izlazu iz krivine nego skoro na polovini..
nema veze.. ne verujem da je Marijo imao lo¹u nameru..
ali ja sam oti¹ao da navijam za Frajtu tako da i dalje tvrdim:" na pravdi Boga oborio je èoveka samo zato ¹to ga je uredno obi¹ao "