Glavni meni

5. WSBK - Donington Park, 11-13.05.2012

Započeo Gašpar, 10 Maj, 2012, 18:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

easy


Gašpar


RAmireZ

Kljuèni momenat je na 0:55. Tu je rea pecnuo Haslama sa unutra¹nje i bacio ga na Melandrija, odigrav¹i partiju bilijara sa njima i do¹ao do pobede. Melandri je posle imao opasku na Rein manevar, ali je ovaj odbrusio da je Marko najopasniji po kolege i otresao ga. Ipak je to Superbike, a ne balet-MotoGP. (Navijao sam za propelerce i ne volim Reu, ali takva tura bila danas)
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

3006

D¾onija mnogo ljudi voli ba¹ zbog ovakve vo¾nje.


Mad Max

bilo kako bilo, ali nazalost moram priznati da se  u sbk  ima sta gledati za razliku od moto gp (izdvoje se 2-3 motora i vozaju se) ovo je bila trka. sto se tice udesa totalno je sve cisto, a svako ima pravo da se ljuti.....
Brzi od smrti, Jaci od bola

srbac

 Druga trka je bila super. Zao me je Syksa nikako da pobedi a gura dobro do pred kraj. Kawa izgleda da ove godine ide najbolje a Ducati je nesto [dunce]

3006

Izgleda da znaju da ko se ljuti dobije kruti, pa ljutnje nema:

Melandri: "I am disappointed with the result of the second race. I was trying to pass Leon in the final corner, although I knew it would be difficult but I am a racer and I had to try. I ran a little wide and expected Leon to pass me back – finishing second would have been ok for me. Then Leon was hit and he crashed. His bike hit me and I crashed too. I feel sorry for both of us but that's racing. We now have to keep our heads up high and look forward to Salt Lake City where we hope to be fighting for wins again."

Haslam: "Right now I just want to forget race two. I feel a bit frustrated because I was going for my first win for BMW Motorrad – at my home round, but we were denied that well deserved victory. The crash was not my fault at all… Anyway, that's racing, and we're now looking forward to the next round..."

A i ¹ta da ka¾u kad vide da Reu zabole najstra¹nije... Idemo dalje...