Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dragan_kineziolog

E maheri, imam problem. Laptop mi je Acer e-machines, 2gb rama, 250gb HD, dual core 2.2GHz (a u zagradi pise nesto 900), graficka Mobile Intel 4 chipset od 798mb. Vecina mi igrica stopa, cak i neke stare poput euro truck simulator, pa i Call of Duty 4 koji je htio na mom PC-ju koji je duplo slabiji. Ima li neko ideju do cega je, da nije do directx-a, instaliran je DirectX11. To mi je palo na pamet. I sta znaci to Dual Core 2.2 a ovdje na naljepnici pise CPU 900. OS je Windows 7. Jesam ljakse...
Igrao bi Rainbow Six Vegas 2.
Tezak je zivot nas nindzi

jager

Problem je u ovome:

Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Februar, 2011, 00:11
....graficka Mobile Intel ...

I na ¾alost, nema naèina da ga prevaziðe¹, sem kupovinom laptopa koji ima zasebni grafièki èip... :(

Milo¹*

Rainbox Six je shite, veruj mi ja se razoèarao...
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Gavrolini


Milo¹*

ala ih sastavlja Shank :D :D :D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

perlx

Gde da nadjem Shank ? :)

Dragan_kineziolog

Citat: jager poslato 16 Februar, 2011, 03:09
Problem je u ovome:

Citat: Dragan_kineziolog poslato 16 Februar, 2011, 00:11
....graficka Mobile Intel ...

I na ¾alost, nema naèina da ga prevaziðe¹, sem kupovinom laptopa koji ima zasebni grafièki èip... :(

Ajooooj ubicu se kundakom od puske. Pa zar je toliko losa. Mislim zar je bolja neka stara ati od 256mb. Posto je integrisana graficka, nema mjenjanja. Propo sam nacisto :(
Tezak je zivot nas nindzi

DebeliZmaj

fallout ... :) vrlo luda igra ... na moju veliku zalost kada sam prelazio sa XP na Win7 nije postojala moguænost da uradim upgrade
nego sam instalaciju morao ispoèetka ... :( ... nego ko je pre¹ao .. gde ste na¹li ‚‚saborce‚‚ i gde ?
ja vodim onog gula ludog, ¹to opravlja, imam onaj radio za jednog rendzera ili marinca ... dalje nisam na¹ao vi¹e saboraca
mada ja dodu¹e igram ono lagano .. idem i ubijam sve redom sa daljine :) .. EXP :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

crysis 2 .. beta .. pojavio se :) simpa igrica...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

perlx

Zmaju nabavi gaus rifle, ubedljivo najjaca puska :)
I archimedesa II :D

Gavrolini

Citat: perlx poslato 16 Februar, 2011, 13:20
Gde da nadjem Shank ? :)
imas na torentima...ja sam tamo skinuo,samo procitaj komentare jer ima i nekih FAKE torenta

jager

Ja sam ispizdeo sa fake torrentima! Grrrr... skidao sam klincu 3x prokleti Need 4 Speed Most Wanted i èak i ISO ima gre¹ku kada se mountuje u virtuelni drajv pa se instalira sa njega. Prijavljuje gre¹ku u èitanju??! Ili skine do 99.9% i tu stane. Niko od seedera nema 100%. Sva¹ta. Ima neko ispravan torrent za ovo? Aj nek mi ¹ibne na PP. Fala!

Milo¹*

Citat: jager poslato 16 Februar, 2011, 16:18
Ja sam ispizdeo sa fake torrentima! Grrrr... skidao sam klincu 3x prokleti Need 4 Speed Most Wanted i èak i ISO ima gre¹ku kada se mountuje u virtuelni drajv pa se instalira sa njega. Prijavljuje gre¹ku u èitanju??! Ili skine do 99.9% i tu stane. Niko od seedera nema 100%. Sva¹ta. Ima neko ispravan torrent za ovo? Aj nek mi ¹ibne na PP. Fala!

