Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzambo

xexe i ja imam takav komp....:)

Laki-zr

euro truck simulator mama :D

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Stevan

Online igra, jako zanimljiva i zarazna. Postavljaju se najrazlicitija pitanja i lepo je da se u tome oproba. :) Da bi se igralo prvo mora da se registruje a zatim imate opcije DUGA IGRA i KRATKA IGRA. Kod kratke igre sami dobijate random polje koje je baza, dok kod duge birate sami. Inace, polja su okruzi Srbije. Cilj je imati sto vise poena, logicno. Mozete osvajati nekome i bazu tako sto ce te dati na 3 pitanja tacan odgovor, a protivnik ne. Ukoliko oba takmicara daju tacan odgovor, postavlja se pitanja na koje treba da odgovorite brze. Mada, to ce te vec sve videti. Jos samo jedna napomena, da bi ste nekoga napadali direktno, morate imati kontakt nekim od vasih polja sa njegovom bazom. Uzivajte! http://www.conquiztador.rs/

milosducati

Eeeee, ali mozes i padobranca da posaljes na kucu....hmmm:)
Ekstra je igra inace... svaka preporuka kad nema sta da se radi.....

prpa_zr

jako zarazno... jedva sam prestao sa tim

Purec

Ne znam da li je pominjao ko Colin McRae Dirt2 :D
Strasno zarazna igrica. Kombinacija Dirt2 + Volan + LCD = 5-6 sati igranja, jedine pauze su za pisanje od srece kad odvozis odlican rally ili trailblazer :D
Bez sale, igrica je stvarno uradjena do jaja, muzika je odlicna, izbor automobila takodje, grafika je previse dobra, realnost igrice na nivou, nikad nisam igrao bolju voznju.

Evo jedan snimak moje omiljene klase (Trailblazer)
Dirt 2- Trailblazer in Utah with Subaru Impreza WRX STI Group N 2'52''02 (Replay)

DebeliZmaj

bulletstorm ... kakav suluda igra :)
skroz politichki nekorektna :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Milo¹*

dobar je dirt samo ¹to smori posle nekog vremena, ja sam do¹ao na 30% i veæ mi malo dosadno..
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Purec

Citat: Milo¹*bandit poslato 24 Februar, 2011, 14:13
dobar je dirt samo ¹to smori posle nekog vremena, ja sam do¹ao na 30% i veæ mi malo dosadno..
Meni i nije bila fora da ga prelazim jer ne volim da vozim one kurcheve dzipove, bagije i ostala djubrad :D
Jednom na dan udjem, spicim par relija, Hrvatska, Kina i Malezija :)
Naravno obavezno je treba igrati na volanu jer je tek tad prava stvar :)

Milo¹*

e oni d¾ipovi i bagiji me izluðuju.. koje je to govno jbt..   Ja obo¾avam rally cross, trailblazer...  naravno sve na volanu :) 

hrvatska mi je extra zbog onih lakat krivina, impreza wrx sti, dve brzine dole, ruèna i gasss :)
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

aca-pn

Za mene su najbolje igre koje sam ikada igrao, a igrao sam ih dosta, Mafia 1 i 2 i Gothic serijal (ima 4 nastavka)

svetac

ZUMA deluhe!  [yahoo]  [yahoo]

DebeliZmaj

gothic 3... moj mladji buraz je toliko igrao tu igricu ... znachi nekako, ne secam se kako, sam nashao
ovde da kupim original za neke ne velike novce... znam da je za sve pare se naigrao :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Pop

U zadnje vreme sto sam igrao zanimljivo:

H.A.W.X

Cak sam i joystick specijalno za ovu igru uzeo....

H.A.W.X. Full Launch Trailer


H.A.W.X. 2 izasao, ceka se dobar crack...

H.A.W.X. 2 Trailer

SBK 09 takodje....

SBK 09 Superbike World Championship HD PC Gameplay 1920x1200 GTX 280 SLI

"Грме танки џефердари..."


DebeliZmaj

hawx2 bash odavno se ceka krek ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Fantazmo


DebeliZmaj

mogao bi neki dawn of war uskoro
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Fantazmo poslato 07 Mart, 2011, 21:22
Fallout 2 killing remnants of master army

Post Nuclear RPG zakon
:)))
[rofl] 

ovo je da umres od dosade igrajuci je:

klik moj potez
aj sad ti
klik tvoj potez
sad opet ja
klik...
[rofl]

Upravo sam zavrsio Fallout: New Vegas i sad igram expansion Sierra Madre - sa zavrsenim svim questovima i detaljno istrazenom celom mapom oko 200 sati igranja  ;D  [ludak]

DebeliZmaj

pa zato ima fo: las vega .. pa udri :) ... ja onu vermit nabudzio sas neku optiku i one malo bolje metkove sas prigushivachem i narokao po pustinji onih skorpija :) .. milina
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell