Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

covek mora da voli zenu svaki dan u mesecu! :D

dzimika

jel ima neko neki dzojstik da probam malo na WOA cisto da vidim da li ce mi ici bolje pa da kupujem ?

VR 46

imam ja neki kineski  [zvizdi]
Twist of wrist!

dzimika

#2123
Ako radi na sedmici rado cu ga isprobati

ispravka mala, treba za WOW tj world of warplanes :D

Plazma Keks

taj wow je govno... igraj war thunder ;D

VR 46

ma radi,kinez je too :D Kakaw je World of Warplanes?Igrao sam neko vreme WOT i zarazio se opasno,sad cu na zimu opet da igram  [ninja]
Twist of wrist!

zVuk

Citat: Plazma Keks poslato 20 Oktobar, 2014, 09:41
taj wow je govno... igraj war thunder ;D

jes' vala......war thunder je neuporedivo bolji i lako se igra na tastaturi i misu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

Citat: zVuk poslato 20 Oktobar, 2014, 10:10
Citat: Plazma Keks poslato 20 Oktobar, 2014, 09:41
taj wow je govno... igraj war thunder ;D

jes' vala......war thunder je neuporedivo bolji i lako se igra na tastaturi i misu....
sta ces, pravise ga ljudi koji su pravili IL-2...
plus sto ako se osetis malo iskusnijim, odes u simulation battles i shvatis da ne mozes da poletis, onda shvatis koliko nemas pojma i vratis se arkadi ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 20 Oktobar, 2014, 10:25
Citat: zVuk poslato 20 Oktobar, 2014, 10:10
Citat: Plazma Keks poslato 20 Oktobar, 2014, 09:41
taj wow je govno... igraj war thunder ;D

jes' vala......war thunder je neuporedivo bolji i lako se igra na tastaturi i misu....
sta ces, pravise ga ljudi koji su pravili IL-2...
plus sto ako se osetis malo iskusnijim, odes u simulation battles i shvatis da ne mozes da poletis, onda shvatis koliko nemas pojma i vratis se arkadi ;D
to je zato sto ne znas .....moras da poznajes funkciju svih delava aviona.....ja vezbao uzletanje dva dana....sada ide.....jedino sto slabo slecem...ali upeglacemo i to...samo da navatam vreme ds vedzbam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

ako igras sa dzojstikom, da. sa misem nisam imao zivce da se mucim, znam da moze da se uvedzba, igrice gledam kao razbibrigu. znam sve funkcije, ali kada trebas sa nekim nervoznim lovcem koji trenutno previse pobegne, izgubis zivce ;D

perlx

Za kucne pilote imam jedan Logitec Extreme Digital 3D Pro veoma povoljno  [zvizdi]

dzimika

Citat: perlx poslato 20 Oktobar, 2014, 16:31
Za kucne pilote imam jedan Logitec Extreme Digital 3D Pro veoma povoljno  [zvizdi]

Koliko.je to povoljno?

Taraba

Taj d¾onstik nikad nije bio povoljan.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Plazma Keks

Citat: perlx poslato 20 Oktobar, 2014, 16:31
Za kucne pilote imam jedan Logitec Extreme Digital 3D Pro veoma povoljno  [zvizdi]
salji cenu  u inbox

perlx

Citat: Taraba poslato 20 Oktobar, 2014, 17:22
Taj d¾onstik nikad nije bio povoljan.
Logitec po difoltu nije povoljan.

@bilo i bilo podmladak: 30E

dzimika

sta bi bilo kad bi rekao da je skupo :P

vidim da je dobar model ali nisam mislio toliko para da dam

perlx

Najskuplji crknuti primerak [sutirakamen]

dzimika

hoces da nam uvalis fals robu cccccc :P

Dragan_kineziolog

Da ne zna mozda neko kako da rjesim problem sa bioshockom, prvim.
Skinuo sam sa torenta no steam neki, instalirao i da udjem fale mi neki dll fajlovi. Kako sam skontao na netu to je zato sto mi je directx 11 a treba 9 ili 10, nista ja skinem te dll fajlove rucno i kopiram u system 32. Onda kad udjem zacrni mi i nista, kaze stopped working i gotovo.
Citav dan sam visio na netu, trazio rjesenje, updateovo drajvere sve moguce, isao na properties pa na compatibility, isprobao sve opcije i nista. A prosle godine sam je igrao normalno, samo se ne mogu sjetiti sta sam tacno uradio. Neki dan sam oborio sistem tako da se valjda sve promjenilo. Da li se ovo jos nekome desavalo i zna li iko rjesenje. Ziv'li
Tezak je zivot nas nindzi