Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Presao Outlast, nije toliko teska igra. Prica mi nekako nedovrsena.
Sad instalirao Dark Souls... TESKO jbt....

UFF

outlast tesko govno
treba celu igru da strahujem i da se krijem od nekog umesto da mu se najebem keve ili izginem pokusavajuci?
ako necu u stvarnom zivotu tako necu vala ni u igri

igre bre treba da budu zabave a ne matretiranje

bigbad86

Zanimljiva je ali ne bih igrao ponovo takvu. Aj da su neka cudovista nego debili sa nozevima i stanglama. Ako trebas da se sunjas bar da mozes da im pridjes sa ledja pa da ih roknes. Manhunt je zakon jeste stara igrica al je GORE maksimalni, cak zabranjena u mnogo zemalja...
Manhunt 2 nazalost samo na knozolama...
Manhunt - Executions (High Quality)

bigbad86

E ljudi izbegavajte da skinete ili igrate Dark Souls. Jbt ono je nenormalno koliko je tesko. Znaci u assasins creed kad vas okruzi 5 strazara ako znate kolko tolko da igrate omlatite ih sve ocas posla. U Dark Souls, ako su 2 ili 3 pored tebe sa macevima. Najebao si, 90% si mrtav. Znaci fajt je maltene realan, napadaju te u isto vreme. I neprijatelji su dosta jaki. Stavio sam na normal, kako li je tek na very hard....
Ovog bosa sa kraja klipa nema leba da ubijem...
https://www.youtube.com/watch?v=afK8KYGpVYI

zVuk

n'umes d'igras.......i pri tome poredis razlicite zanrove igara.....;)
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Pa slicno je. fajta ima a i u AC utice oprema koju nosis.

zVuk

ac je platformska akciona sunjacka arkada, a dark souls je frp/rpg......ac mozes da predjes koristeci samo hiden blejd i dok je njih 20 oko tebe, samo drzis blok i kontriras kad te neko napadne......u vecini slucajeva ne izgubim ni jedan helt.....dok u dark souls moras malo vise da se uneses i da pazis kako budzis skilove.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Pa znam al jos sam na pocetku... Izabrao sam Pyromancera al nisam stavio onaj master key skill, to je kljucno da ukrades rano u igri neke setovei ojacas estus flask...

zVuk

eto vidis...;) kreni iz pocetka, pa polako provali kako igrica funkcionise.....a ne ono kao "izbegavajte, ne skidajte"....:).....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

jebes te sado-mazo igrice
it's supposed to be fun

zVuk

zabavno je kad znas kako, a uglavnom i pise sta i kako, samo sto to niko ne cita.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

da brate ali kad dodjem kuci umoran sa posla zelim da popijem pivo i odigram neku igru... nemam nista protiv da ukljucim mozak ako je neka strategija, ne mora da bude pucacina ali ako mi treba sat vremena da NAUCIM da je igram jebes to sranje jer da sam tad bio raspolozen za ucenje radije bih to vreme proveo uceci nesto vezano za posao sto ce sutra da mi donese novac a ne uceci da se igram jbt, to ne treba da se uci, to vec znas (sa mo sto dizajneri igara to izgleda ne znaju ili ne umeju da naprave da bude intuitivno)

bigbad86

Napravio sam novog lika, dosta je lakse. Al jebes ti to kad malo malo pa moram na YT da vidim gde se uzima ovo ili ono. Al igrica je ekstra odradjena.

zVuk

Citat: UFF poslato 19 Januar, 2015, 02:12
da brate ali kad dodjem kuci umoran sa posla zelim da popijem pivo i odigram neku igru... nemam nista protiv da ukljucim mozak ako je neka strategija, ne mora da bude pucacina ali ako mi treba sat vremena da NAUCIM da je igram jebes to sranje jer da sam tad bio raspolozen za ucenje radije bih to vreme proveo uceci nesto vezano za posao sto ce sutra da mi donese novac a ne uceci da se igram jbt, to ne treba da se uci, to vec znas (sa mo sto dizajneri igara to izgleda ne znaju ili ne umeju da naprave da bude intuitivno)

sve si u pravu sto si reko.....ni ja ne igram nesto sto mi nije zabavno.....nego meni su frpovi zabavni, i ne moram nista da ucim (mada to i ne vidim kao ucenje, vise kao uputstvo za upotrebu, procitas jednom i znas) jer sam ih odigrao vise nego dovoljno u zivotu, nego je bigbad86 rekao da je igra sranje jer nemoze nikog da ubije.....

Citat: bigbad86 poslato 19 Januar, 2015, 03:39
Napravio sam novog lika, dosta je lakse. Al jebes ti to kad malo malo pa moram na YT da vidim gde se uzima ovo ili ono. Al igrica je ekstra odradjena.

ako ti se ne svidja ili te mrzi da istrazujes, nemoj da igras, igraj nesto sto te zabavlja......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

Uklopio sam se lepo. Nisam ukapirao da jednostavno moras da idem nekim redosledom, tj tamo gde su kripovi laksi pa da "farmas". Malo mi je nelogicno da delovi mape gde su kripovi JAKI budu potpuno otkljucani. Mogli su to da rese sa nekom ikonicom iznad njih tipa easy, medium, hard, impossible. Da znam da ne prilazim ako ce da me mune jednom macolom i ubije na mesto. Ubio sam danas vec nekoliko bosova i povlacim rec. Probajte igricu. Dobra je.

zVuk

zato, pre nego sto se zaletis na nekoga, snimis poziciju, pa ako te odvali, samo ucitas i nastavis odatle gde si stao....mislim da je quicksave na F5...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

https://wasteland.inxile-entertainment.com/

Dobra igra. Ne kao Fallout, ne ni kao Fallout Tactics (Fallout 3 nezvanièni), sreæom ne kao novi zvanièni Fallout 3 (nema tu atmosferu, prièu).

Skontati za KOZU      [rofl] [rofl] [rofl]

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

Citat: zVuk poslato 20 Januar, 2015, 05:40
zato, pre nego sto se zaletis na nekoga, snimis poziciju, pa ako te odvali, samo ucitas i nastavis odatle gde si stao....mislim da je quicksave na F5...
Mislim da nema Quicksave :(