Glavni meni

Pravila foruma

Započeo UFF, 08 Decembar, 2010, 01:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Ako ste dosli do ovde onda ste verovatno (vec ili konacno) shvatili kako funkcionisu neke stvari na drugim mestima...

Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)

Forum je otvoren za ljude koji dele zajednicku strast prema motorima - motomanijake koji hoce da se druze, voze i razmenjuju iskustva i nas niti interesuje niti zanima nikakavo udruzenje ili asocijacija jer mi na ovome NE ZELIMO DA ZARADJUJEMO NIKAKVE PARE, pa vas odmah ljudski molim da ne kvarite atmosferu i da te price ostavite za uzivo uz pivo ili neki drugi politicki forum..

Takodje nas ne interesuje slihtanje policiji ili uvalcenje u bulju drzavi pa preskocite komentare tipa "vidi ga nema kacigu" jer se ovde svi slazemo da kacigu treba nositi a onaj ko je ne nosi... pa ko ga jebe - njegova greska - njegov problem, nismo mu mi ni mama ni tata da ga kritikujemo a motor nije prevozno sredstvo koje se vozi polako tako da i ti licemeri koji pisu da voze 50kmh po gradu mogu da nas zaobidju.

Sto se tice humanitarnih organizacija MI NISMO CRVENI KRST niti to glumimo radi marketinga i licne koristi pa ako stvarno zelite nekom da pomognete javite se na pp da vas uputimo na pravu stranu umesto da vas zloupotrebavaju na drugim forumima i asocijacijama radi njihove dobiti.
Tako da nije pozeljno da ostavljate linkove do drugih foruma i da nam kacite nepotrebna obavestenja koja se nas ne ticu ili zovete na proteste i ostale lazne humanitarne akcije.
Ako je nesto stvarno vredno paznje i samo ako se na tom dogadjaju NIKO nece reklamirati i za sebe uzimati zasluge posaljite nam pp i mi cemo sami okaciti tu vest i potruditi se iz sve snage da izadjemo i pomognemo u maximalnom broju!

Nadam se da cete uzivati u nasem zajednickom forumu i druzenju pa vam u ime motomanijak tima zelim puno, puno bezbednih kilometara...

Admin Robot

#1
Ovde je dozvoljena sloboda u izrazavanju i zajebancija ali posto nekoliko forumasa preteruje ubuduce SVAKO KO BUDE JAVNO I DIREKTNO VREDJAO DRUGOG CLANA (bez obzira na razlog) DOBIJE PRIVREMENI BAN i nisu ga admini banovali vec se SAM BANOVAO
Smatrajte ovo za prvo (trenutno jedino) i najvaznije pravilo ovog foruma

Nemorate da mislite kao i urednici, nemorate ni da se slazete sa njima i mozete o tome slobodno i da pisete ali nemojte to ko seljaci da radite
Ako vam neko smeta a ne umete to kulturno i bez uvreda a mu saopstite onda i nemojte ili mu posaljite pp

Jbg pokusali smo bez toga ali izgleda da ne vredi jer ima clanova koji su previse bezobrazni ili su ovde dosli da takve stvari rade namerno a da bi forum opstao njih moramo u tome spreciti
Tako da ako vam se desi da vam je zabranjen pristup forumu potrazite razlog u kanti za smece-post vam je tamo gde mu je i mesto

Pozdrav i uzivajte u ljudskoj komunikaciji na forumu    [hello]  ;)

Dodatak:
Automatski ban (dobijen nakon 10 minusa) se NE DUPLIRA.
Ban za uvredu (ban od strane nekoga iz uredni¹tsva) SE DUPLIRA!

Admin Robot

Vazan dodatak:

Registrovanjem na ovaj forum ste prihvatili da sve sto ste ikad napisali ovde kao i svaku sliku koju ste ikad okacili tu i ostaje, cak iako vi nekad iz nekog razloga pozelite sa foruma da odete, tako da vas molimo da nam ne saljete zahteve tipa "obrisite mi nalog i moje poruke" jer to NIJE MOGUCE !

Kako forum raste i razvija se to ce se desavati i sa pravilima istog tako da su pravila podlozna izmenama.

Gašpar

Dodatak, dodatku:

S obzirom na moje godine, mnogim manijacima persiram, pa me svi mrko gledaju. Tako da sam se odlucio na ovaj korak
Novo pravilo na forumu - Bez obzira na starosnu granicu, nema vise persiranja  :D

Gašpar

Jos dva dodatak ovim siromasnim pravilima!

