Glavni meni

Horgo¹ - Motocross ¹ampionat Srbije 2012

Započeo ninja66, 09 Maj, 2012, 15:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

Narednog vikenda u Horgo¹u, kod Subotice, odr¾aæe se motocross trka za ©ampionat Srbije na stazi kod Lovaèkog Doma.

Ukoliko autoputem dolazite iz pravca Beograda, nakon ¹to proðete Suboticu i Paliæ, dolazite na izlaz sa auto puta Horgo¹ gde æete videti tablu Motocross i do staze imate par kilometara.

Trka poèinje u nedelju, 13.maja 2012.godine u 12.30 èasova, a cena ulaznica je 250 rsd.



Uploaded with ImageShack.us

Gašpar

Ninja, jesi li bio?
Kako je bilo?
Broj motora?
Jel se popravlja stanje u crossu_

garaza

trke su bile dobre !!! samo je kasno pocelo zbog loseg vremena !!!!!!!!! bilo je dosta stranaca !!!!!!!!!! klasa hepening naj brojnija !!!!!

ninja66

4 motora iz Mitrovice od toga moj sin i jos dva klinca prvi put na trci.
Odusevljeni su .
Hepening oko 35 voazaca ukupno. Subota treninzi po suvoj stazi na 30 + stepeni a nedelja kaljuga do kolena.
Ninja JR u prvoj trci po blatu 7-mo mesto a Miios deveti. Moj sin je na blatu tanak a Milos je Rainman. Zato Jovan leti po suvom.
Moj je u drugoj trci sa zadnjeg mesta izbio na peto ali je posle na kamili skocio na ovog ispred sebe , iskrivio korman i komande i odustao. Ali su raspameceni, kako trkama ,tako i druzenjem u boksovima.
Stefan Radanov imao jako gadan pad ali je vozio obe trke sa nogom na kojoj ne moze da hoda ! Luda deca totalno.
Ima naravno tona slika ,pa cu ih malo pokaciti.

mkt

toooo kaci slike i neki video ako ina

Gašpar


ninja66

#6
Citat: mkt poslato 14 Maj, 2012, 21:53
toooo kaci slike i neki video ako ina
Celo popodne perem motor i opremu od jebenog peska, ne da zena da peremo u masini ,ubice je pesak.

mkt




zozon

     Bravo!!! Volim ovakve slike  [clapp]


mkt

oooodlicno
mada mi deluje kao da je snimak malo usporen ili gresim