Glavni meni

Sasingtonring - nova cross-ATV staza u Sasincima

Započeo ninja66, 01 Maj, 2012, 00:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ninja66

Danas je nikla nova kros staza u Sasincima, pored Sremske Mitrovice.
MC Srem u saradnji sa MK Paori i desetogodisnji ugovor sa MZ Sasinci danas zapoceli novu stazu. Nalazii se na 11 km od S.Mitrovice.


















jevta


GSXR1000

Prva liga...
Odlicna realizacija.Svaka cast...

Kengur


ninja66


Kengur

OFF topic

Imam neke njive po Avali, razmisljao sam da napravim neku ''zajebanciju'' tog tipa... Ne znam da li ima dovoljno iteresovanja za to...

ЯЭВОЛУТИОН

Ne preporucujem ....osim ako ne mislis BRANGA i ekipu pa gledas svaki dan kako oru.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ninja66

Neverovatno je da u gradu od 2.000.000 ljudi Gravel nije zaziveo, za ocekivati je da ima jos koja staza ?!

MIGE


Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

rboban

Citat: ninja66 poslato 01 Maj, 2012, 09:23
Neverovatno je da u gradu od 2.000.000 ljudi Gravel nije zaziveo, za ocekivati je da ima jos koja staza ?!

Dolazilo je redovno 10 ljudi, od toga 5 iz OBRENOVCA.... :(
Ride It Like You Stole It

UFF


ninja66

Danas zavrseni bentovi i formirani skokovi. Sutra se finisiraju skokovi i nadam se da je na redu kraj radova. Ima nekih ideja o sisitemu navodnjavanja,tj. prskanja staze.
Na ulasku u Sasince , kod stocne pijace. Svi znaju gde je.

[yahoo]

DR Goran

A kako ide s upotrebom iste ? Termini placanje i sl napisi neki info
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

ninja66

Citat: DR Goran poslato 02 Maj, 2012, 11:07
A kako ide s upotrebom iste ? Termini placanje i sl napisi neki info

Ideja je da bude tabla sa naznakom da je voznja na sopstvenu odgovornost i kontakt telefon da se nekome javite pri dolasku, cisto ne-dao-Bog povredjivanja radi.
Na ulasku u Sasince , kod vasarista. Svi znaju da objasne.
Placanje termina i slicne ekonomske price otpadaju . Finansiranje je na dobrovoljnoj bazi, koliko ko moze i ako hoce da ucestvuje na ziro racun kros sekcije MC Srem. Od 10 eura na vise. .Malo vece donacije su virmanske, ulaze u troskove.
Sustina price je voznja , po neka trka , da vidite Sasince .

ninja66



Abdullah100k

Jedva cekam da probam. Cim nabavim motor!
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

mkt


ninja66