Glavni meni

Africa Twin RD07 HITNO!!!

Započeo Abdullah100k, 07 Decembar, 2010, 20:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Abdullah100k

Prodajem AT iz naslova, motor je 1994. godiste, presao je 55.000, redovno odrzavan po PS-u i vise od toga kod clana foruma Bane BrotherhooD, znaci zaista je u top stanju sto se lako moze proveriti. Cena je 2.400 evra. Za vise informacija pozovite 064/4430430 ili 063/8241013. Motor ide na prodaju zbog nekih nepredvidjenih troskova tako da nije prevara, niti mu bilo sta fali.

slike...













CAMO IS MY FAVORITE COLOR

UFF

Kako bre nije prevara kad su oba vlasnika istetovirani drogirasi koji su sa tim jadnim motorom skakali po kross stazi?  [rofl]

zodiac

Ma nije mu nista, Afrika je to. Precice jos najmanje 442.289km pre prve generalne. 250kg, 60KS, power of dreams!!!
Prijatelj je zao drug

Panta Zemunac

Evo ovako æemo Abdul...dam ja tebi Citroen Xantiu od 3500e a ti meni Afriku i + soma evra da kupim motor da se vozim! [srce]

Ja to ozbiljno pa ti vidi!! I onako æe mi otiæi tih soma da je sredim!!

UFF

Ma ja se zajebavao ljudi sta vam je
Dobar je ovaj abdulin autobus a i kaze da mu je frka za pare tako da ne verujem da ce da menja..

Panta Zemunac

©alimo se..motor je OK, znam ga sa drugog foruma a i cena je pristojna u odnosu na one sa BJB oglasnika....Ono treba videti kada èetvorke dosti¾u preko 3000e!!! [rofl]

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2010, 22:57
Kako bre nije prevara kad su oba vlasnika istetovirani drogirasi koji su sa tim jadnim motorom skakali po kross stazi?  [rofl]
aaahahahhhahahahha jesmo istetovirani drogirashi  i mi smo ona dvbojca sto su mame malim devojcicama govorile da se cuvaju takvih....aahahahhahahah [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Abdullah100k

'fala, ne bih menjao, prodaje se samo zato stu su novci zafalili inace se ne bih odvajao od svog autobusa.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR