Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Bori¹a poslato 04 Januar, 2015, 18:37
zna li neko kako najjednostavnije (bez unosenja virusa) da sredim sistem, radilo je sve okej i malopre stavi crnu pozadinu i kaze the copy of windows is not genuine...
ne znam u koju temu da postavim pa sam ovu sa igricama odabrao ;D
Borisa skini daz loader i njega instaliraj i pusti ga da odradi svoje :)
Bigbad -Outlast je extra :)

BOKYBOY

Citat: Major poslato 04 Januar, 2015, 20:41
Borisa skini daz loader i njega instaliraj i pusti ga da odradi svoje :)

...moze neki link,treba i meni... [neampojma]

Bori¹a

ja skinuo al nista se nije promenilo :(

zVuk

moraces da reinstaliras uindouz i onda na svezu instalaciju da pokrenes neki od tih loadera...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Boban_m

KOju biste igricu preporucili za lap top, dakle ne neka pretjerano zahtjevna u resursima, duhovita i jednostavna kao sto je npr "Neighbors from hell" ili nesto slicno?

Bori¹a

Citat: zVuk poslato 05 Januar, 2015, 18:46
moraces da reinstaliras uindouz i onda na svezu instalaciju da pokrenes neki od tih loadera...


ne mora, sredio sam  [cheers]

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Manjovac_Kv



Instalirao sam motogp 13 sve super al kad treba da se pokrene izadje ovo, ako neko zna kako da resim problem :)

rus022

Citat: Manjovac_Kv poslato 05 Januar, 2015, 22:42


Instalirao sam motogp 13 sve super al kad treba da se pokrene izadje ovo, ako neko zna kako da resim problem :)
probaj da skines odavde  http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?vcomp100


Taraba

mojne skidas samo dll.
Instaliraj DirectX koji treba i radice.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Boban_m

Citat: Boban_m poslato 05 Januar, 2015, 19:19
KOju biste igricu preporucili za lap top, dakle ne neka pretjerano zahtjevna u resursima, duhovita i jednostavna kao sto je npr "Neighbors from hell" ili nesto slicno?
Nitko nista? Nije valjda samo da se pucacine cepaju?

Andreja

Ja uglavnom i igram starije igre :)

©to se tièe ¹aljivih igara, Worms Armageddon, 2D potezna igra, pogledaj na jutjubu, ja je igram poslednjih 15 godina sigurno :D

Ukoliko te zanima maè&magija fazon, overi Elder Scrolls III - Morrowind, oooozbiljno dobar RPG sa neæe¹verovatikolikim svetom, prilièno interesantna igra. Ukoliko je skine¹, skini i instaliraj Bloodmoon i Tribunal ekspanzije.
Deus Ex je isto starija pucaèina sa izuzetno dobro razraðenom prièom, svaka preporuka. Ako voli¹ trke, preporuèujem ti Live for speed, najozbiljnija simulacija po meni, dosta ljudi je igra, sa vremena na vreme izlaze apdejtovi, stalno je usavr¹avaju. Ne zauzima mnogo prostora na hdd-u i nije zahtevna.

Ne pada mi ni¹ta vi¹e na pamet trenutno, na kompu su mi instalirani GTA San Andreas, Far Cry, Morrowind, Oblivion, LFS, ColinMcrae Rally 2005 (preporuka!)...

Za kraj, jedna 2D platforma gde koristi¹ samo mozak, zove se Limbo, zauzima nekih stotinak megabajta ali odu¹eviæe te :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m

Hvala Andreja, pregledacu ;)

Slaninar

Fallout 2. Najbolja igra... ikada.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: Boban_m poslato 06 Januar, 2015, 16:57
Citat: Boban_m poslato 05 Januar, 2015, 19:19
KOju biste igricu preporucili za lap top, dakle ne neka pretjerano zahtjevna u resursima, duhovita i jednostavna kao sto je npr "Neighbors from hell" ili nesto slicno?
Nitko nista? Nije valjda samo da se pucacine cepaju?

ja bi svom detetu dao da igra sta god zeli ali tek kad zavrsi sve delove incredible machine

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Incredible_Machine_(series)

a onda bi mu preporucio portal 1 i 2

mada to je i za caleta s obzirom da je logicka sa nenormalnom kolicinom bolesnog humora :D

The Incredible Machine Gameplay
Portal 2 Teaser Trailer
Portal 2 Launch TV Ad
Portal 2 - Full Co-op Trailer

Slaninar

Incredible machine je radost!    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Ni¹ta, Bobane :)

Jooooooooooj, The Incredible Machine, od kad to nisam igrao :D Sad æu da skinem!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Citat: Andreja poslato 06 Januar, 2015, 17:21
Ja uglavnom i igram starije igre :)

©to se tièe ¹aljivih igara, Worms Armageddon, 2D potezna igra


[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Jel moze neko da mi nadje fotoshopovanu sliku Silencera iz Dote 2 a na njoj glava Aleksandra Vucica i ispod pise "Tisina tamo!" Ubi se trazeci. Hvala :)

UFF