Posto su se pojavili mnogi preprodavci koji dolaze na forum samo da postave oglas i ne ucestvuju u radu foruma, "ogranicili" smo broj oglasa na 5 tema.
Svako ima pravo da prodaje sta hoce i koliko hoce, ali vas molim da ukoliko prodajete puno moto opreme, to oglasavate u jednoj temi.
Ima ovde mnogo nas koji prodajemo masu stvari, pa ipak oglasimo gomilu u jednoj temi.

Vodite racuna da naslovi tema ne budu ispisani velikim slovima, jer izgleda ruzno.
Ako je ispisano velikim slovima, neko od administratora/moderatora ce ih izmeniti.

Stoga vas molim da imate razumevanja.


[cheers]

UFF

Zajebancija na forumu je ne samo dobrodosla nego i pozeljna ali od sad je to dozvoljeno samo u podforumu opste teme jer je pocelo da se preteruje i po ozbiljnim temama i ovo vise ne lici na moto forum.
I u ozbiljnim temama je ok da se neko sa vremena na vreme nasali ali ako se neko na to nadoveze pa neko drugi nadoveze na njega e onda ce to sve zajedno morati da ide u podforum "Obrisane teme i poruke" jer mu je tamo i mesto, pa koga interesuje gde mu je post nestao i ko ga je obrisao evo ga odgovor za njega:

Nije obrisan vec je premesten na adekvatnu lokaciju ;)

Ko hoce da offuje nek pise u offtopicu a u ostalim delovima foruma neka se potrudi da bude koristan.

Hvala na razumevanju  [cheers]

Lazic

Pravilo za koje sam mislio da nam nikad neæe zatrebati... Jedna stvar je razlièito politièko mi¹ljenje, potpuno druga je javno podr¾avanje najveæeg izdajnika i pljaèka¹a Srba ikada... Ko pomisli da pomene Ðilasa i ¾ute, neka se zapita za¹to posle 8 godina, Ðilas, Dinkiæ, Mi¹koviæ, Kertes i mnogi drugi nisu videli dan zatvora... Za¹to nismo trunku bli¾e Evropi nego pre 8 godina... Za¹to smo u tihoj zavadi sa svim kom¹ijama... Za¹to su vrhovni respirator i Ha¹im Taèi najbolji drugari veæ par decenija... E sad, kad bi sns gluperde imale trunku mozga, ¹izoje ne bi vladao odavno, samim tim, ovde im nije mesto niti æe ikada biti...

Kome se ovo pravilo ne sviða, slobodno nek se nosi u tri pièke lepe materine...

Kome se ne sviða ovo ¹to sam napisao, mo¾e da me naðe na adresi: Uèitelja Milo¹a Jankoviæa 3 i na telefonu 063277065, rado æu ga u¾ivo oterati gde treba...

[cheers]

UFF

e jebi ga lazicu sad si izgubio global mod prava
mislim da sam deceniju ranije bio dovoljno jasan
https://www.motomanijaci.com/index.php?topic=887.0

a ako su ta pravila bila dovoljna za deceniju ne vidim zasto ne bi bila dovoljna i sad?
zmaj nije dovoljno veliki razlog da se nova pravila uvode pogotovo ne ona za koja nisam ni konsultovan niti sam se sa njima slozio bez obira sto mi se trenutna vlast svidja isto koliko i tebi a zmaja i njemu slicne sam jos tad unapred "resio" u ovoj recenici:

Citat: UFF poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Kod nas svi ste dobrodosli, pravila nema i niko nece da vas cenzurise niti banuje dokle god se ponasate ko ljudi jer mi nismo drzava niti politicari da pisemo pravila na nekoliko strana koja niko ni ne cita (pa onda neki zlonamerni da traze rupe u istom i da se sa nama ganjaju ko deca)

znaci ali neko krene da drka karu posaljem mu pp: "e, aj nemoj vise" na sta ako mu on odgovori sa: "sta?  ;D ne znam o cemu pricas?" i / ili nastavi sa ponasanjem lupis mu porizvoljnu banancinu i gde je covek sta se desilo?  [neampojma] niko ne zna pojeo ga mrak, a sve po "zakonu" jer nije da nije upozoren bio...