Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


zVuk

nista bez nvidie......radeoni su bacanje para.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bori¹a

zvuk ja sam uvek koristio gigabyte+amd+radeon, ovo su mi rekli da je u toj ceni bolje... na sk.rs/forum, tamo sam se raspitao... mada i ja nisam mnogo zahtevan korisnik :D

Plazma Keks

Citat: zVuk poslato 23 Septembar, 2014, 21:50
nista bez nvidie......radeoni su bacanje para.....
do sada sam koristio radeon i nikada nisam nijedan jedini problem imao, mozda je ova graficka bila sranje ili tako nesto, ali sam do sada bio jako zadovoljan. sada sam kupio nvidiu iz razloga jer sam znao da cu i nakon reklamacije opet imati problem sa grafickom

x3mer89

Citat: Andreja poslato 23 Septembar, 2014, 21:08
Eeee, ja uzeo staru grafu od Plazme, hvala ti brate! Nikako da banem da uzmem i to napajanje, najaviæu ti se ovih dana :)

Kada cooleri pocnu da duvaju na max bice ti promaja u sobi... a znas da je promaja najveci neprijatelj u srba...
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

DaChaS

Borisa barem 8 gb rama ti treba nema smisla da uzimas tu kartu i stavljas 4 gb u masinu

Bori¹a

znam, uzimam sledece nedelje jos 4 nego nisam imao pare sad a rodjendan mi u nedelju hahah posle rodjendana mozda uzmem stap od 8gb ili od 4, videcu kako prodje slavlje :D

Slaninar

Citat: zVuk poslato 23 Septembar, 2014, 21:50
nista bez nvidie......radeoni su bacanje para.....

Meni su na poslednje dve konfiguracije bile ATIjeve grafike. Prva je bila s AMD CPUom, a aktuelna je sa Intelom. Sve radi bez problema. Mada se ne igram ne¹to puno, mo¾da ima igara koje prave problem, a da ne znam.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

ovde nije igra pravila problem, prosto graficka ima neki problem sa kompjuterom ili sa samom sobom, dok radi, radi odlicno, ali kad pocne da baguje nervira te...
promenio sam do sada 4-5 ati grafike i bio sam zadovoljan svakom. tako da...

TEEfqd

Citat: zVuk poslato 22 Septembar, 2014, 13:23
...u breee.....ti si bas zajeban....:D.....ja to vise onako kao razbibrigu u trenucima dokolice.....cak nemam ni jednu kartu sa zutim u sredini....

...hvala na objasnjenju....

uzeh legend i na svom accountu!

Joker

Jedan dan da me naucis kako se igra ovo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Igra neko Worms Armageddon? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

TEEfqd

Citat: Joker poslato 25 Septembar, 2014, 23:19
Jedan dan da me naucis kako se igra ovo...
http://eu.battle.net/hearthstone/en/

skini ovde.
ja prestao da igram lol jer uzima mnogo vremena, a video blizzard izbacio besplatnu igru i svidela mi se
partija ti traje 5-6 minuta, zarazna je igra

Bori¹a

Citat: Andreja poslato 25 Septembar, 2014, 23:21
Igra neko Worms Armageddon? :D

Uzivam dok igram hahaha crvici, igrica moje osnovne skole, glumio sam bolest po 100 puta da bih cepao... kad mi stigne komp mozemo da opalimo nekako umrezno

Andreja

Va¾i se, javi kad bude¹ hteo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

laptop ne moze da podrzi, euro truck simulator sve na low jedva gura hahaha trebalo bi sutra da mi stigne desktop...

zVuk

Citat: redshadow poslato 25 Septembar, 2014, 23:17
Citat: zVuk poslato 22 Septembar, 2014, 13:23
...u breee.....ti si bas zajeban....:D.....ja to vise onako kao razbibrigu u trenucima dokolice.....cak nemam ni jednu kartu sa zutim u sredini....

...hvala na objasnjenju....

uzeh legend i na svom accountu!


[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Plazma Keks

igra li ko payday 2? sada je na steamu 7e.

ЯЭВОЛУТИОН

jebes li ti stogod......ako nastavis tako sa kupovinom za tebe nepotrebno skupih komponenti...ostaces celog zivota na Izu......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

jebem zenu svaki dan :P osim kad dobije...