Glavni meni

Namagarcise me mangupi :))))))

Započeo velja, 04 Maj, 2012, 17:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Kupim ulje za kola da promenim pre par dana. ... i stoji to tako. Jutros izadjem u ulicu (koju treba da mi rade)  i vidim onaj zuti kamioncic sto ima prikolicu da se popne na njega vozilo, sa sve spustenim onim za penjanje. Uuuuu reko super. Necu morati da se valjam po zemlji, sad cu da popnem auto tu i da promenim ulje. Ako neko naidje objasniæu.
Popnem auto i udjem u podrum da trazim ulje. Trazio,  trazio pa reko da nije u kolima. Izadjem, a nigde ni kamioncica ni kola WTF. Ja pretrnuo, ucini mi se da cujem kamion u glavnoj ulici i sprint tamo ono neki drugi kamioni.
Pozurim kuci, kad ono moja kola i kamionce stoje na istom mestu gde su i bili. Stanem pored kamiona gledam, dal sam lud ili nisam normalan. I gotov sam da poverujem da nisam video kamion, kad cuh kako neko pra¹æe od smeha u kabini. Pogledam, a njih dvojica baraba leze u kabini i ubise se od smeha ...  i ja ¹ta æu dam im po rakiju i ka¾em ¾eni da im skuva kafu dok ja promenim ulje.

Privatna firma nisu radili ulicu nego doterali neki bageric za zgradu sto prave tu kod mene na cosku, a jedan od njih mi komsija.

[cheers]

UFF

koji si ti  [ludak] jbt penjes auto na tudji kamion bez pristanka vlasnika
to ti je isto ko silovanje manijace jedan  [prebicute]  [flashing]

CBRR1

koji si ti  [kralj] drugi put se posluzi sa kamionom,pa uzmi neku kintu sa autoslepom  [rofl] [rofl] [rofl]


CBRR1

e bre vristao sam,koja si ti dileja  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

DaChaS

hahaha realno xtra fora ....komsija ti legenda :)))

MIGE


banditkg

Komsija car cela situacija do jaja [klanjam_se] [cheers]

velja

I meni je posle bilo do jaja sme¹no, ali dok je radjevina trajala bio sam na psihièkom dnu.

Ma nemam ¹ta da ka¾em, svaka im èast. Ka¾e ovaj drugi, radili bi me jo¹ malo ali hteo je da se upi¹a kad me video da stojim 2 minuta i gledam.

Kengur

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Imamo mi lika u kraju koji kad ide u prodavnicu ne gasi auto(do tada)... Blejimo mi jedno vece kod ortaka u dvoristu, lik staje, ostavlja upaljen auto i ulazi u prodavnicu. Ortak iskoci i okrene auto kontra.

Lik izlazi i ne moze da veruje jedno 15 min, gleda, zagleda, leze ispod kola, ne sme da udje hahahah... mi smo popadali a pritom smo duvanili.... duvan [joint]

srbac

Dobro si prosao, ostade ti bar auto!!!   i ulje  [yahoo]

Major


Gašpar