Glavni meni

Honda Afrika Twin 1200

Započeo Panta Zemunac, 07 Decembar, 2010, 18:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Ima li kakvih novosti?
Po meni bi ovaj motor mogao biti vrh za putovanja...eh, izgleda da su stali sa razvojem!



Uploaded with ImageShack.us

DebeliZmaj

jel to ono ... shef razvojno tima seo na ST pa se smorio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Delijo ovo je 1200ccm kao i Super Tenere ¹to je napravljena sa istom kubika¾om!!

Lazic

Citat: Panta Zemunac poslato 07 Decembar, 2010, 18:48
eh, izgleda da su stali sa razvojem!

Verovatno, kad je tezina narasla na 350 kila... [rofl]

Panta Zemunac

Da se razumemo u startu...Afrike jesu te¹ke jer su od èeliènog rama sa èeliènim felnama....ali kako i  nije za van asfalta, tj. za hard vo¾nju, sve su to mogli odraditi i sa aluminijumom!!

Meðutim dajte mi repere za bajkove sa èeliènim ramovima...referentna vrednost je od 200-250 kg...zar ne...pa koji su lak¹i? Problem sa te¾inom kod Afrike je zbog klirensa, samo to...pa pogledajte te¾inu Varadera (260) ili Aprilie Capo norde (skoro 300kg) pa  ST ima takoðe preko 230kg...prema tome...

Kengur

Meni ovo vise lici na igranje u fs... Sa strane TDM, od napred 900rr...

Panta Zemunac

Ma korpulentniji je od TDMa....ne znam, meni se sviða...ne bih ¾alio da imam jednog takvog! :'(

zodiac

Prijatelj je zao drug

Panta Zemunac

Ali takav motor ne bi ko¹tao previ¹e...ako ne i upola cene jedne Bembe! Kao stvorena za na¹e puteve i na¹ ðep!

zodiac

Da, da, bas je 1200 kuba za nas dzep, jebalo majku...
Prijatelj je zao drug

UFF

Eto sta ti je pravi posveceni hejter!  [clapp]

i kako onda da ga ne postujes i da mu ne udaras + ?  ;D

Panta Zemunac

Citat: zodiac poslato 07 Decembar, 2010, 22:49
Da, da, bas je 1200 kuba za nas dzep, jebalo majku...

Ma promeniæemo mi zakon, nemoj ni¹ta da se sekira¹...nego, gde smo onomad stali, kod kojeg protesta...a da MASovog i Musavog...opet æemo mi jahati drumovima sa registrovanim bajkovima (majko, kakav triler, ovo ni Kopola ne bi smislio. da Srbi voze ispravno i regularno), opet æemo mahati crvenim zastavicama i nositi marame...ma ¹ta su mi ovo sipali, vidim ne¹to mi se tivr u glupaèi...ma ovo opet UMS ¹iri zaveru sa Udbom!! [doh]     [zvizdi]

zodiac

Promenicemo, cim udjemo u EU. Jos malo.
Prijatelj je zao drug

Panta Zemunac

Pa ¹to ne ka¾e¹...a ja taman pomislio da æemo se naèekati jo¹ 50 leta!! Da eto nama te Jevrope...uhapsili Asan¾a, kao fol zbog silovanja ©veðanki a kada su objasnili kako ih je silovao, umro sam od smeha!! Jednoj jer nije na pola prekinuo kada je puko kondom a drugoj kada na pola nije hteo da isti stavi!! MIslim...hebala nas ta ista Evropa i neka, voziæu ako treba jo¹ tu staru Afriku ( [rofl] :P :-*) samo da ne idemo u nju!! [srce] [srce]

zodiac

Da, jesi video kakva glupost? Kao da je moguce silovati Svedjanku... Cista podmetacina  :D
Prijatelj je zao drug

UFF

Citat: Panta Zemunac poslato 08 Decembar, 2010, 00:39
Citat: zodiac poslato 07 Decembar, 2010, 22:49
Da, da, bas je 1200 kuba za nas dzep, jebalo majku...
Ma promeniæemo mi zakon, nemoj ni¹ta da se sekira¹...nego, gde smo onomad stali, kod kojeg protesta...

Gde smo stali ne znam ali znam da jedini protest na koji cu ja (po treci put) ici je samo ako bude ovakav
Burning Rubber @ BOMBER WEEKEND 2008

Panta Zemunac

E ovo je prava stvar...da smo samo jednom ovako ne¹to uradili u BGDu, do sada bi sve bilo re¹eno...a mi se ¹lihtamo profi prevarantima koji su nas ¾edne preveslali kao od ¹ale!!

Sledeæi put, sami za sebe, bez tamo nekih musovaca, izaðemo i za sat vremena, ceo grad æe nam se prikljuèiti! Vole ljudi frku a ne kao kada pioniri protestvujemo sa ''da, tata...kako vi ka¾e¹, tata''....

Lazic

Citat: zodiac poslato 08 Decembar, 2010, 01:08
Da, jesi video kakva glupost? Kao da je moguce silovati Svedjanku... Cista podmetacina  :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]... [thumb_up]

DebeliZmaj

zamisli krene kod nas... za sex bez kondoma :) ovoono
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Panta Zemunac

Utepaæu vas ¹to mi brljavite po temi!! :o [prebicute]
Razlaz ¾gadijo da vam ne bih poslao Laziæa da vas odvede na onaj svet!! [djavo] [djavo] [djavo]