Gledaj da torrenti budu od skullpture, razor1911, reloaded.. sve ostalo nije provereno
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

DebeliZmaj

a nije bitno ko stoji u potpisu nego kakav status imaju autori torrenta...
http://thepiratebay.org/ ... recimo ima dobar sistem ... imash vishe vrsta korisnika
ja skidam samo od proverenih ;) ... i do sad nisam naisaho na fake .. dok kod ostalih
servera, zapravo trakera ima koliko hocesh fake :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dragan_kineziolog

http://btjunkie.org/

Ja skidam odavde. Citam komentare i ako su ljudi zadovoljni skidam :D
Tezak je zivot nas nindzi

dimac

Bas puno skidam preko torrenata, uglavnom preko thepiratebay.com. Pre nego sto nesto pocnem da skidam, obavezno procitam komentare. Desava se da se po neko zali da nece da radi, ali to je uglavnom zato sto ne znaju da instaliraju.

Sto se igrica tice, igram sve, igram i neke stare po 5-6 godina koje nisu htele da rade na mom starom kompjuteru, a tada sam imao veliku zelju da ih igram :D

U poslednje vreme igram SimCity4 :D , videh na netu da treba i petica da izadje tako da... :)
Veliki sam fan Civilisation III, IV i V, desavalo se da igram dosta dugo bez prestanka i zanemarim neke obaveze, onda se iznerviram i pobrisem sve :D
COD obozavam, pogotovu one prve delove, obrnuo sam ih bar 2-3 puta.

Probao sam puno igrica, ali izdvojio bih:

Sudden strike 1 i 2
GTA svi delovi
Grand turismo 2 i 3 (na PS), ovaj poslednji koji je izasao nisam probao ali kazu da je brutalan.
Da ne zaboravim NFS Porshe unlished, mislim da takvu igricu nikad vise nece napraviti.:(
Age of empires/mitology
Settlers zadnja 3 dela
...

UFF

Citat: Milo¹*bandit poslato 16 Februar, 2011, 10:42
Rainbox Six je shite, veruj mi ja se razoèarao...

[ludak]


takticka i realna-odlicna igra
nema ono udjes i ubijes sve sto se mrda, oni pucaju u tebe a ti vices uh,ah,uh i nije ti nista, vec cujes bum i samo padnes neznaju ni ko te sjebo ni odakle ;)

Milo¹*

Taktièka je SWAT, ovaj Rainbow je tuki, Raven shield je bio bolji..  ima malo komandi za ove saborce i beskrajno su glupi. AI je neverovatno sjeban i komplikovan, nema ¹anse da te ne pogode iz prvog hica u glavu, rafal iz bilo kog oru¾ja te uvek pogaða.. i uvek znaju gde si..  daleko je to od realnog..
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Dzambo

Citat: jager poslato 16 Februar, 2011, 16:18
Ja sam ispizdeo sa fake torrentima! Grrrr... skidao sam klincu 3x prokleti Need 4 Speed Most Wanted i èak i ISO ima gre¹ku kada se mountuje u virtuelni drajv pa se instalira sa njega. Prijavljuje gre¹ku u èitanju??! Ili skine do 99.9% i tu stane. Niko od seedera nema 100%. Sva¹ta. Ima neko ispravan torrent za ovo? Aj nek mi ¹ibne na PP. Fala!

Haha, ja sad ovo igram, igrica je od pre 5-6godina.
Mogu ti dati iso kada si u bg, onako staromodno na cd-u. :)

jager

Citat: Dzambo poslato 17 Februar, 2011, 12:29
Haha, ja sad ovo igram, igrica je od pre 5-6godina.
Mogu ti dati iso kada si u bg, onako staromodno na cd-u. :)

Staromodna igrica, za staromodni kompjuter :) Klinac je dobio svoj komp u vreme kada se ta igra pojavila :)  Hvala ti u svakom sluèaju, ali sam NAPOKON uspeo da naðem verziju koja nike fake.